Geen idee Bibi! Fijn te horen dat het goed gaat! @logo: ik vind de swaddle me helemaal niks! Ga hem terug sturen! Ze komt al meteen met een armpje er bovenuit! Heb een puckabsby gekocht via mp, die bevalt goed.
puckababy is niet echt inbakeren maar wel geschikt voor maaiende armen, als je echt wilt inbakeren zou ik kijken naar een Pacco daar komen ze echt NIET uit haha en die is ook geschikt voor heupjes e.d.
Met de puckabsby gaat het prima! Of is die slecht voor de heupjes? Ps jan een regeldag vandaag? Dag 17? Ze komt sinds 12:00 al om het uur.... Begin te twijfelen of ik wel genieg voeding heb... Geen teoschietreflex meer gevoeld sinds vanmorgen..,
Geen idee over de puckababy die is keilos dus dat zal prima zijn neem ik aan, het gaat echt om inbakeren, en dat is puckababy niet echt.
Tiger is ook belachelijk duur!! Ehm bibi, ik weet alleen dat je een katoenen lakentje onderop moet doen. Bij mij lag bovenop wel een fleecedekentje voor extra warmte in het begin.
Ik heb ook Puckababy Kahlan, t is niet inbakeren, alleen zn armen zitten in de slaapzak, maar voor de rest is alles "vrij" voor beweging
Hij bevalt hier prima! Dus meer heeft ze wellicht niet nodig.... Weet iemand iets over de toeschietreflex? Moet je die iedere keer hebbenbij het aanleggen?
Ah super bedankt Tiger!!! Volgens mij gaat de bv hier niet zo lekker... Dus goed idee om daar eens met wrvaren mana's te praten! ( was trouwebs gisteren bij hef cb om te wegen, boel dicht wabt er was ingebroken??? Wat wil je daar nou stelen?? )
Tiger jeetje nee dan is zo'n stacaravan minder dat snap ik... Je zou denken dat je knieën het ook zwaar hadden toen je zwanger was.... maar conditie moet je natuurlijk weer opbouwen nu. Paula pffff en dat boeit je iets? Vaak zijn mensen alleen maar jaloers. Ben jij maar lekker trots op het feit dat je bv geeft! Kahlan je vroeg eerder of 8 minuten drinken te weinig was... Het klinkt niet lang maar het is natuurlijk moeilijk voor mij om daarover iets te zeggen want ik zie haar niet drinken. Want drinkt ze goed en zit ze gewoon vol of sukkelt ze een beetje aan. Heb jij al contact gehad met een lactatiedeskundige ? Bibi vond ik ook toen, kraamhulp is fijn maar om weer met je eigen gezin alleen te zijn veel fijner... Maar jij schrijft geelzucht door de vacuüm? Die snap ik niet? Lieve kahlan ik merk dat je vaak erg onzeker bent, snap ik helemaal hoor meis maar je moet je niet té druk maken om alles. Toeschietreflex voel ik niet eens iedere keer... Eerlijk ik zou niet eens weten hoe het voelt. Ik zie dat mijn mannetje goed drinkt, hij laat vanzelf los en ik merk dat hij voldaan is. Laat een boertje en als hij nog wilt leg ik hem aan. Nu gaat het hier misschien ook wel gewoon super maar ik heb me nooit zo extreem onzeker gemaakt met bv, ook niet bij de meiden. Misschien is het een goed idee om een lactatiedeskundige te laten langskomen en al je vragen en onzekerheden voor te leggen. Want ik merk dat je nu uit onzekerheid dingen gaat doen die het misschien nog erger maken, zoals het kolven en het via een flesje geven. Als je meisje al een beetje moeite heeft kan dit wat je nu doet funest zijn. Als ik kon kwam ik zo naar je toe niet dat ik een pro ben maar ik merk dat je absoluut hulp nodig hebt.... Je moet wat meer op je lijf vertrouwen meisje.....
Je hebt helemaal gelijk Lov... Ook al maakt het me erg verdrietig als ik het zo lees. Dan voel ik me echt tekort schieten. Ik ben ook zo moe, ze is bijna dagelijks vsn 14:00 tot 21:00 wakker en aan het huilen... Of ze wil ieder half uur drinken... Ben geeoo uitgeput en dan doet ze het snachts en sochtends zo goed...dan raak ik zo in de war..
Sorry dames, ik heb helaas geen tijd gehad om hier iets te schrijven. Ik zit er zo doorheen. Joris slaapt erg slecht waardoor ik steeds met hem bezig moet zijn. Sinds enige dagen huilt hij veel en slaapt hij wel in de arm maar niet in de wieg. Ik kom niet aan mijzelf toe. Ik ren onder de douche, eet pas om 12 uur en heb geen rust. Laat staan dat ik rust heb om te kolven. Vandaag besloten om minder te kolven en indien nodig kV erbij te geven. Ik baal hier heel erg van maar ik denk dat ik er anders zelf aan onderdoor ga. Balen zeg van de swaddle me!
Zo wij zijn aangekomen Beetje file door kijkers naar de betogers, maar niet veel! Nu lekker relaxen dit weekend! 😄
Dikkkkkke knuf Logo! Zorg goed voor jezelf, daar hebben jullie beiden het meeste aan. Wil je de swaddle me proberen? Dan stuur ik hem naar je op! Misschien helpt het een beetje?
Niet verdrietig zijn en wie doe je te kort dan? Je doet juist te veel... Je moet relaxter zijn en gas terugnemen. Ieder halfuur drinken kan eigenlijk niet tenminste honger kan het niet zijn... Echt bel een lactatiedeskundige die kunnen je echt helpen... Dat bv café is natuurlijk ook al super dan kun je misschien eens verhalen vergelijken... Want bv is gewoon altijd erg zwaar in het begin... Vergeet dat niet. Je mag trots zijn op jezelf meid!
Dank je! Ik heb van een vriendin een pacco te leen. Wanneer het nodig is wil ik van je aanbod gebruik maken, maar ik ben bang dat Joris vrij snel gaat draaien. Dan mag je hem niet gebruiken toch? Je ging hem terugsturen of is dat niet mogelijk? Zo heb vandaag zo veel knopen doorgehakt. Ik heb kv in huis. Ik probeer 4 a 5 x per dag te kolven en Joris niet meer aan de borst te leggen. Gelukkig heb ik nu nog een redelijke voorraad bv liggen. Ik voel me wel schuldig hoor.
O ja Kahlan. Over regelmatig willen drinken heb ik misschien nog wel iets waar je iets aan hebt. Vandaag heb ik de lactatiedeskundige gebeld omdat Joris soms ook na 1,5 a 2 uur weer wil drinken. Dit is echt te snel. Hij mag pas na 2,5 a 3 uur. Als de kleine op zijn vinger/ handje zuigt kan het zijn dat het kindje buikkramp heeft en geen honger heeft. Hoe snel drink je kleine? Joris dronk zijn fles binnen 5 a 10 min op. Het zou ook kunnen dat zijn zuigbehoefte niet bevredigd wordt doordat hij maar zo kort kan zuigen. Nu heb ik in overleg met het cb nutriton gehaald om alles te verdikken.