hoe denken jullie hierover? Ivan is 9 maandjes en qua zoetigheid houd ik het op dit moment nog heel erg beperkt Wat hij tot nu toe op brood heeft gehad zijn appelstroop, kipfilet en gekookt eigeel. Misschien nog andere ideetjes?
Tot 1 jaar kreeg ze niks op dr brood. Ja op de opvang wel maar thuis vond ik het noet nodig. Maar een dikke laag roomboter met heel dun pindakaas moet geen keaad kunnen.
Hier krijgt m'n dochter ook wel eens pindakaas op brood, werd zelf doos het consultatiebureau verteld dat dat mocht
Hier nog helemaal niks op brood, heel af en toe kaas maar dan gooit ze de kaas eraf en eet het brood droog op
pinda's zijn geen noten maar peulvruchten (wel allergeen trouwens) Vanaf 6 maanden kun je alles geven. Of je dat doet is aan jou. Wij gaven pas belegd brood vanaf een maand of 9-10. (Brood vanaf 6,5 maand). Pindakaas was toen één van de dingen die gegeven werd. jam, smeerworst, smeerkaas, avocado, geprakt fruit, appelstroop.
mijn dochtertje van 11 maanden krijgt af en toe pindakaas. ik smeer er maar een dun laagje op. meestal krijgt ze appelstroop, gewone kaas vind ze ook lekker en jam ook maar dat doe ik maar zelden
Hie rpas belegd brood bij 10 mnd, hier echt eentje die van hartig houd.. nu krijgt ze wel eens smeerkaas, kaas, gekookte geldere worst, leverworst, boterhamworst, soms jam maar daar houd ze niet van, idem voor pindakaas..
Smeerworst, smeerkaas, ham, kipfilet, appelstroop, rozebotteljam, pasta, pindakaas, fruit, ontbijtkoek, sandwichspread, kaas.
Hier komt pinda-allergie voor in de familie, dus om die reden hebben wij het nog niet geprobeerd. Maar anders kan het volgens mij wel hoor af en toe.