Ja klopt, dag voor nod, uiteindelijk viel het ontzettend mee hoe veel het was en daarna niet gehad, maar omdat ik het met de vmk ook had en het zo eindigde raakte ik wel lichtelijk in paniek. Achteraf echt om niks dus.
hahaha lief van je...ik heb het zweet gewoon in mijn handen staan...nog 1 nachtje slapen....vanavond maar vroeg naar bed.
Haha, Missm ik ben het hier helemaal mee eens, gheghe! @momo, zou kunnen inderdaad, mijn duimen draaien!
ik denk dat ik vrijdag ook gewoon ga testen. heb de 2v5 van kruidvat dus kan er zaterdag ook altijd nog eentje doen ik duim voor iedereen die morgen gaat testen
is het al zondag????????????????????????(als ik nou geen ovutesten had gedaan, dan zou ik donderdag a.s. als mijn "nod" gehad hebben, en al getest hebben... gek eigenlijk)
oh, ik blijf kwaaltjes zoeken......... ik heb tijden onverklaarbaar last gehad van mijn stuitje, dit was voor 80% weg... en vandaag... AUW!
hihi nog een paar dagen babebabe! ik heb net ook nog maar 6 testen besteld bij zwanger en kids. aangezien dat bijna even duur is als naar de action gaan heb ik het maar even zo gedaan
Iedereen bedankt voor de felicitaties.. Ik ben zelf natuurlijk voorzichtig blij, maar er kan nog van alles mis gaan, dus niet te blij. 10 dpo is natuurlijk vroeg. Denk nog steeds dat als ik morgen test (wat ik sowieso ga doen, haha) die negatief is.. zelfbescherming? VL weet het nog niet, die heeft begrafenis vandaag, dus wil het hem pas zeggen als ik thuis ben. Denk dat ik donderdag of vrijdag een CB ga doen, want vrijdag gaan we op vakantie. Ben al druk bezig met smoesjes verzinnen, want als ik niet drink... Heb al bedacht een keer gewoon een drankje in te schenken en dan zeggen: ik ga lekker in bed nog even lezen en dan wijntje mee naar boven te nemen haha! @BabeBabe: kwaaltjes zoeken ken ik. Ik was er vorige ronde zooo mee bezig. Ik voelde zo vaak of ik zere borsten had, dat ze gewoon zeer gingen doen (zat er zo veel aan). Alles was een kwaaltje en de klap was toen ook heel groot toen het niet zo was. Deze ronde druk mee geweest, ei bleef maar op zich wachten en ik voelde bijna niets. Als ik wel iets voelde, dan had het wel een andere reden.. En volgens de test ben ik zwanger, maar ik voel me niet zwanger. Ik ga de lijst opzoeken en bijwerken, maar mezelf nog niet roze zetten.. Dat durf ik pas van het weekend door te geven, als ik mijn NOD heb gehad. Dat mag dus iemand anders invullen, want dan zit ik lekker in de sneeuw haha!