Weinig Boodschappengeld: Wat eten? Deel 3

Discussion in 'De lounge' started by Bonkie, Apr 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Islah

    Islah Niet meer actief

    Goed zeg! Ons Kleintje, waar koop je trouwens Castillezeep?
     
  2. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    #4142 Ons Kleintje, Mar 4, 2014
    Last edited by a moderator: Mar 4, 2014
    ik gebruik Marseillezeep (zou dat hetzelfde zijn?), dat bestel ik 1 x per jaar bij Savon de Marseille traditioneel , grote blokken met lavendel. Op deze site staat ook hoe je wasmiddel kunt maken.
     
  3. minon

    minon Niet meer actief

    Ons kleintje: ik ben bang voor krassen in het glas als ik met zand of iets anders ruws zoals schuursponsjes aan de gang ga. Maar goed ben allang blij dat die vieze zwarte schimmel weg is. Die kalk is een eindeloze bezigheid en heb ik eigenlijk toch al opgegeven. Wonen er nu 4 jaar en nog niets gevonden waarmee ik het eraf krijg.

    hapjes: je kan ze inderdaad goed van tevoren maken en dan later afbakken. Met de kipsaté trouwens eerst af laten koelen voor je het in de bladerdeeg stopt want anders gaat het deeg scheuren. Die frikandel of bitterbal doe je inderdaad ook in bladerdeeg. Gewoon plakje doorsnijden frikandel met beetje curry of bitterbal met wat mosterd erop en dan goed dichtvouwen. Als je zo open laat stroomt alle ragout eruit. het is nl niet zoals in de frituurpan dat het hard wordt maar die korreltjes zakken gewoon in de vulling zegmaar. Met ei bestrijken doe je zodat ze een mooi bruin kleurtje krijgen anders zijn het bleekscheethapjes :)
     
  4. Dronty

    Dronty Fanatiek lid

    Dec 5, 2011
    1,359
    0
    0
    NULL
    dronten
    Wat goed van ze! Hopelijk hebben ze het nu door.
     
  5. Dronty

    Dronty Fanatiek lid

    Dec 5, 2011
    1,359
    0
    0
    NULL
    dronten
    Ons weekmenu is:

    Vandaag: macaroni
    Woensdag: wortels met vissticks
    Donderdag: bloemkool
    Vrijdag: bami
    Zaterdag: wrap taart
    Zondag:zelf gemaakte kapsalon
    Maandag: stamppot andijvie
    Dinsdag: shoarma
     
  6. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Onskleintje: Goed van je jongens! Hopelijk zet het lekker door, want het scheelt een hoop in de portemonnee.

    Nijntje: Als je even tijd hebt zou je het volgende kunnen proberen. Je doordrenkt keukenpapier met schoonmaakazijn en plakt dit op het glas. Dit laat je min. een uur zitten. Je zou ook eerst 1 stukje kunnen proberen om te kijken of het werkt. Het is even werk, maar zo krijg ik ook altijd onze donkergrijze tegels weer kalkvrij. En goed luchten tijdens het plakken anders ruikt je hele huis zuur.
     
  7. minon

    minon Niet meer actief

    Gaan we dat nog proberen. En kan dat ook met natuurazijn? Of is schoonmaakazijn beter?

    Ons kleintje: Goed zeg dat ze zo snel oppakken!
     
  8. minon

    minon Niet meer actief

    Vraag het hier maar denk ik: Vanaf welke leeftijd kun je cakejes versieren samen? Dochter is nu 21 maanden en krijgen zaterdag visite. Ik hou erg van bakken (taarten, cakes, cup cakes, cake pops etc) en lijkt me zo leuk om dat samen te doen. Maar ja...
     
  9. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,815
    4,194
    113
    * ik breek even in*

    Omdat ik weet dat hier hele prijsbewuste dames zitten zou ik jullie eens willen vragen of jullie weten of Jumbo over het algemeen genomen echt goedkope is dan albert heijn. (er vanuitgaande vooral a-merken te kopen)
     
  10. Islah

    Islah Niet meer actief

    Nijntje, ik doe dat soort dingen vanaf dat ze ongeveer 3 was. Ligt er ook aan hoe erg je beslag en glazuur op de muren en vloer vindt... XD
     
  11. minon

    minon Niet meer actief

    haha nou beslag etc is mijn afdeling gaat me meer om het versieren van de al gebakken cakes dan.
     
  12. Melief

    Melief Niet meer actief


    Gaat het om glas in de badkamer? Zoja royaal insmeren met glansspoelmiddel voor de vaatwasser even 15 minuten laten intrekken en dan met de douchekoppen afspoelen en dan is het echt weg zonder hard boenen. Wel echt goed luchten en misschien je man even laten doen als je zwanger bent.
     
  13. LA85

    LA85 Fanatiek lid

    Apr 25, 2013
    2,018
    1
    36
    NULL
    NULL
    Het weekmenu:

    Vandaag: Sla + komkommer salade, vega balletjes, Libanees brood en yoghurt/munt sausje
    Woe: Macadamia kip + sla + aardappel
    Do: Pindasoep met prei (ik ga het recept van iemand op deze site uitproberen ;))
    Vrij: Wortelstamp + kip met (kalkoen)spekjes
    Za: Vis + erwtjes + aardappelpartjes uit de oven
    Zo: Honolulu sla

    Wat ik nog moet/wil kopen voor mijn weekmenu (gelukkig nog aantal dingen in de diepvries die ik nu dus niet hoef te kopen dus geen heel lange lijst):

    Wortels (aanbieding AH)
    Sla (1+1 AH)
    Komkommer
    Uien
    Yoghurt (aanbieding AH)
    Castello Dana Blue
    Bonduelle boontjes in tom. saus (2e halve prijs AH)
    Kalkoenspekjes
    Nescafe latte caramel
    Fruit

    Ik wil nog wat vlees kopen dat in de aanbieding is tegen het eind van de week zodat ik dat kan invriezen/ alvast kan voorkoken voor een andere keer.
    Heb ook nog wat verzorgingsproducten voor mezelf nodig, zag dat Kruidvat aanbiedingen heeft dus zal daar zal ook een gedeelte van mijn budget aan op gaan. Pampers heb ik nog op voorraad.
     
  14. Corina1985

    Corina1985 Fanatiek lid

    May 29, 2011
    1,239
    0
    36
    Van alles!
    Oude Pekela (Gr)
    Er staan een hoop lekkere hapjes tussen ik heb nog 2 pakjes bladerdeeg in de vriezer dus dat komt goed uit.
    Kaas heb ik ook nog een hele blok van, dus even worst,komkommer paprika's en chips halen en wat snoeperij voor de kindjes en een hoop drinken en voor de kindjes limo.
    Leuk zo'n grote familie :p
     
  15. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    vandaag lag de bon voor mijn gewonnen boodschappen van de lidl in de brievenbus
    we gaan zaterdag dus lekker boodschappen doen en voorraad inslaan
    ik mag zelf de boodschappen kiezen maar moet wel het bedrag in 1x besteden
    nemen we lekker allemaal houdbare dingen mee en ook een paar dingen uit de aanbieding zoals groenten en even de schoolkoeken aanvullen
    komt heel goed uit want we hebben 5 nieuwe brillen moeten aanschaffen vorige en deze maand
    manlief zei al : boodschappenkar gevuld krijgen zal vast lukken, het thuis opbergen zal een ander probleem worden
     
  16. Zwaluw88

    Zwaluw88 Bekend lid

    Oct 18, 2013
    610
    0
    0
    Zeeland
    Weet iemand waar ze chocolade slagroom verkopen??? :).
     
  17. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Kun je niet gewoon cacao bij gewone slagroom voegen en dan kloppen?

    Zuurtje: Wat leuk zeg. Geniet van het gratis shoppen!
     
  18. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    dat zal ik zeker doen
     
  19. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    Mag je dan een hele kar vullen of tot een bepaald bedrag?
     
  20. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    ik mag boodschappen doen tot 59.95€
    alles wat erboven komt moet ik bijbetalen
     

Share This Page