Wendy eerste maand met de pil ben je nog niet beschermd dus even extra voorzorg nemen. Als je dan weer gemenstrueerd heb en begint met je tweede strip is hij veilig!
2de leg, rustig aan hé. Ziek zijn kunnen we er nu niet bij hebben. Seks, kan niet wachten. Lopen elkaar wel een beetje te pesten maar ik vloei nu sinds een paar dagen en ik durf nog niet met de wond. Dochter heeft alleen op 2,5 uur slaap na alleen maar weer gehuild. Ben kapot! En dan moeten we de nacht nog in. Hopelijk is ze zo moe dat ze na de flessen nu gelijk in slaap valt.
Ik heb maandag de dokter gebeld en die zei dat je als je op de eerste dag van je menstruatie meteen je eerste pil neemt, je wel meteen beschermt bent. Maar zal het nog eens verder onderzoeken.
"Daarom adviseren wij om op de eerste dag van uw eerste menstruatie te beginnen met de pil. De eerste strip is dan gelijk veilig."
Wendy, hoe weet je dat het as maandag zover is? Andere Wendy, succes vannacht! Hopelijk een goede nacht. Paula, kan ik me voorstellen. Alleen de gynaecoloog zei dat je met een spiraal drie maanden lang elke dag kan bloeden.. Normaal zou ik dan ook passen, maar drie maanden, noway lol. Ik ben iig wel meteen beschermd
Dat is dan verandert zeker... is ook al zolang geleden dat ik begon met de pil En nu ga ik hem ook niet meer gebruiken dus niet verdiept erin sorry
Ik moet er echt nog niet aan denken hoor seks. Vanavond ga ik inderdaad lekker vroeg op bed. Vanaf dag 1 wil ik al te snel en mijn lichaam roept me dan wel weer tot een halt. Gewoon beter op mezelf passen. En braaf smiddags gaan slapen.
Oooh ik ga morgen op kraambezoek hihi @ookzinin @2de leg Nou na ruim een week had ik ook nog geen zin in seks hoor!
Hahahah ik lig in bed, uurtje slapen en ml zit met de kleine beneden. Ik gunde het mezelf gewoon Eens kijken hoe het bevalt
Haha zit in dr bloed, ik heb ook een toyboy. En de vader van de jongere man in kwestienis ook jonger dat zijn vrouw. Dus ja, logisch allemaal toch whahahaha
Nou dames hier is het alweer afgezakt helaas, heb niet het gevoel dat het doorzet. Waren vast gewoon voorweeën..
Erfelijk belaste kinderen he haha voorbeeld doet volgen. Ga zo mini wakker maken voor zn voeding en dan hopelijk weer een kalme nacht tot een uur of 4...