Zwangnie, ik weet mniet hoe ver ik ben. Ik gok tussen de 5-6weken. Vandaag een echo gehad ivm bloeding. En er was alleen een vruchtzakje te zien. Woensdag weer terug. Spannend!
Valt er iets over te zeggen nu al? Dat er alleen een vruchtzakje zichtbaar was? Of klopt dat wel met het termijn?
Ja dat kan wel met 5-6 weken kloppen volgens de gyn. Woensdag moet er meer te zien zijn. Maandag was er nog helemaal niks te zien. Geen vruchtzakje, niets. Dus ben aan de ene kant wel blij dat er nu in ieder geval een vruchtzakje zit. Heb een beetje een erg rommelige cyclus gehad blijkbaar, want aan de hand van mn cyclus zou ik eigenlijk nu 6w4d moeten zijn. Maar loop zeker een flinke week achter.
Dat had ik ook. ik was gestopt met de pil en uit mezelf 1x ongesteld geworden. Berekend vanaf toen zou ik eigenlijk 2 weken verder moeten zijn. Echter bleek ik een cyclus van 6 weken te hebben gehad ipv 4 weken. Dus dat kan inderdaad kloppen dat je cyclus anders is. Ben benieuwd naar de volgende echo. Wel goed dat er al meer te zien is dat de vorige..
Positief nieuws heb je dus gehad Moes! Een vruchtzakje is al meer dan alleen een zwangerschapsring Aan het einde van de 5e week of begin 6e week kun je meestal het hartje zien kloppen, dus die zie je waarschijnlijk dan volgende week! Spannend hoor! Op zich heel fijn elke week een echo, maar het kan je onzekerheid meer aanwakkeren! Laten we van het positieve uitgaan! Het is gegroeid! Hoeveel millimeter was het vruchtje?
Kimmie wat ontzettend fijn als de juiste mensen je zo gerust kunnen stellen! Bij mij is het allemaal nog zo pril,maar ja elk eind heeft een begin... Het hartje stemt mij hoopvol! Zo fijn om het nu al te hebben gezien Ik blijf realistisch, maar goed de eerste stappen zijn gezet en die zijn goed!
Moet je ook zeker doen. Ik las op internet dat de kans op een miskraam na het horen of zien van het hartje al daalt van 10 procent naar 3...dus echt al een kleine kans. Een kloppend hartje is het beste teken dat je kan hebben..!!! Ik vind het leuk om jullie te volgen hier. Wellicht stuur ik je een uitnodiging via je eigen pagina.
Helemaal goed meis! Ik vind het ook super leuk om er over te kletsen met alle zwangere dames hier! Over twee weken en een paar dagen weet ik weer meer Onderwijl ga ik zoveel mogelijk genieten van alles wat er in mijn lijf gebeurt! Ik ben overigens best een oude moeder en dat maakt dat ik mij wel wat meer zorgen maak over het verloop. Ik ben inmiddels 35 jaar, dus dat verhoogd geloof ik wel de kans op ellende... Maar goed dat zet ik nu even uit mijn hoofd!
Nou jaaaa heel verhaal geschreven maar zie ik het niet terug....ggrr Nou onze fritsie deed het FANTASTISCH! Bijna 4.5 centimeter, hartslag weer gehoord❤️ Compleet verliefd! Placenta ligt achter, en baarmoeder ligt naar voren gekanteld, dus vandaar dat ik het hartje al kan horen met de dopler. Ben alleen kapot nu ( van de spanning )
bengeltje wat goed!! zwangnie, maandag was er nog helemaal niks te zien, geen zwangerschapsringetje, geen vruchtzak niks.. vandaag alleen een vruchtzak, nog geen vruchtje het kant dus nog alle kanten op!
Ik denk dat ik voor ons allemaal spreek als ik zeg dat we hard voor je duimen. Blijf je ook gezellig in dit gesprek?
Wat een mooie berichten! Ik vond de eerste echo en het horen van het hartje ook zo geweldig! Ben nu ook een stuk geruster en echt aan het genieten en verheugen op alles dat komen gaat! Mijn vk zei ook dat bij een mooie termijnecho de kans echt klein is dat het nog misloopt. Dat kan natuurlijk altijd, maar is nu even groot als de rest van de zw.
Wij kunnen ook echt niet wachten tot 3maart elke keer wel van die pijnen die me soms echt ook onzeker maken...mijn vriend ziet het gelukkig wel positief in. En veel heel erg misselijk vooral na het werk of als ik druk bezig ben geweest.
Moes, je weet ik heb echt goede hoop voor je! Maar oh meiden wat is het lastig om vertrouwen in je lijf te krijgen als het een aantal keer mis is gegaan. Enne geheimpje mijn man is ook altijd zo positief gelukkig maar hihi
En dat helpt zeker. Mijn man is ook erg positief ingesteld. .Vanaf het begin al. Scheelt wel als je zo iemand naast je hebt
Hallo allemaal! Ik lees hier al een tijdje mee, maar heb me afgelopen week aangemeld op het forum en ik ga vanaf vandaag meeschrijven. Ik ben op dit moment 11 weken zwanger van ons eerste kindje, aanstaande dinsdag om 16:15 de eerste echo! Ik vind het echt zo spannend.