Wat een drama. Mijn man en ik komen er maar niet uit. Welke jongensnaam moeten we kiezen. We zitten te twijfelen tussen: Milan, Roan, Levi, Tijs, Sven. Uit deze namen moet de roepnaam en de tweede naam komen. Maar wat klinkt het leukste bij onze dochter? En als combinatie met roepnaam en tweede naam? Onze dochter heet S.anne met als 2de naam E.smee. Ben benieuwd.
Tijs vind ik leuk en Levi, maar dan Levvi. (Is volgens mij de Griekse uitspraak, maar weet ik niet zeker)
Wij hadden Milan! Maar kreeg een dochter... Vind Milan echt een superstoere naam... En de Milans die ik ken zijn ook heel erg stoer!
Roan Levi Levi stond hoog op mijn lijstje, maar staat in de top 10 meest gegeven namen. Dus wordt bij ons ook de tweede. Roan ook bij ons nog in de running voor eerste naam
Probeer ze eens af te korten tot troetelnaampjes en dan kijken welke het leukst klinkt.. en kijken welke het minst rijmt en het beste bij jullie achternaam past. Ook qua initialen. Ik zou niet snel een naam kiezen met dezelfde voorletter als een van ons, dit lijkt me super onhandig met post. Hopelijk heb je hier wat aan
Sanne en Tijs vind ik het leukst bij elkaar, maar vind geen van de andere namen als tweede naam erbij leuk.. Dus sluit me dan toch aan bij Levi Milan..