Ja hoor, het is weer vakantie! Morgen weer wat leuks doen met onze zoon van 4. Maar wat? De weersvoorspellingen zijn niet best. Dus misschien iets binnen? Ik woon in de buurt van Den Haag. Dus niet te ver weg!
zwemmen, speeltuin, bos, binnen speeltuin, afspreken met vriendjes, koekjes bakken, shoppen en lekker lunchen. morgen word er idd regen voorspeld... je had vandaag moeten gaan, mits dat kan natuurlijk. het is echt lente weer!
hier hebben we het al gehad en zijn we toevallig een week op vakantie geweest maar normaal in de vakantie: met mooi weer heerlijk buiten spelen gewoon ( zoals nu al 2 uur geen kind aan ze) iets lekkers bakken eind fietsen soms dagje efteling of een binnenspeeltuin dagje naar oma filmpje kijken knutselen stuk wandelen en naar de speeltuintjes ergens ijsje kopen naar de markt ze vervelen zich weinig hier eigenlijk
ik ben vorige week oa bij kinderboerderij het Geertje geweest, vond ik erg leuk. Daar kan je kleine geitjes een fles geven en aaien, pony ritje. In de stal bij de koeien kijken enz. Binnenspeeltuin is ook altijd leuk.
Wij hebben vorige week vakantie gehad. We zijn een dagje wezen zwemmen op een centerparcs park, we zijn een dag naar het strand geweest en hebben daar in de harde wind gespeeld in de duinen en hebben schelpjes gezocht. We zijn naar een grote boerderij geweest.
het geertje avifauna museon strand rondje park/bos indoor picknick blijdorp bioscoop zwemmen en bij echt heel erg verveling binnenspeeltuin
gaan wij ook vaak heen. Dit jaar nog niet geweest, zijn de lammetjes eral dat je ook al flesjes kan geven?
wat hier ook favoriet is is de trein naar schiphol pakken, daar vliegtuigen kijken, beetje winkelen, broodjes eten en terug
Bedankt ... ik denk dat we lekker binnen blijven en dan koekjes gaan bakken, filmpje kijken en gezellig knutselen.
Zaterdag heb ik met de jongens geshopt, en zijn we bij allemaal militairen gaan kijken. Gisteren gezwommen. Vandaag met vriendjes gespeeld. Morgen hebben ze hier een knutselmiddag dus gaan ze daar heen. Woensdag, met lekker weer naar het bos en anders naar een binnenspeeltuin. Donderdag en vrijdag ben ik aan het werk, dus redt mijn man zich er maar mee en van het weekend naar familie.
Vandaag schaatsen Dinsdag verjaardag Woensdag met de trein donderdag met een vriendin en haar kids iets doen Vrijdag zelfde als donderdag Zaterdag zwemmen en winkelen zondag...niks
ja je kan al flesjes geven! Vorige week was het wel wat drukker, waardoor ze even genoeg hadden gehad en na een bepaalde tijd pas weer verkocht werden. Anders worden de geitjes een beetje overvoed
Dat hebben wij zaterdag ook gedaan. Er is ook een speurtocht op Schiphol Plaza, vond m'n dochter ook leuk om te doen (kun je printen op schiphol.nl)