Grove porien

Discussie in 'De lounge' gestart door Madeliefje1987, 26 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Hey meiden,

    Even een heel ander onderwerp. Ik Heb heel erg last van erg grove, wijde poriën. (soort van allemaal open rondjes in de huid met vooral op de neus zichtbaar vuil erin) Ik had in oktober nog een gladde huid en in een paar weken tijd kreeg ik erg verwijde poriën op en vooral langs mn neus, onder mn neus en op mn kin. Op mn neus en kin had ik al wat, maar dit valt heel erg op en onder mn neus vallen ze ook erg op.

    Zijn er meer mensen die dit hebben? en ging het bij jullie ook zo snel? Ik durf zowat niet meer in de spiegel te kijken want ik zie gewoon dat het zich steeds meer uitbreidt...de huid begint dan eerst lichte kuiltjes te vertonen en dan ineens worden het wijde poriën. En dan ook echt grote, ronde 'kuiltjes'. :)

    Ik ben al bezig met informeren bij schoonheidsspecialistes voor behandelingen , er schijnt weinig aan te doen te zijn als ik op internet lees. Hoe kan dit ineens zo snel gaan??

    Ik voel me echt vreselijk:( Ben zo bang om op een dag ineens op mn wangen etc. die grove poriën te hebben.
     
  2. YoungMama

    YoungMama Bekend lid

    20 jul 2012
    583
    0
    0
    Ik zag na een behandeling met de dermaroller veel verschil. Ik weet alleen niet of jij echt grove poriën bedoelt of mee eters want je hebt het over zichtbaar vuil?
    Weet niet of je al behandelingen hebt ondergaan maar een fruitzuurpeeling kan je huid ook lekker opfrissen:).
     
  3. YoungMama

    YoungMama Bekend lid

    20 jul 2012
    583
    0
    0
    Dermapen is sneller, goedkoper en geeft hetzelfde resultaat als dermaroller maar die was er nog niet toen ik de behandeling kreeg;).
     
  4. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    Ik lees even mee!
    Viel mij laatst ook op dat ik ook rond m'n ogen en op m'n neus grove poriën heb.
     
  5. tantetil

    tantetil Bekend lid

    1 jan 2010
    768
    162
    43
    Vrouw
    Noord Holland
    Ik ook! Verschrikkelijk vind ik het. Ik heb van alles geprobeerd, ook ei masker. Maar niks lijkt te helpen. Ik wil een peeling laten doen, maar zo'n heftige...dus wil ik een keer in de vakantie laten doen, want dan is je gezicht helemaal rood.
     
  6. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Oh ja, ik heb het helaas ook. Ik heb gewoon niet zo'n mooie huid, vroeger ook last van acné gehad. Ik wist eigenlijk niet dat er iets aan te doen was. Ik ga eens informeren bij een kennis van mij die huidtherapeute is.
     
  7. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    Oh ik heb trouwens ook van die gelige bobbeltjes onder m'n ogen. Weet iemand misschien wat dat is?
     
  8. Miss Mac

    Miss Mac Fanatiek lid

    21 jun 2013
    2.006
    0
    0
    Gerstekorrels ;)
     
  9. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    Dankje,ik ga meteen googlen!
    (Sorrie van het vervuilen van het topic)
     
  10. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Het zijn grove porien die donker kleuren, komt door weerkaatsing van het licht lag ik ergens. Maar heb ook last van mee eters.

    De schoonheidsspecialiste heeft wel glycolzuurpeeling en microdermasie.
    Een andere schoonheidsspecialist heeft neoderma peeling.

    Zijn er mensen die ervaring hebben met deze behandelingen?
     
  11. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Ik gebruik de clarisonic en sindsdien geen last meer. Wel even een aanschaf maar uiteindelijk goedkoper dan de schoonheidsspecialiste.
     
  12. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    nog meer mensen die wat adviseren?
     
  13. tantetil

    tantetil Bekend lid

    1 jan 2010
    768
    162
    43
    Vrouw
    Noord Holland
    Maar annelie, waren je poriën toen weer gewoon normaal formaat???
    Dan wil ik dat zeker ook proberen!
     
  14. tantetil

    tantetil Bekend lid

    1 jan 2010
    768
    162
    43
    Vrouw
    Noord Holland
    Jeetje die zijn inderdaad duur zeg...welke heb jij dan??
     
  15. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Ik heb de mia 2. Ik heb vrij kleine porieen maar door de zwangerschap waren die groter geworden en nu zijn ze weer mooi dicht en schoon. Ik zie het als een investering. Zoek anders even op internet, er is heel veel informatie over te vinden vooral op Engelse sites.

    Je hebt ook namaak. Blokker heeft er 1 van 20. Misschien is dat wat.
     
  16. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Ik zou een Chinese kruidenpeeling aanraden. Heb ook de dermaroller gehad maar voor het resultaat niet zoveel pijn waard. Due roller over je gezicht is geen pretje en 2x vond ik dan ook genoeg. Chinese kruidenpeeling is daar in tegen goed te doen. 1e dag ben je knal rood maar trekt snel weg
     
  17. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    glycolzuurpeeling kan ook. Lichte versie kan gewoon bij schoonheidsspecialist. Nadeel is het vervelen naderhand
     

Deel Deze Pagina