Ooh ik ben eigenlijk stiekem heel blij dat ik te laat was om flappy bird te downloaden, echt geen goed spel voor slechte slapers geloof ik Micchan wat is tower of saviors??
Spelletjes speel ik eigenlijk nooit, lees bijna altijd op ZP en verder doe ik weinig nuttigs. Nu hoor ik vanuit de bank m'n vriend snurken in bed en als hij stil is dan neemt de hond het over, het lijkt soms wel synchroon snurken haha. Chaii; dan slaap je niet veel! Best gek dat sommige mensen gewoon amper slaap nodig hebben en goed kunnen functioneren dan, ik ben zo'n persoon dat wanneer ik slaap te kort kom ik hartstikke moe ben en mezelf meteen ziek ga voelen.
Je maakt een kaartendeck van vijf kaarten + 1 vriend, dan kies je een quest, die heeft een X aantal rondes. Attributen zijn licht, donker, aarde, vuur en water en je hebt ook hartjes waarmee je je HP weer aanvult. En dan heb je een aantal rijen en je kan dan een paar seconden lang met 1 steen onbeperkt bewegen (dus niet zoals bij candy crush 1 met 1 verwisselen, maar ook niet 1 pakken, wisselen, andere pakken, wisselen tot de tijd voorbij is, wel maar 1 steen, haha sorry leg het een beetje krom uit denk ik) Vind die kaarten zo mooi
Ehh, een soort RPG spelletje. Je moet combinaties maken met blokjes en extra wapens en daarmee monsters verslaan en levelen. Door het monsters verslaan win je kaarten die steeds sterker worden en die gebruik je weer om meer monsters te verslaan
Spirit Stones heb ik ook veel gespeeld, maar die duurde zooooo lang met laden/verloor telkens alleen bij dat spel het internet, dus was er toen al snel klaar mee..
Trouwens zo gek om het berichtencentrale te zien van m'n eigen berichtjes. Van ruim 3000 berichten naar 25 gegaan Ben gelijk m'n elite titel kwijt Jullie nog aanraders voor een leuke serie of film?
Haha synchroon snurken Dat is niet fijn he, zeker als je dan echt niet kan slapen. Hoef je niet vroeg op dan, aangezien het nu ook al snel aardig laat wordt?
Haha, zo daar heb ik echt even hardop om moeten lachen. Als mijn man gaat slapen kan ik maar met 1 oordopje in muziek luisteren, omdat ik anders de kinderen niet hoor. En dan kan ik me soms echt ergeren aan dat gesnurk op de achtergrond.. De meeste mensen hebben minimaal 8 uur nodig aan slaap dacht ik.
die ken ik niet.. schaam me dood maar weetje wat ik heb gedaan haha ik heb een Nintendo ds emulator op mijn Samsung s3 gezet en nu speel ik allerlei spelletjes .. pokemon, mario.. en dat soort dingen geweldig hoor voor als je je verveeld.
Welk genre? Kan van alles op gaan noemen, maar als het allemaal verkeerd genre is schiet dat niet op @Micchan, heh.. scheelt dat ik niet de enige ben waarbij de verbinding steeds kwijt is. Nu hier ook lading internetproblemen waarvoor morgen de monteur komt. Groot voordeel: de telefoon doet het ook niet, dus schoonouders bellen niet
Trouwens, dit topic is ook echt niet goed voor mijn nachtrust Mistte wel zoiets gezelligs, als ik midden in de nacht suffe topics aan het lezen was
Ik ben nog steeds niet helemaal gewend aan hoe de steentjes bewegen dus af en toe maak ik echt hele stomme fouten, maar het is makkelijker dan mijn beschrijving het doet lijken, denk ik. Ben gewoon echt geen held in uitleg geven