Ik moet er morgenochtend even voor zitten. Maandbooschappen zit er nu even niet meer in. Moet snel de winkel in en uit. 15/20 min is wel de max dat ik vol kan houden zonder beroerd en duizelig te worden. Heb in ieder geval nodig: melk, sambal, beschuit (leef ik op op moment), vla en sap. Melk en sap volledig op nu de maand om is dus flink bijhalen. Verder heb ik weinig inspiratie. Vind alles stinken en heb nergens zin in haha. Pittige en zware kost valt ook af. Kan maar kleine beetjes op iedere keer.
Welkom Ik denk dat de eerste tip is om van tevoren (dus voor het naar de winkel gaan) een lijstje te maken met dingen die je echt nodig hebt. Maak een weekmenu (daarbij als het kan rekening houdend met aanbiedingen van de verschillende supermarkten bij je in de buurt) en hou je daar dan aan. Dan ben je ook minder geneigd impuls aankopen te doen/ dingen te kopen die je die week toch niet per se nodig hebt plus hou je het overzichtelijk voor jezelf wat betreft budget. Als je echt geen besef hebt van wat een bepaald product dat je nodig hebt kost kun je eventueel even op de AH website kijken voor een indicatie. Als je dan naar bv de Aldi gaat zou je in ieder geval niet boven het AH bedrag moeten uitkomen (oftewel je hebt dan een "ruime" berekening gemaakt dus zou in principe je budget in ieder geval niet overschrijden denk ik zo).
Hisr uiteindelijk 30 uitgegeven ipv 20 maar dat kwam k dat we beide zin hadden in lekkers.... Vanaf vandaag streng om dieet want wil iig 15 kilo afvallen, en als dat lukt nog 10 extra.... eerst die 15 maar eens zien te halen...... Tips???
Nijntje: Wat vervelend dat je zo beroerd bent, hopelijk ben je er snel vanaf, op naar de 12 weken. Zuurtje: Geen tips wat betreft het fietsen. Youngmama: Welkom. Hier een budget van 57 euro per week incl. luiers (2 kids) en verzorging. Het is te doen, als je maar goed op let wat je doet. Goed naar aanbiedingen kijken, weekmenu's kijken en geen dingen kopen die je niet van plan bent, dus aan lijstje houden. Mamachantal: Mooi! ik heb een hekel aan het ruisen van een snelweg Marijke: Hier ben ik ooit 10 kilo afgevallen door alleen maar gezond te eten m.n. de tussendoortjes. Ontbijt wisselde ik af, ene dag brood en andere dag magere yoghurt met cruesli, verder gewoon lunchen en avondeten(zonder vette sausjes). En ik at 3 tussendoortjes, waarvan 1 keer ontbijtkoek of volkoren biscuit. Verder gewoon fruit. In het weekend geen chips en alcohol, maar water. Ging als een trein.
gelezen, even naar de huisarts, schrijf je vragen voor hem/haar op papier. Mocht je twijfelen aan autisme, een kenmerk van autisme is `het niet kunnen verplaatsen in een ander` en veel behoefte aan structuur. Nu is het wel zo dat mensen met autisme wel kunnen fietsen. Iemand met evenwichtstoornissen heeft problemen met fietsen omdat die bang is om tegen de stoeprand aan te fietsen. Succes!!
Hoi! welkom, 50 euro per week is netjes! ik hoop dat je iets hebt aan de tips die hier voorbij komen.
Hier dag 2, de jongens hebben hun `grote jongens onderbroeken` aan/ dus zonder luier. Vanacht heb ik ze wel een luier omgedaan. Nu de hele ochtend al aan het dweilen ik denk al zo`n 7 plassen opgeveegd. Nog geen plas op t potje.
Onskleintje: succes. Lijkt me lekker druk. Emmertje en dweil maar laten staan denk ik of niet? Heeft iemand een lekker idee voor een groentesausje voor over de broccoli ZONDER melk... Ik maak altijd kerriesaus zelf, maar ik mag even geen melk hebben. Dus iemand een idee?
Uitje fruiten, knoflook meefruiten paar plakes ontbijtspek meebakken, water toevoegen. Dan blenderen, en eventueel wat aangemaakte maizena erbij om te binden. Meestal doe ik nog een schepje creme fraiche erbij maar dat mag dan ws ook niet?
Nee 't is even lastig. Heb geen ontbijtspek in huis helaas. Misschien maak ik voor mezelf wel wat pindasaus ofzo. Dat heb ik allemaal wel in huis. Zou dat lekker zijn?
Gewoon aardappels en vlees, maar kan voor mezelf natuurlijk ook wat rijst koken. Ik weet niet of lactosevrije melk mag, mag geen melkeiwit. Soja wel, maar ook niet in huis. Had deze vraag beter kunnen stellen voordat ik naar de supermarkt ging. Lekker slim hier. En stom want ik kan natuurlijk gewoon een sausje maken met soja melk * zucht* haha.
Haha dat was idd mijn volgende optie. Lactosevrije melk is vaak op basis van soja Hier de boodschappen ook weer binnen. Was 23 euro kwijt. Eten deze week: Vandaag sambalboontjes Morgen pizza/patatje met wortels/doperwtjes Woensdag macaroni Donderdag wraps Vrijdag chicken tonight Za en zo is nog een verrassing. Heb gehaald: 4x melk 3x tintelfruit 3x dubbeldrank Vleeswaren voor op brood Krentenbollen Croissants Afbakbrood Sperziebonen Bananen Lange vingers Werkkoekjes (brincky) En de snoeptrommel weer gevuld met Jersey toffee en smarties Chipjes Diepvrieszakjes Heb echt teveel lekkere trek op moment