Goedemorgen dames... hoe is het hier?? @Puga nog getest?????????? Hier temp weer omhoog...zie kaartje...zeg nog niks maar ach ik vindt het spannend!
@ pugga ben ook benieuwd naar ochtend test! @joma is goed toch als temp hoog blijft? Of moet jr dan eerst nog temp daling hebben? Probeer ook beetje wegwijs te worden in t tempen..
Ik zie een heeeel licht streepje. Wat kletsen jullie lekker veel zeg, bijna niet bij te houden. Ik voel mij vandaag beetje beroert. Nu is ons zoontje net ziek geweest, ben bang dat hij mij aangestoken heeft. Normaal ben ik er helemaal niet vatbaar voor, als hij ziek is. Meestal wordt manlief dan ziek en ik niet Nog een paar dagen, begin het wel weer heel spannend te vinden en wil eigenlijk wel eerder testen........
Ja he Mop81 . Joma, je temp is echt heel hoog ziet er mooi uit. Wat heel raar bij mij is, is dat ik normaal altijd de dag na lh-piek een temp daling heb, maar door die dipsticks is dat nu niet meer duidelijk. Dus gelukkig temp ik, zodat ik kan zien wanneer mijn eisprong nu plaatsvond, helaas moet ik eerst 3 dachten wachten en dan weet ik het.
Dit is ook nieuw voor mij hoor...bij je temp hoeft je niet persee een innestelingsdip te hebben of te zien... maar het kan wel zichtbaar zijn in temp..als je bij mij kijkt is hij 1 dag gelijk gebleven dus misschien dat dat wat was...dus tja meer weet ik ook niet
@ pugga, ik zie vaag iets! Jullie kletsen trouwens wel heel erg veeeeeeeeeeeeeeel! Vriendlief is gisteren ziek thuis gekomen, maar heb hem een Dafalgan gegeven en hem toch nog aan de klus gekregen (je weet maar nooit dat het nog niet te laat is)
afwachten dus misschien heb je morgen je temp dipje he omdat hij gister positief zal dat wel!! wanneer wordt je nod nou???? ja die temp van mij misschien rare vraag maar blijft zoiets stijgen?????? ik vindt het ook heel hoog
En het kan trouwens ook zo zijn dat als je niet meet met de thermometer waar je mee hoort te tempen (dus die van 2 dec. achter de komma) dat je het niet kan zien als het wel optreed. Dus daar zou het ook aan kunnen liggen.
Moeilijk te zien, maar zie wel heeeeeeeel licht iets. Denk over 2 dagen even een nieuwe test doen. Dan is haar HCG verdubbeld.
nee ik heb 1 cijfer achter de komma, dat klopt maar hij heeft wel van de week 2 dagen een recht lijntje gehad als je snap wat ik bedoel zie kaartje..al kan ik natuurlijk nog een dip krijgen....maar dan blijft hij toch niet zo stijgen als er nog een dipje moet komen??? lijkt mij ...als leed