hier alles goed. wij hebben zeker iets leuks gedaan zijn namelijk lekker een midweekje met vakantie geweest. Alleen denk ik dat Collin een beetje last van heimwee heeft ofzo, slapen was namelijk erg problematisch. Hij was gelukkig wel weer opgeknapt, maar denk dat hij ook last van doorkomende kiezen heeft ofzo. Nu liggen de kids weer lekker in hun eigen bedjes te slapen en deze mama maakt het vanavond ook niet te laat.
Hey noa, Wat lekker even op vakantie, wij gaan dit jaar waarschijnlijk niet willen graag een nieuwe keuken, maar dat is natuurlijk ook erg leuk Ja kinderen hebben vaak last he bij doorkomende tandjes, heeft je dochter er ook veel last van gehad?? Nog leuke plannen voor dit weekend
@ noa: heerlijk even weg een midweek. Hier is het slapen dan ook altijd rommelig. En doorkomende kiezen erbij is natuurlijk funest dan. Dametje heeft hier sinds vandaag het klimmen ontdekt. Klimmen op stoeltjes, salontafel etc.. Eng weer hoor! Kan dan de derde zijn hier, maar blijft toch weer spannend al die fases @ bloementuin: sparen voor een nieuwe keuken is natuurlijk ook wel een mooi doel. Misschien wat leuke kleine uitstapjes samen? Net zoals naar de duinen enzo. Heerlijk genieten dan hè als gezinnetje! @ jmay: hallooo! Hier vakantie met de kids.. Niet weg, maar wel wat kleine dingetjes doen en verder lekker rommelen in en rond het huis. Want met het voorjaarsweer zo af en toe: heerlijk! Ga nu snel nog even mijn man gezelschap houden
yara heeft veel minder last gehad van de doorkomende tandjes, maar goed mannen zijn natuurlijk van nature piepers dit weekend lekker rustig aan, even weer in het ritme komen, Yara moet maandag namelijk gewoon weer naar school. Vanmiddag nog zwemles voor Yara en natuurlijk weer even de boodschappen in huis halen. even een heel ander vraagje, doen jullie aan sport, ik zou graag weer willen sporten maar heb geen idee wat.
ik heb altijd met Yara gezwommen en zwem nu met Collin erg leuk om te doen, maar niet echt goed voor mijn eigen shape en conditie.
Ik ga eerst even een keer kijken, maar lijkt me ook erg leuk voor de band met die kleine, nee is niet echt goed voor onze vorm maar ja beter iets dat helemaal niets. Wat voor sport vind je leuk dan
Ik heb zelf altijd gezwommen en gewaterpoloëd, maar nu met drie kinderen zie ik dat niet echt te combineren (aangezien mijn man ook nog actief waterpoloër is). Dus nu af en toe aan het hardlopen, maar dat zal nooit echt mijn hobby worden haha
ja wat vind ik leuk, hardlopen in ieder geval niet. ik geef zelf les in trampolinespringen en vind dat ook nog steeds zelf leuk om te doen, maar kan moeilijk mezelf les geven. eigenlijk zoek ik gewoon een maatje om te gaan sporten, desnoods naar de sportschool ofzo. Maar heb zelf de discipline niet, dus heb iemand nodig om mee samen te gaan. Maar een vaste dag in de week een flinke wandeling maken met de kids in de wandelwagen zou ook een goed begin zijn.
Misschien iemand hier uit het topic die echt in de buurt woont? En is er geen mama-groep in hhw? In Alkmaar wel, maar ben helaas tot nu toe niet in de gelegenheid heen te gaan..
Abri van hoeveel januari is jou jongste, misschien zijn onze kids wel precies even oud?? Bloementuin eens samen sporten??
@noa, we kunnen wel een keer wandelen, kunnen we bijkletsen en kijken of wat voor sport je graag zou doen
gezellig, ik ben op dinsdag en woensdag altijd vrij. alleen zwem ik op woensdagochtend met Collin dus de woensdag valt af. maar op dinsdag zou kunnen, ik breng dan Yara naar school en heb dan de tijd tot 11.45 uur want dan haal ik haar weer op. 'S middags is niet handig want dan slaapt Collin meestal. Slapen is op dit moment trouwens een ramp. Zodra we hem in bed leggen gaat hij brullen en direct weer staan. Als wij dan zijn kamertje weer binnenkomen is hij stil, maar zodra je wegloopt is het weer mis. Iemand herkenning, of tips?
ik ben ook op dinsdag vrij, dus op dinsdag kan wat mij betreft ook, ik wil vanaf ongeveer 7 april gaan zwemmen met mijn kleine man, maar dat is van 9.00 tot 9.30 uur slapen gaat bij ons gelukkig nog wel goed, alleen heeft hij erg veel last van zijn darmen.
Niet gewoon een periode van sprongetje in combinatie met verlatingsangst? Hier vooral rond de 11 maanden gehad. Drama. Bleef er maar bij in de kamer totdat het rustig werd. Was na een week of twee weer over.
waarschijnlijk wel verlatingsangst inderdaad, vanavond was hij gelijk stil, dus hoop dat hij wel doorslaapt en niet vannacht opeens "moeilijk" gaat doen. bloementuin, volgende week maar eens afspreken dan?