Als het goed voelt waarom wachten! Ja gaat gelukkig erg goed.. Ze heeft al een hoop meegemaakt in haar jonge leventje en ze begint nu een beetje te puberen, maar is een hele lieve meid en tot nu toe redelijk rustig haha Mijn vriend is 33 hij was er erg vroeg bij haha. Hij is van turkse afkomst en ook al getrouwd geweest. Uit dat huwelijk heeft hij ook nog eens 2 kinderen maar die wonen bij hun moeder. We zien hun vaak doordeweeks een dag en in het weekend een dag. Met ons werk is het redelijk lastig omdat hij altijd in de avond werkt. Wij zijn nu alweer 5,5 jaar bij elkaar. Trouwen staat ook nog wel op mijn lijstje. Lijkt me geweldig. Mooie jurk, heel de dag in de belangstelling en dan party!!
Haha gezellig dus bij jullie thuis 3 kids dus al, poeh.. Vind 2 genoeg haha lijkt mij ook erg lastig kinderen delen met een ander.. Kijk mooie poos al Mijn vriend wou graag trouwen, ik ben niet echt een type wat de hele dag staat te stralen maar oke ik heb mijn jurk al super gaaf, alles is geregeld, nu alleen wachten tot 4 juli
Hihi ik dacht dat ik ook geen type was om de hele dag in de aandacht te staan, maar de dag zelf genoot ik er echt van! Ik voelde mij echt een prinses! Veel plezier met de voorbereidingen nog
We hebben er weer een werk dagje opzitten Ik doe administratief 24 uur in de week voorheen zat ik in de horeca heel wat anders maar dit bevalt me prima! En ook ik rook helaas ook nog steeds.. wel pogingen gedaan maar nee.. het is natuurlijk 10x beter om nu al te stoppen maar dan denk ik weer ach als ik positief test stop ik gelijk uitstel van executie
Dag dames! Ik ben zowaar op tijd op bed gegaan gisteren en heb heerlijk geslapen. Dan kom je toch wat beter de dag door. Ik ben 25, verpleegkundige en woon in het noorden van het land. @ Roken: ik rook niet. Nooit gedaan en zal het ook nooit doen. Dus daar hoef ik ook niet mee te stoppen. @ Trouwen: vroeger wilde ik graag trouwen. Grote sprookjes bruiloft, groot feest. Maar na het kopen van een huis werd het allemaal iets minder sprookjesachtig. Praktisch alles is nu al geregeld. Maar wil nog wel graag trouwen, zou het leuk vinden dat we als gezin dezelfde achternaam hebben.
Ben ook verpleegkundige! Waar werk je LoveShinealight? Ik in een woonzorgcentrum, bij mijn lieve oudjes
Wat leuk verpleegkundige! Zat vorig jaar nog te twijfelen of ik die opleiding wilde gaan doen. Maar ja toen werd ik zwanger en is er niets meer van gekomen.
jullie kletsen ook veel zeg haha ! @Roken ik heb bij mijn dochter de eerste 6 maanden gerookt helaas, vond het zo moeilijk. rook nu ook nog, maar ga gelijk stoppen mocht ik zwanger zijn, mijn man steunt me hier dan ook beter in door ook te stoppen bij onze dochter deed hij dat niet. @samen zijn Mijn man en ik kenden elkaar al jaren maar omdat hij een stukje ouder is word 3 maart 35, hebben we eigenlijk zitten wachten tot ik 18 was haha mijn vader kreeg evengoed bijna een hartverzakking maar gelukkig was hij al gauw om. Wij zijn nu bijna 4 jaar samen waarvan 2 getrouwd. @werk en opleding ik heb een diploma als verzorgende ig, maar werd tijdens mijn zw van mijn dochter ontslagen helaas en sinds dien niet meer aan werk gekomen. dus ik ben zoals ze dat zo mooi noemen huis mama haha en bevalt me goed, al mis ik het werken wel soms , tenminste het contact met andere. Doe wel veel vrijwilligers werk bijvoorbeeld voor Stichting Earlybirds en de nieuwe Stichting *Vlinderkindjes onderdeel van Earlybirds. pff vandaag ben ik me dood geschrokken, mijn dochter struikelde en viel keihard op te tafel poot, ik dacht dat ze der hoofd gestoten had dus kuste der hoofdje maar later zag ik dat haar handjes onder het bloed zaten, keek ik naar der oor, zat der hele oor onder het bloed met een dikke snee erin. Nadat mijn man thuis was heeft hij het schoon gemaakt zodat de diepte van de snee wat duidelijker werd. Toen hebben we toch maar de HAP gebeld en zijn net terug, der snee is gelijmd arm schatje ..ligt nu op bed hoop dat ze er niet te veel last van heeft.
@ rainbow, misschien ga ik het dan nog wel leuk vinden @bloem, tuurlijk is het uitstel van executie. Voor mij is het meer dat ik nu geen zwaarwegende reden heb om te stoppen, zeer slecht, i know.. @loveshinealight, lekker soms he vroeg naar bed Hier weer een nieuw 'symptoom' blauwe aders op mijn borsten. Of mijn lichaam houdt me zwaar voor de gek, of ik ben toch echt zwanger! Toch morgen vroeg maar testen. 1 dag voor m'n nod.. @jmay, oh dat is niet zo leuk arm meisje, gaat het nu weer wat? Wat bijzonder dat jij werk doet voor early birds, maak je foto's of bewerk je ze? Of iets anders natuurlijk
Spannend Bubblez! Ik ben benieuwd!! Aaaawh Jmay, arm meisje! Ik zag een foto van je chick, wat een schatje!! Kan me voorstellen dat je het werken wel eens mist. Ik kan me niet voorstellen dat ik NIET zou werken, mn collega's zijn zo goed als vrienden. Wil je op termijn wel weer aan het werk of niet?
Ja zou graag als ze beide wat ouder zijn gewoon weer werken. 3 of 4 dagen, hoop dan dat ik ook echt wat vind want hier zijn nog amper vacatures in de buurt. oh leuk waar zag je haar foto ?
Wat goed dat je vrijwilligers werk doet voor zo'n stichting. Ik had er nog nooit van gehoord, maar ben zo blij met de mooie foto's die er zijn gemaakt. @bubblez, jij ook al van die mooie blauwe aders! Bij mij zijn ze echt goed zichtbaar vanaf mijn schouders tot borsten. Zie ze zelfs over mijn tepels doorlopen. Hopen op een positieve test voor jou!
In een wat-draagt-je-baby-voor-kleding-topic (of iets wat daar op lijkt ) Volgens mij gaat over een paar jaar het werken in de zorg weer aantrekken, dus dan komen er vast meer banen!
zijn er van *Cem geen fotos gemaakt ? ik krijg zeg maar alle fotos van de fotografen en die bewerk ik, in een collage enz
Wauw gaaf hoor jmay! Respect! Ik vind het een bijzonder prachtige stichting! Bedankt Ellie, wij hopen het ook
Ja zeker, het is een hele warme stichting al moet ik zeggen dat ik elke keer weer moet slikken als ik fotos van vlinder kindjes in mijn inbox krijg
Ja er zijn wel foto's gemaakt! Bij mij is er een fotografe van stichting make a memory langs geweest. Ben op zondag 4 uur bevallen en om 7 uur was ze er al. Echt super geregeld. Zo had hij nog niet in de koeling gelegen en was nog helemaal zacht wat op de foto's mooier is. Heb nu een cd waar alle foto's opstaan en een mapje waar 5 foto's inzitten. Nu nog een keer alles laten afdrukken en een mooi album maken.