Nee niet getest ik wacht nog minimaal 2 dagen.. Verder vannochtend en begin middag veel krampen dus ik dacht hier komt het, maar tot heden nog niets te bekennen. Ik merk dat mijn huid heel erg droog aan het worden is en heb nog veel last van mijn onderrug. Vandaag niet meer misselijk geweest. Wel nog steeds last van rode bultjes en jeuk en zie de aderen echt heel goed over mijn borsten heen lopen. Maar verder gaat het goed haha Die wekker doet dan zo'n pijn in de ochtend als je de nacht ervoor slecht hebt geslapen! Vanavond zitten en niets meer doen! Ik heb nu nog 4 weken verlof dus slaap nu ook nog zo'n 10 uur per nacht
Pff vervelend die kwaaltjes! Lekker dat je wat kan bijtanken, nog in je verlof. Moet je daarna weer druk aan het werk? Ja die wekker is verschrikkelijk! Heb ook maar heel kort weekend gehad, dat maakt het extra vervelend
ja ik dan maar negatief dus ik ga donderdag pas weer testen. veder af en toe wat krampjes hier en daar..trekkend gevoel in mn liezen maar dat was het wel..
Ja 24 maart gaat het werken weer beginnen. En na 18 weken niet gewerkt te hebben zie ik er eigenlijk een beetje tegenop. Ik werk op een buitenschoolse opvang en heb helemaal geen zin in al die lief bedoelde praatjes van alle ouders.
Ik zit er nog niet helemaal in, aangezien we nog niet echt begonnen zijn. Maar is het niet super zenuwslopend om zo vaak te testen? Hoevaak tijdens een ronde doen jullie een ovulatietest/zwangerschapstest?
Dat kan ik me indenken. Kun je hun niet alvast infomeren over hoe het met je gaat? Per email of nieuwsbrief ofzo? Om alle praatjes voor te zijn.
haha ach .. bij mijn dochter had ik hier dus helemaal geen last van. duurde 7 rondes en ik heb totaal 1 ronde getest en dat was de ronde dat ik zwanger was , gek he.. nu heb ik veel meer testdrang om een of andere reden. ovulatie testen gebruik ik ook , daar begin je halverwege mee tot hij positief is . nu zijn die van de action ook zo goedkoop dat ik eerder test haha
Ik spreek mijn collega's nog elke week en die houden de ouders op de hoogte. Er word veel door ouders en kinderen gevraagd wanneer ik er weer ben en hoe het gaat. Maar toch als je dan weer de eerste dag er bent dan snap ik wel dat iedereen dan naar je toe komt. Het is ook ongemakkelijk als ze niets zeggen. Maar ik ga volgende week maar een keertje langs dan heb ik alvast wat ouders gezien. En testen deed ik niet elke ronde hoor. Eerst alleen maar als ik echt overtijd was. Had de eerste 2 keer ook niets in de gaten. Maar omdat ik nu zoveel voel en ik zo benieuwd ben of het echt al zo is heb ik er vast een gedaan. Waar ik nu al weer spijt van heb want het was veel te vroeg...
Lief dat ze zo aan je denken! Indd het zou ook ongemakkelijk zijn als men net deed alsof er niets aan de hand is (geweest). Ah ok! Heb het idee dat als ik vaak zou gaan testen, ik me helemaal zenuwachtig en schijnzwanger zou voelen. Had afgelopen jaar één keer dat ik me misselijk voelde (en dat heb ik nooit) dat ik spontaan ook last van andere zwangerschapskwaaltjes kreeg.
Ok! Het was ook niet bedoeld als kritiek hoor, ik vroeg het me af. Heb me er nooit echt druk om gemaakt maar lees hier op 't forum dat veel mensen het gebruiken.
Ellie, dat snap ik volledig, wat moeilijk Vanmiddag weer getest, hartstikke negatief.. Dus nu echt wachten tot m'n nod.. En niet eerder.. Ik voel me compleet anders maar ik durf niet te hopen..
Hey meiden, Mag ik met jullie mee kletsen? Ik ben 24 jaar en wij zitten nu in ronde 5. Als het goed is is mijn eisprong vrijdag of zaterdag en dan begint het spannende wachten weer
Mijn nod is donderdag dus valt mee maar ik hoopte vandaag een positief resultaat te zien Dat slijm herken ik ook, lekker he Oh ja echt, ik hoop ook niet dat ik het fout heb, dan ga ik huilen.. Mja ik ben er ook wel echt mee bezig nu, ik had het wat fijner gevonden als ik minder mee bezig was @ bloem, welkom!! Leuk!!
Welkom bloem! Bubbelz: ga je donderdag weer testen? Het kan nog steeds, kan natuurlijk dat je te vroeg getest hebt en de waardes nog moeten groeien.. Duim voor je.. Ik heb ook al zon zin om te testen.. Pff maar 5pdo is echt te vroeg haha