Met mijn zoontje in de buurt zou ik de gok niet wagen. Ook al snapt hij goed wat wel en niet mag. Maar soms zijn ze zo enthousiast dat het spontaan gebeurt.
Ik denk ook dat je dat je kinderen moet kunnen leren, maar soms doen kinderen dat even zonder na te denken , in een impuls.... en het kan best grote gevolgen hebben.... dus dat zou ik ze niet aan willen doen....
Nou wij hebben een Leanderwieg in de huiskamer gehad en daar zat zelden een kind aan en als ze eraan zaten (omdat ze nieuw waren in de opvang hier) was dit heel snel gecorrigeerd en was het vrij duidelijk hoe het zat. Dus dan zou ik met alleen je eigen kids je echt niet druk maken. Hij heeft bij ons aan het plafond gehangen en aan een driepoot.
Ik zou het met mijn kinderen niet doen. De verleiding zou te groot zijn om er toch even (in een onbewaakt ogenblik) aan te zitten. Daarbij zouden ze ook heel graag even de baby laten schommelen omdat ze zelf schommelen ook zo leuk vinden.
Ik zou het ook niet doen. 1) alles wat hangt kan naar beneden, 2) hoe goed je ook op kinderen let, in 2sec is het gebeurd 3)het lijkt me gewoon niet praktisch, en is maar voor zeer korte tijd.
Doen hoor! Supermooi ding Hier ging het ook prima twee keer. Gemonteerd aan een plank aan het plafond en als ik wilde kon ik er aan gaan hangen zo goed hing hij vast.
Dat zou voor mij niet eens de reden zijn maar dat je de wieg dan op een vaste plaats hebt. Maar aan de andere kant hangt het denk naast jou bed en kun je de wieg laten schommelen wel lekker voor een babytje lekker schommelend in slaap. Maar aan de andere kant zit het op een vaste plaats en kun je de wieg niet verplaatsen elke keer of even in de huiskamer zetten mocht dat nodig zijn.
Hiermee loop je dan weer het risico dat je kind eraan went in slaap gewiegt te worden. Ik zou er niet voor kiezen, vind het niet veilig genoeg
Ik ken die wiegjes wel vanuit mijn werk en voor zover ik weet zijn die "mandjes"van zo'n hangwieg best wel diep. Een baby rolt daar zomaar niet uit! ook niet als er een broertje of zusje mee aan het schommelen gaat"(je laat ze neem ik aan ook niet alleen met de baby?!). Bovendien neem ik aan dat je zo'n ding goed monteert zodat het wel wat gewicht kan hebben en niet zomaar uit het plafond "zakt. Ik zou het dus gerust doen. Er zijn mensen die zo'n ding kopen bij hun eerste. Ze gaan dan bij een tweede of derde ook echt geen andere kopen, omdat dat onveilig zou zijn ivm broertjes/ zusjes.
Ik wilde sowieso niet zo'n hanggeval, maar heb er helemaal niet aan gedacht dat de oudste het in haar hoofd zou halen om er misschien aan te hangen. Maar ik neem aan, dat de kleine ofwel bij jullie op de kamer zal liggen ofwel op een eigen kamertje, dus niet in de kamer van de overige kinderen? En dat je de baby niet alleen zal laten met de andere kinderen?
Zelf zou ik er niet voor kiezen. Niet omdat mijn kinderen er zelf in zouden gaan zitten of er onverantwoord mee om zouden gaan. Maar omdat ze op deze leeftijd nog niet inzien wat wel of niet kan of de gevaren er van inzien. Hier gingen de oudste wel eens over het randje van de wieg en leunde er dan per ongeluk op net als op de box. Staan ze op hun teentjes te kijken en verstappen zich of glijden uit.
Ik heb er hier een naast me hangen van kindeke klein. Hartstikke veilig en stevig. Mijn zoon van 2,5 heeft er nog nooit aangehangen of raar mee gedaan, daarnaast zijn ze gemaakt om 30kg te houden. Ik maak me hier echt geen zorgen. Mijn zoon is juist heel voorzichtig als hij er in de buurt is ivm zijn zusje die erin ligt. Wat betreft het heen en weer zwiepen dat gebeurd hier niet. Het is gemaakt van oerdegelijk en stevig materiaal wat echt niet in zal storten. Het wiegje deint heel rustig heen en weer soms zo zacht dat je het bijna niet merkt. Nee ik ben echt fan. Wat een goede aanschaf!
Ik had er ook één geweldige dingen! 2 x gebruikt, de ene keer 7 maanden, de andere keer 6 . Mijn vader had een haak gemaakt, waar zelfs HIJ aan kon hangen met z'n 100 kg . En een gewone wieg kunnen kinderen ook omstoten of om laten kiepen- zeker als je een wat ouderwetsere hebt. Deze wiegjes kunnen JUIST een stootje hebben. Het is geweldig dat ze hun kleine broertje/zusje mogen duwen in het wiegje. Mijn dochter was 2 jaar en 4 maanden en dat ging prima hoor. Een kind van 3 en 4 lijkt me dan helemaal geen probleem. Ik vind het geweldige, zeer degelijke wiegen en zou ze iedereen aanraden (wij hadden trouwens hang/sta ) En ze zijn inderdaad vrij diep ze kantelen echt niet zomaar. Niet sneller dan een gewone wieg in elk geval.