Haha dankje. Ja het is erg rot, denk ik dat ik eindelijk de beterende kant op ga en dan val ik weer in zo'n diep, zwart gat.. Maarja, 'hoort erbij' zal ik maar denken, zou denk vreemder zijn als het niet zo was.. Dankjewel.
Wat herken ik dat dan weer goed.. Je voelt je weer een paar dagen goed en denkt dan inderdaad dat het weer een beetje de goede kant op gaat en BAM daar ga je weer!
Lieverds, ik ga ook mijn bed in rollen. Kijken of ik nog wat kan slapen voor dat manlief komt snurken. *knuffelt iedereen even helemaal plat* Mochten we wel eens gaan meeten, ik heb nog studenten-OV, dus doordeweeks (op een paar weken per jaar na) reis ik gratis
Meh... ben ik toch nog weer even. Ik maak me een beetje zorgen... ik ben nu de 41 weken voorbij en ik lees overal dat je dan om de dag naar het ziekenhuis moet voor controle en dat ze in de gaten willen houden hoe het zit met het vruchtwater etc, maar bij mijn verloskundigepraktijk heeft daar nog niemand wat over gezegd. Maandag heb ik weer een afspraak staan om te strippen, maar ctg of echo doen ze niet. Ik ben dan inmiddels al 41+4... heb vandaag en het vorige bezoek aangegeven dat ik de baby minder voel. Nog steeds wel dagelijks een paar keer, maar zachter en niet zo lang of vaak als 2 weken terug... Stress begint nu toch wel een beetje op te spelen hoor
Ik zou niet weten hoe het zit, maar als je een beetje ongerust bent zou ik ze morgen gewoon even bellen!
Goeeeeeeeedenacht! Luca besloot vandaag om weer eens wakker te worden in de nacht, wennen dit! Wel gezellig ff! @ Cream: Bij twijfel indd altijd bellen!!
@ Cream: gewoon bellen hoor voor de zekerheid! Hopelijk gaat je uk zich nu snel aankondigen! @ vivian: gezellig met Luca of gezellig hier? Ik lig echt een beetje te balen dat ik weer niet kan slapen! Vind t minder erg als ik wakker wordt door m'n kleine mannetje, tenminste ff lekker knuffelen dan! Nu is er niet veel aan nu m'n mannen wel slapen... Ga zo maar voor de derde keer plassen en nog een filmpje kijken ofzo
Engeltje: Beide! Ben al in tijden niet in de nacht opgewekt met hem haha! Ach ben al van alles aan het doen. Ik snap dat jij baalt!
Ik ga maar proberen te slapen dames, ben inmiddels doodop.. Trusten en succes met de verdere nacht allemaal!