@Naomi en Roosje: dan loop ik ook met jullie gelijk. Ik zit er aan te denken om zondag te testen. Meer met het idee dat ik dan iets doe. Niet dat het helpt, maar het geeft in ieder geval het gevoel van zelf ook actief bezig zijn ipv afwachten. Denk niet dat het deze ronde raak is. Woensdag had ik een hcg van 0,1, dus zou de innesteling pas daarna kunnen zijn geweest. Ik voel me wel steeds verraden door mijn lichaam. Het geeft allerlei signalen, maar het kan van alles betekenen. De stekende pijn in mijn onderbuik bleek een verrekte buikspier te zijn. Doet verrekte pijn, maar heeft niets met zwangerschap te maken. Ik word zo moe van het gefocust zijn op mijn eigen lichaam. Alles kan iets betekenen, maar het hoeft juist ook helemaal niet. Aargh, ik word gek
hier ook lekker mezelf gek aan het maken. Vandaag geen buikpijn meer en aangezien er een site was die mijn innesteling berekende voor gisteren en ik toen dus de hele dag buikpijn en miniem bruinverlies had nu toch weer een beetje aan het hopen. Kreeg net de nieuwe ovutestjes binnen en kon het niet laten er eentje te gebruiken (aangezien die ook op hgc schijnen te reageren). Resultaat: een tuurstreepje. Daar worden we natuurlijk niets wijzer van want het schijnt dat je altijd wel een mini-hoeveelheid lh aanmaakt.. Grrrr! Maandag officiéel NOD én eerste afspraak bij de gyn. Wat denken jullie: bij geen ongi die ochtend nog even zwangerschapstest doen? of kan de gyn zoiets ook al zien met bijv. echo (lijkt het mij te vroeg voor)?
Yep! Helemaal mee eens! Heg lichaam jan je behoorlijk voor de gek houden. En idd zie je dan veel rond je heen die zwanger zijn. Maar OOIT komt onze tijd!!
herkenbaar om mij heen zijn er ook n hoop zwanger en als klap op de vuurpijl is mn schoonzus meteen ronde 1 zwanger van haar tweede dit omdat wij zeiden dat we ervoor gingen ivm mijn medische toestand! gingwn hun er ook voor die naaapers! en meteen raak daar was ik dus zooo verdrietig van en het ergste...ze is rond de verjaardag van mn zoontje uitgerekend... hopelijk bevalt ze 2 weken ervoor :x en hopelijk komt onze tijd niet ooit maar snel!!!! hahahaha
Welke site kun je dat berekenen?? Ik twijfel namelijk ook nog steeds of het bloemetjes een innesteling is geweest of een heeeel lichte menstruatie?? Manlief zei net goh wat moet je toch vaak plassen. Toen ik erover nadacht dacht ik ja idd! En nog steeds maagzuur en gisteravond ijskoud zelfs onder dekentje....
ik denk er ook over zondag te testen hahaahaha ohh erg he ik word ook gek dit de hele tijd te denken wat voel ik??? zou t raak zijn???
@Elfenprinses en Noamy: Haha, ik was ook van plan om me a.s. zondag te testen! Ik had afgelopen woensdag natuurlijk al een vroege test gedaan en er zitten er 2 in het pakje... en het kan dan 4 dagen van tevoren... Mijn man zegt dat ik het beter gewoon op mijn NOD kan doen... maar ik ben TE nieuwsgierig!
Oh wat vreeeeselijk! Ik zou me daar ook ontzettend aan geergerd hebben! Natuurlijk gun je ze het dan wel... maar toch! Het lijkt dan allemaal zo oneerlijk! Ik weet van mijn broer en mijn schoonzus dat ze ook bezig zijn. Hartstikke leuk natuurlijk maar vorige jaar bijvoorbeeld, net op het punt dat mijn (toen nog) vriend een aanzoek ging doen kwamen zij ertussen met een versneld huwelijk. Zal je zien dat ze er nu ook weer tussen komen. Nogmaals; het is niet dat ik het ze niet gun, maar het is gewoon irritant :-S
ohhh het was echt ff slikken idd vreselijk vond ik het nu nog afwachten of ze dan ook net niet op de bday van mn zoontje gaat bevallen dan word ik echt gek!!!! en hopelijk mag ik iig snel achter dr aan volgen met zwanger worden bij de eerste waren wij zwanger en hun kende elkaar net n maand en toen was ze GEPLAND zwanger! dus nu apen ze ons ook gewoon na en is t ook meteen in 1 maand weer raak....bizar he maar hun zoontje is 4 maanden jonger dan die van ons en nu mogen wij hopelijk snel na hun geboorte van de tweede van onze tweede bevallen!!! maar wat een streek ook van jou zwager en schoonzus zeg bah ik haat dat soort dingen zoooooo hopelijk ben jij nu iig eerder zwanger!!!!!duim duim
Thnx! Ik zou echt een gat in de lucht springen!!!!!! Maar ik durf daar niet te veel aan te denken, want waarschijnlijk is het gewoon nog niet zo... Ik kan me echt helemaal voorstellen dat je ze na-apers vindt. Dat zijn ze ook gewoon. Hopelijk a.s. zondag 2 roze streepjes voro je!!!
oeh sorry, weet ik niet meer. Was een engelse site waar ik na veel rondsurfen op kwam. Maar innesteling is toch iets van 7-10 dagen na ovu? Zoiets klopt voor mij dan wel..
Hoi hoi!! Mijn nod valt op 12 maart.. Spannend!! Hebben jullie symptomen? Of gekke dingen? Ik heb wat kleine steekjes in mijn baarmoeder en 2 dagen last gehad van een soort spierpijn in mijn onderbuik!? (Herkent iemand dit?) Ook zijn de zijkanten van mijn borsten een beetje gevoelig (heb ik normaal ook als ik ongesteld moet worden) Succes allemaal! Liefs, Daan
Dan hebben we dezelf NOD! Ik ben vooral best wel moe, heb tintelende tepels, hoofdpijn, soms wat steekjes in mijn onderbuik en mijn reukvermogen is ook wel heel sterk. Maar ik kan het me ook allemaal verbeelden... Zo moeilijk te bepalen wat waar vandaag komt. En elke vrouw is weer anders. Sommige vrouwen voelen zelfs helemaal niks.