Laatste 7 weken afteltopic (maart)

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Sanne2011, 8 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    6 jun 2013
    3.850
    1.075
    113
    Ja klopt daar ben ik wel blij mee ze nemen me wel echt serieus.
    Maar inderdaad wel vervelend als je een perfecte zwangerschap achter de rug hebt.
     
  2. frummelk

    frummelk Fanatiek lid

    2 okt 2012
    2.309
    0
    36
    in het midden...
    Essie wat eng inderdaad. Duimen draaien hier
     
  3. Sanne2011

    Sanne2011 Fanatiek lid

    23 feb 2011
    4.151
    0
    0
    essie wat eng! ik had dat vorige week en de week daarvoor. ik voelde minder leven en ben in totaal 4x aan de ctg geweest. gelukkig was alles goed.

    lijkt me doodeng als je de hartslag vd kleine ziet dalen. hopelijk is alles snel goed. en anders hebben ze je goed onder controle.

    mocht je gewoon naar huis gaan? hier beoordeelden ze ad hand vd ctg of je mocht gaan of niet. ik had goede ctgs maar anders had ik moeten blijven. succes morgen!
     
  4. Sanne2011

    Sanne2011 Fanatiek lid

    23 feb 2011
    4.151
    0
    0
    en de bevallen dames : van harte!
    wow echt snel gaat alles!
    hier vandaag ook al veel gedaan
    nesteldrang?
    morgen de laatste dingen doen in huis
    en dan is alles schoon

    woensdag de ondersteek en klossen ophalen
    zometeen de hydrofielen strijken en in een zak doen
    en ik ben bijna klaar voor de bevalling :)
    maar hij mag nog wel een paar weekjes blijven zitten
    de buuf is al bijna 37 weken en miss worden vlg weem haar vliezen gebroken
    dan komt het wel heel dichtbij ineens!
     
  5. Artamesia

    Artamesia Bekend lid

    22 jul 2013
    606
    11
    18
    Vrouw
    Limburg (BE)
    Op de liggingsecho was te zien dat meneer zit mooi heeft gedraaid en goed ligt nu! Had een vingertop ontsluiting maar dat zegt natuurlijk niks. Moest ook aan de ctg omwille van te hoge bloeddruk, maar dat bleek wel oke te zijn. Dus gewoon binnen 2 weken terug op controle. Moest ook wel bellen als er een dag minder beweging was.

    Hopelijk blijkt morgen ook gewoon alles ok te zijn Essie!
     
  6. Sonkal

    Sonkal Actief lid

    24 mei 2011
    294
    0
    0
    NULL
    NULL

    Dat is zeker spannend jah. Maar goed in de gaten houden en lekker snel actie ondernemen als je twijfeld. Dan maar te vroeg halen. Sterkte!!
     
  7. Nancy81

    Nancy81 Actief lid

    31 aug 2011
    151
    0
    0
    Jeetje Essie, ook ik hoop dat morgen goed nieuws brengt. Gelukkig houden ze je goed in de gaten. Sterkte, is niet niks zo in een keer.
     
  8. demidepemi6

    demidepemi6 Actief lid

    13 jan 2011
    160
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sterkte essie snap idd dat dit zenuwslopend is.... hoe is het met frietje???
     
  9. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    6 jun 2013
    3.850
    1.075
    113
    Ja t was heel raar eerste 5 min was de hartslag helemaal afgezakt ze schrok.er een beetje van.
    Daarna was het perfect en denk dat ze me daarom toch naar huis hebben laten gaan. Voor de rest was alles.goed me.bloeddruk geen koorts..en ze hebben een groei echo gedaan en die was ook goed.

    Voor de zekerheid moest ik.morgenochtend weer komen en dat vind ik wel fijn want ik ben nog steeds erg ongerust.
    Hopelijk is het morgen gewoon goed.. al hoewel ik haar niet voel bewegen zoals gewoonlijk.
     
  10. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    6 jun 2013
    3.850
    1.075
    113
    Dank jullie wel dames..

    Ik heb dan inderdaad liever dat ze haar eerder halen maar weet niet of ik dit kan eisen..
    Ik ben overmorgen 37 weken dus t mag op zich wel.
     
  11. ananas83

    ananas83 Actief lid

    13 jun 2011
    197
    0
    0
    Zenuwslopend hoor essie! Hopelijk is morgen alles goed, maar snap dat die onzekerheid blijft als je zo weinig beweging voelt!

    Ben ook erg benieuwd hoe het met frietje is!

    Enne leuk om te lezen hoe iedereen ineens snel haar vluchttas aan het inpakken is na al die vroege bevallingen ;)
     
  12. Sonkal

    Sonkal Actief lid

    24 mei 2011
    294
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou ik weet niet wat me nu weer overkomt. Ik wordt knettergek hier van de jeuk.
    Ineens vandaag krijg ik jeuk en het is vaneen beetjetot hels geworden.

    Ik ben in staat om me voetzoleneraf te halen met een kaasschaaf en ma hand palmen ook...en de rest van me lijf trek ik er ook af.
    Eersteen week ziek begin ik eindelijk weer op te knappen en heb iknet weer ff twee nachten geslapen heb ik dit. Ik kan er gewoonniet van slapen zoo veeel jeuk heb ik ineens. Wat een vreselijk gevoel. Heb al menthol spul en al geprobeerd maar na vijf minuten jeukt het weer als de*****
    Begin echt genoeg te krijgen van deze zwangerschap. ....niet zo zeer van hrt lieve kleine mensje in me maar van alles erom heen.
    Eerst alle stress na de 20 weken echo...dat eindelijk voorbij wordt ik zo ziek als een hond...krijg ik last van maagzuur en niet even maar gemiddeld toch wel 18 uur per dag/nacht..slaap daardoor ook slecht. En nu. ...nu naast het maagzuur deze fijne jeuk. Grrrrr ben er klaar mee!!!!


    Sorry meiden voor me geklaag...maar het is drie uur en ik heb nog geen oog dicht gedaan. Straks om half acht zegt mini mens ook gewoon mamaaaa spelennnn.
     
  13. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    6 jun 2013
    3.850
    1.075
    113
    Je kan olijfolie proberen te smeren dat werkt bij mij heel goed..en hoop voor jou ook.
    Want jeuk is echt vreselijk daar wordt je pas echt gek van.

    Succes
     
  14. Inky85

    Inky85 Bekend lid

    3 feb 2014
    571
    3
    18
    @sonkal: he bah, niks aan zo´n nacht in de weer. Hoop dat je na je post nog even hebt kunnen slapen. Wat ik vaak tegen jeuk doe is heel veel water drinken (dan moet je wel weer veel plassen) en afwisselend koud en warm water onder de douche om de doorbloeding te stimuleren, want de jeuk wordt vaak veroorzaakt door afvalstoffen. Dit werkt bij mij iig beter tav de mentholsmeersels. Hopelijk heb je hier wat aan.

    Bij mij is het slapen echt heel afwisselend. De ene nacht lig ik klaarwakker naar het plafond te staren, en de andere nacht slaap ik weer heel diep en val ik ook gelijk na toiletbezoek weer in slaap. Geen pijl op te trekken...
     
  15. Inky85

    Inky85 Bekend lid

    3 feb 2014
    571
    3
    18
    @Essie: hoelaat moet je weer voor controle?
     
  16. Sonkal

    Sonkal Actief lid

    24 mei 2011
    294
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik smeer al met olie...heb ook geen droge huid hoor ik weet niet wat dit is maar het jeukt zegt in me oren en achter me oogleden....overal dus echt!!
    Ik drink alleen maar water verder niks...all maanden.
    Ik ga vandaag even de vk bellen.
     
  17. Inky85

    Inky85 Bekend lid

    3 feb 2014
    571
    3
    18
    Dan zal ik inderdaad even bellen, jeuk kan ook komen door minder functioneren van lever en nieren!
     
  18. Nancy81

    Nancy81 Actief lid

    31 aug 2011
    151
    0
    0
    He vervelend Sonkal! Idd maar even bellen, misschien hebben ze nog goede tips of moet je toch even komen voor controle.

    Ik slaap ook heel wisselend, ene nacht gaat super en andere lig ik zo weer lang wakker. Vannacht was weer een brakke nacht en ik sleep me vandaag maar weer de werkdag door.. gelukkig is dit mijn laatste werkweek.
     
  19. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    6 jun 2013
    3.850
    1.075
    113
    Ik kom net van t ziekenhuis. En ja ik weet niet zo goed wat ik moet denken.
    Vandaag was ik bij een andere afdeling die mevrouw sluit alles aan. En zegt ik kom zo je bloeddruk en temp etc opmeten.
    Dus ik zit een half uur aan de ctg komt ze zegt ze ja het is goed je kan naar huis. Maar ze liet mij helemaal.niks.zien van die hartslag terwijl ik gisteren wel een hele uitdraai meekreeg en uitleg. En me bloeddruk etc heeft ze niet eens opgemeten.

    Ik vond het maar vaag..mijn man zei dat de hartslag wel heel hoog was ik kon t zelf niet zien want dat ding was achter mij.
    wat moet ik nou doen? Gewoon vertrouwen op haar of moet ik me vk bellen?
     
  20. Sanne2011

    Sanne2011 Fanatiek lid

    23 feb 2011
    4.151
    0
    0
    essie als jij je zorgen maakt zou ik even bellen
    bij mij werd er ook niet veel laten zien
    ook weinig uitleg
    maar wel altijd een vk of gyn die beoordeelde of ik mocht gaan of niet

    wel fijn dat alles goed was
    wat vind je vriend hoog aan hartslag?
    bij de baby is dat tussen de 140 en 160
    dat is heel normaal
     

Deel Deze Pagina