Het 'Stel je vraag' topic!

Discussie in 'De lounge' gestart door Maxellera, 26 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Zodra hij nuchter is zou ik even een pittig woordje met hem willen spreken. Hij is niet alleen op de wereld!
     
  2. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Woedend.
     
  3. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Als hij meer dan twee drankjes ( zoals mag ) heeft gedronken zou ik echt woest zijn. Maar ben dan ook erg gevoelig voor issues met alcohol, dat ligt meer aan mij. Maar ik denk dat niemand dit normaal vindt. Hoeveel had hij op?
     
  4. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    Woest.
     
  5. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    20 mei 2012
    2.133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    In het ziekenhuis hanteren ze de regel 72 uur (3 dagen) bewaren. Dus reken zelf naar uit of het dan nog kan :)

    Afvallen. Ik geloof in windkracht en beweging samen met gezind eten. Dus ik zeg succes!

    met een drankje op achter het stuur? Echt niet. Dat is weken lang ruzie. En zeker een goed gesprek!
     
  6. Bloem93

    Bloem93 Niet meer actief

    hoelang is het 'normaal' om koorts te hebben?
     
  7. Neko85

    Neko85 Actief lid

    21 jun 2013
    347
    0
    0
    NULL
    Zaandam
    Ik heb ook een vraag: als je in een hotel een babybedje bijboekt, moet je daar dan zelf beddengoed voor meenemen?

    misschien rare vraag..
     
  8. Snoeki

    Snoeki Fanatiek lid

    30 jan 2014
    2.334
    258
    83
    Ik heb ook een vraag:D hoeveel dagen gaan jullie vastelaovend vieren?

    En met betrekking tot het hotel denk dat je ze zelf mee moet nemen:cool:
     
  9. Bloem93

    Bloem93 Niet meer actief

    Ik denk het persoonlijk van wel, maar het is sowieso slim om het hotel dan even te bellen met die vraag, dan weet je het tenminste zeker :)
     
  10. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Zelf even bellen, maar over het algemeen krijg je het er in een hotel bij maar in een huisje weer niet, heel raar :( Is tenminste mijn ervaring.
     
  11. YoungMama

    YoungMama Bekend lid

    20 jul 2012
    583
    0
    0
    Ja zo ben ik ook, gewoon aan de regels houden. Hij gaat dan altijd de discussie met mij aan dat het ligt aan hoe groot je bent etc. Gelukkig heeft hij de afgelopen tijd heel netjes gedaan met alcohol.
    Ik weet niet precies hoeveel hij op had, hij stonk naar bier en stond te wiebelen in de gang maar dat kwam niet door de drank zei hij.. Ik ga vanavond wel even met hem praten als hij terug is van werk.
     
  12. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    @ vastelavund! Ik moet werken werk in de horeca

    @ drank! Woedend heeft hij 1x gedaan bah
     
  13. happyglow

    happyglow Fanatiek lid

    18 okt 2012
    2.101
    0
    0
    Accountmanager Binnendienst
    Maarssen
    Mijn vraag:

    Ik kom het zovaak tegen en nu weer, gister rond 12:30 een fiets besteld voor onze dochter met onze dochter erbij ook (online) waarbij stond "levering binnen 24 uur!!!" Dus ik haar verteld dat deze er morgen zal zijn.

    Krijg ik vandaag een mailtje binnen dat hij morgen pas komt :( Dan lijkt mij dat de VERZENDING binnen 24 uur plaats vind en de LEVERING dus niet...? of ben ik nu gek...?

    Moet haar zometeen dus teleur gaan stellen dat ze nog een nachtje moet wachten op haar nieuwe fiets...
     
  14. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.036
    2.901
    113
    't Gezellige Brabant
    Flauw he! Ik had het laatst bij babydump. Voor 15.00 besteld, de volgende dag in huis. Niet dus. Nu ben ik wel vaak thuis, maar als je ergens op rekent..... zeker bij een kind wat natuurlijk heel graag haar nieuwe fiets wil uit gaan proberen. Niet netjes!
     
  15. happyglow

    happyglow Fanatiek lid

    18 okt 2012
    2.101
    0
    0
    Accountmanager Binnendienst
    Maarssen
    ja heel flauw!! Zeker omdat ik haar het nieuws mag brengen en ze dat niet even zelf doen :p
     
  16. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Voor een volwassene volgens mij max drie dagen achter elkaar, dat je daarna even moet informeren bij de huisarts. Ligt er ook aan of het de hele dag is of in vlagen. Hoeveel dagen zijn het al dan?


    Wij de zaterdag waarschijnlijk :). Hoewel het geen officiele dag is, haha. Zondag ga ik naar Berlijn voor een paar dagen dus kan de andere dagen niet.

    Ja vervelend he? Volgens mij proberen ze altijd binnen 24 uur te leveren, maar zo heb ik ook met bol.com gehad dat het toch een dag langer duurde. Weet niet waar het aan ligt, misschien toch niet op voorraad ofzo? Ze kunnen er inderdaad beter verzending binnen 24 uur van maken, of bijna altijd levering binnen 24 uur ;).
     
  17. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Wanneer zijn bril glazen ontspiegeld?..
     
  18. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.158
    8.135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland

    Als er licht opschijnt en de reflectie is groen.
     
  19. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Mijn vraag;
    Ik heb een bril met een beetje sterkte.
    Rechts -0.50 en Links -0.75 met cilinder.
    Ik gebruik hem zelden omdat ik niet wil dat mijn ogen lui worden en wennen aan de glazen.

    Mijn vraag is dus:
    Worden je ogen lui door een bril? En kunnen ogen slechter worden door het gebruik van een bril?
     
  20. Snoeki

    Snoeki Fanatiek lid

    30 jan 2014
    2.334
    258
    83
    Het is wel erg gezellig om dan in de horeca te moeten werken lijkt me?:p
     

Deel Deze Pagina