ik zit erg in dubio welk zitje we nou achter zullen doen. Ik heb nu een voorzitje van bobike, maar ik heb mijn dochter nu toch liever achterop vind het zo naar fietsen voorop. Ons meisje is vrij stevig , dus wil ook wel graag een stevig zitje. maar pff er is zoveel keuze deze vonden we wel goed en leuk : Qibbel a zitje basiselement white maar nou lees ik helemaal onderaan dat je daar nog van alles bij moet kopen ? snap er niks van haha deze leek ons ook wel erg stevig: Polisport achterzitje Guppy Maxi zwart/grijs met bevestiging voor op de drager nou vroeg ik me af wat nou het verschil is,of eigenlijk wat is nou het beste: ik las dat je het zitje op je drager kan zetten maar dat je dus ook zitjes hebt die vast zitten met een frame bevestiging ? De Yepp vind ik heel mooi, maar ik vind hem er niet zo stevig uitzien als de andere en vind hem ook wat prijzig. welke hebben jullie ?
Ik ga voor een nieuwe YEPP, mijn vorige is met mijn fiets erbij gejat uit mijn voortuin. Heb nu een leen-bobike, maar de yepp is stabieler, steviger en mooier!
echt? ik vind het er zo niet- stevig uit zien haha. zit ook niks aan de zijkant enzo voor als ze in slaap valt..
Wat mijn leen-bobike niet heeft en een groot yepp voordeel is de vijfpuntsgordel. Vanmiddag had mijn (21 maanden oude) dochter het riempje los! Dat was mijn laatste drupje dat ik nog nodig had voor een nieuwe yepp... Een witte deze keer denk ik
Ze is nog zo klein tenminste mijn dochter is ook uit 2012 en vind het zo gezellig voorop Maar mijn dochter is vrij smal en hoef haar ook nog niet achterop te zetten ben veel te bang dat er iets gebeurt ... Kun je niet na ren fietsen winkel gaan kun je het zelf zien en proberen
bedankt voor jullie reacties ! @Porsche mijn dochter is alles behalve smal haha ze is 12kg een echte beer.. deze lijkt me ook wel goed, lekker stevig hij is misschien lelijk maar ze zit wel lekker stevig lijkt me Polisport achterzitje Guppy Maxi zwart/grijs met bevestiging voor op de drager Proberen is inderdaad wel een goed idee, ff aanvoelen en kijken hoe ze erin zit. wat een gedoe nog zeg, ik denk dat koop je wel ff zo haha
ik zie hier verschillende soorten qua prijs welke hebben jullie dan ? GMG achterzitje - Fietszitje achter
Door die veiligheidsgordels kunnen ze geen kant op hoor! Daarbij vind ik veiligheid ontzettend belangrijk en zou ik mijn kind nooit in een ondeugdelijk zitje vervoeren Hier de easy fit. Maxi was er toen de tijd nog niet
Heb nu de nieuwste gids van de consumentenbond voor kinderen en daar zijn toevallig net de fietszitjes getest. Tot 15 kilo voorop - best getest en beste koop; Bobike mini exclusive Tot 22 kilo achterop -GMG Yepp maxi Misschien heb je er wat aan
Wij hadden de bobike maar paste niet goed op mijn fiets dus hebben nu een polisport guppy en dan met buisframeklem of hoe het ook maar heten mag dus niet op pakjesdrager omdat mijn drager maar tot max 10 kilo kan. Mijn vriend heeft een klem en ik dus 1en dan kan je hem dus gemakkelijk van de 1 op de andere klikken. En hij is heel erg stevig en heel veilig. Mijn dochter vind het heerlijk om er in te zitten. Voorop hadden we de bobike mini. Ook een prettig en veilig stoeltje vind ik.
Ik heb polisport. Een super fijn zitje maar als ik t geweten had wel de frame montage ipv bagagedrager montage omdat ik een heel gedoe met m fietstassen had. Maar dat is opgelost door een verlenger en andere fietstassen en heb er nu veel gemak van.
Ik heb de bobike maxi plus, superding en wat groter dan het gemiddelde zitje. Mijn nichtje kon tot 6 jaar goed in dit zitje zitten. Dochterlief is nu bijna 3 en zit nog in de kleinste stand qua gordel en voetenstepjes, nou is zij ook wel heel klein, denk rond de 12 kilo nu.