ICSI in Düsseldorf deel 4

Discussion in 'MMM clubs' started by Ddees70, Jan 25, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. @Sneeuwmees; Ik zou ook geen zin hebben om m'n energie daar nog in te steken.. Ik vind het echt heel jammer dat ze niet wat vaker iets van zich laten horen :( Je hebt je, zeker de laatste paar weken voor je verlof, zo keihard ingezet voor ze. Geprobeerd om alles zo goed mogelijk over te dragen. Ze hadden best wat meer interesse mogen tonen..

    @Loontje; Eh.. Ja :p Gisteren nog een test gedaan, die echt héél erg duidelijk was (album). Gisteravond had ik ontzettende buikpijn, maar kon nou niet echt voelen of het 'kramp' was of niet. Vannacht steken in m'n rechterzij gehad, die echt voelde als messteken, waardoor ik natuurlijk meteen aan een BBZ dacht ;) Volgens mij, dat hoop ik in ieder geval intens, zijn het m'n darmen. Die zijn ontzettend aan het rommelen, borrelen en lastig aan het doen. Ben echt heel onzeker. Nog 11 héle lange dagen. Hoe komen al die zwangere vrouwen in hemelsnaam de eerste weken door?

    Ik had trouwens nog niet gereageerd op je verhaal over de diabetes. Wat heftig joh! Ik dacht, heel naief, dat je dan gewoon één of twee keer moest spuiten per dag en op je voeding moest letten, maar dat dat het wel was.. Blijkt dus toch een stuk ernstiger te zijn. Sterkte!

    @Knorretje; Verstandig hoor, lekker rustig aan!
     
  2. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Shadixx: ik had bij mijn zoontje rond de 5 wkn ook erge last van mijn darmen. En ook 's nachts. Blijkt dat ze dan extra uitzetten en dus kunnen verkrampen. Had toen de angst dat het misging. Die pijn hield toen zo'n 20 min aan. Daarna zakte het af en was er niets aan de hand. Heb dat 2 nachten achter elkaar gehad, daarna niet meer. En ja, die eerste 12 wkn zijn killing. Heb me er toen ook echt doorheen gesleept en van de ene echo naar de volgende echo gesleept. Daar zouden ze eigenlijk iets op moeten vinden om dat wat makkelijker te maken.
     
  3. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    Sep 19, 2008
    3,465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    @Sneeuwmees: Wat een teleurstelling in je werk zeg. Hoeveel moeite is het om wat interesse te tonen. Zeker van mensen waar je al heel lang mee werkt zou je dat zeker verwachten. Inderdaad geen energie in steken, is de moeite niet waard. Geniet lekker van het zonnetje vandaag.

    @Shaddixxx: Zouden inderdaad heel goed je darmen kunnen zijn. Dit keer vlogen de dagen echt voorbij, maar bij de zwangerschap van T.ygo duurde het ook mega lang hoor. Heb je veel afleiding over de gehele dag ? Die test van gister is echt een knaller ! Ga je nu stoppen met testen ?
    Voor mensen die geen "ervaring" hebben met diabetes is het ook moeilijk in te schatten wat het betekend. Er zijn mensen hoor die 2x per dag insuline spuiten, moest ik ook toen het net ontdekt werd. Daarna werd het al snel 4x en nu toch alweer een jaar of 5 aan de pomp. Nu moet ik gemiddeld 1x in de 3 dagen een nieuw infuusje inbrengen. En door de zwangerschap prik ik nu dus gemiddeld 15x mijn bloedsuiker, maar dat is normaal ergens tussen de 4 en 8x per dag.
     
  4. 'Fijn' dat het voor jou herkenbaar is, Sneeuwmees!

    Toen ik zwanger was van Damiën, kwam ik er pas achter toen ik al 8 weken was.. Ik heb altijd geroepen dat ik die eerste 4 weken zo gemist heb, 4 weken minder om te genieten, maar daar kom ik toch maar op terug.. :)

    Ik denk niet dat ik kan stoppen met testen.. Vandaag heb ik in ieder geval niet getest, haha! Ik heb nog 1 KV-test liggen en nog een Clearblue digital (maar die wil ik eigenlijk pas na een goede echo doen, omdat ik daar wat leuke foto-ideeën mee heb). Er zijn dagen waarop ik echt zo waanzinnig onzeker ben, dat ik mezelf helemaal gek maak. Met een duidelijke test, kom ik daar dan weer vanaf. Ik wil zeker proberen zo weinig mogelijk te testen hoor. Vind het al érg knap dat ik het na de buikpijn van gisteravond en vannacht, vanmorgen niet meteen gedaan heb ;)

    Voel me wel een beetje bezwaard om dit allemaal in dit topic op te schrijven.. Wil niemand voor het hoofd stoten en kan goed begrijpen dat anderen er moeite mee zouden hebben..
     
  5. Monatoetje84

    Monatoetje84 Fanatiek lid

    Mar 1, 2012
    1,591
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sneeuwmees: Wat vervelend zeg dat je werk zo weinig interesse heeft... en ze je alleen voor werkgerelateerde dingen bellen...
    Ik wordt af en toe gek van alle appjes die ik krijg v collega's en vrienden of ik al aan het bevallen ben ;)! Controle gisteren was goed.. Ukkie was volop aan het bewegen hihi.. volgende week weer terug en als ie er dan nog niet is maken ze een afspr bij de gyn voor met 41w..

    Shadixxx: ik heb ik het begin ook veel last v buik en darmen gehad... en het begin gaat idd heeeeel langzaam! Nog f en dan zie je gewoon een mooi mini mensje! Dat moet gewoon:-D!

    X
     
  6. Lets

    Lets Fanatiek lid

    May 18, 2013
    2,053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sneeuwmees, dat valt tegen je werk.
    Uit het oog uit het hart...zo werkt het vaak...
    Ik zit nu in de ww, hoor nog zeer sporadisch iets van mijn oudcollega's. Viel mij tegen dat toen ik wegging ik alleen klein bosje bloemen kreeg...

    Shadixx, ik heb er geen moeite mee hoor als je dit hier schrijft...weten tenslotte allemaal wat jij hebt moeten doorstaan om tot dit punt te komen! Heb er alleen geen ervaring mee dus zal er niet zoveel op reageren.

    Acupunctuur is in middenlimburg...das dichterbij als utrecht, maar toch bedankt;) ben benieuwd.
    Morgen alweer de eerste echo in dd, meen deze keer veel meer te voelen in mijn onderbuik als de vorige keer..maarja dat kan ook tussen de oren zitten. Of ik ben wat aangekomen en mijn broek zit te strak dat kan ook haha.. Nee maar alle gekheid op een stokje, was aan het hardlopen en voelde daar wat steken, dus er zal wel iets gaande zijn maar dat is vast alleen maar goed.

    Knorretje, jij moest vandaag weer naar dd he? Succes!
     
  7. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Shadixx: dat was altijd mijn ultieme droom. Er pas heel laat achter komen dat je zwanger bent en zo niet die ellendige weken hoeven door te maken. Maar we slepen je er wel doorheen, hoor. Als je je onzeker bent, dan meld je je maar en slepen we je erdoor heen.
    @Loontje: toch heftig je suiker en wat er allemaal bij komt kijken, maar kan me voorstellen dat het voor jou zo'n onderdeel van leven is geworden dat jij daar al niet meer bij nadenkt.
    @Mona: spannende tijd voor jou! Hoop niet dat de kleine uk je tot 41 wkn laat wachten en je naar de gyn moet. Hopelijk lokt het mooie voorjaarsweer de kleine uit z'n/haar holletje. En ja, hoe langer het duurt hoe meer de ogen van je collega's en kennissen op je gericht zullen zijn (om over ons nog maar te zwijgen ;)).
    @Lets: helaas werkt het wel vaak zo, uit het oog uit het hart. Terwijl ik zelf nog veel energie steek om de contacten in stand te houden. Goed dat je al wat 'last' van je buik hebt, je zou zeggen dat er dan toch al enige actie is.

    Hier ging vanmorgen de telefoon. Dacht dat mijn man het zou zijn die cursus van zijn werk heeft. Het was net zo'n 'pauzetijd' nl. Ik nam dus zonder nadenken op. Was het dus een collega (gelukkig wel een hele aardige, maar toch...). Ja, ze hadden een probleem. Onze gezamenlijke afdelingsschijf zat vol en ze konden niets meer opslaan. Omdat ik weet hoe krom en bureaucratisch onze organisatie werkt, heb ik maar aangeboden even met de ICT-afdeling te bellen. Ik ben voor veel dingen van onze afdeling beheerder en alleen de beheerder kan dan maar iets laten wijzigen (ongeacht of je nu 'ziek' bent of niet).
    Heb dus maar even gebeld en inderdaad, ik moest ICT persoonlijk een mailtje sturen dat onze opslag verhoogd zou moeten worden. Een collega had hun blijkbaar ook benaderd, maar daar deden ze dus gewoon niets mee. Belachelijk gewoon. Als het over 2-3 wkn gebeurd was, had ik misschien wel in het zkh gelegen en had de hele afdeling niet verder gekund omdat ik niet een mailtje kan sturen.
    Nu dus gelijk maar opgelost en heb naar ict er duidelijk bij vermeldt dat ze voor de komende maanden de correspondentie maar naar mijn collega's moeten sturen om dat ik op punt van bevallen sta. Of ze het doen weet ik niet, maar heb mijn plicht weer gedaan.
     
  8. do27

    do27 Actief lid

    Mar 6, 2014
    236
    0
    0
    NULL
    NULL
    zo wat wordt hier lekker veel geschreven!! had alweer heel wat bij te lezen ;)

    ik las op de site van dd over picsi, heeft iemand daar ervaring mee? had ook ergens gelezen dat er dan wel voldoende zaad moet zijn, wat is daarvoor de grens??
    en ook over imsi gelezen, dit is behoorlijk duur.. mijn man heeft weinig zaad, maar wat hij heeft is wel goed (volgens lab hier)

    hoop dat jullie wat info voor me hebben :)
     
  9. Lets

    Lets Fanatiek lid

    May 18, 2013
    2,053
    0
    36
    NULL
    NULL
    Sneeuwmees, wat irritant zeg dat het zo op je werk gaat! Maar wat lief van jou dat je het toch zo oplost!!

    Do, ik kan je hier helaas niet mee helpen...

    Het pnoverhaal, na 6/7 telefoontjes, flink gefoeter, 3 mails is het eindelijk opgelost! Probleem zat hem blijkbaar dus in het feit dat ze het kunnen zien dat het icsi medicijnen zijn (goh heb ik vast ook 7 keer gezegd) omdat de apotheek ze nie rechtstreeks declareert.

    Heb vandaag flink gefoeterd tegen ze en vroeg uiteindelijk of ik doorverbonden kon worden met de klachtenlijn. Toen kreeg ik de clientenservice aan de telefoon en deze vriendelijke meneer had het in 5min opgelost en vroeg zich ook af waarom niemand dat gezien had...
    Dus eindelijk!!! Allemaal weer door die nieuwe regelgeving dus...heb vorige week ook al mijn verhaal naar freya gestuurd.

    Zo nu lekker even genieten van het zonnetje!!!
     
  10. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    Oct 14, 2007
    1,247
    0
    36
    Noord-Holland
    Ik lees wel mee hoor, maar heb even niet de puf om te reageren. Komt wel weer, maar ik leef nog wel mee met jullie hoor.
    Hier het ene moment bloed verlies en het andere moment niet. Hoofdpijn, emotioneel en ik ga ook nog eens lekker verkouden worden. Ik voel me aldoor zoveel beter met hormonen dan zonder, dus ik val weer in een kuil.
    Sneeuwmees zou ik nog voor een controle terug moeten dan? Er was tenslotte nu al niks te zien op de echo. . . Vervelend dat het werk niet lekker doordraait zonder jou en ze je daar dan ook mee lastig vallen.

    Do geen verstand van. Wij hebben ingevroren zaad wat goed genoeg is.
     
  11. Dolfijntje01

    Dolfijntje01 Actief lid

    Jan 28, 2013
    355
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ddees, ik wil je heel veel sterkte wensen, er zijn geen woorden voor deze onwijze klap die jullie hebben gehad!

    Ik kom even brutaal binnenvallen met een vraag over PNO, ik zie dat een aantal van jullie daar ook verzekerd bij zijn. Ik belde hen net over hoe het zit met de medicatie en 4e IVF, nu kreeg ik te horen dat ik het makkelijkst eerst alles voor kan schieten en dan het daarna kan declareren. Maar nu is mijn vraag: hoe zit het met de totale kosten? Gaan de kosten van de medicatie af van die 2x NLs tarief wat ze vergoeden van de ICSI? En kregen jullie de medicatie makkelijk van de NLse apotheek?
    Hoor graag van jullie!

    Do, wij hebben nu al 3 x PICSI gedaan in DD. Ik weet niet wat de ondergrens is voor PICSI, maar mijn man heeft gemiddeld zo'n 3 miljoen zwemmers. Bij IVF hadden we geen bevruchtingen, vandaar dat we ICSI (PICSI) nodig hebben.
     
  12. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Do: kan je hier helaas ook niet bij helpen. Ze hebben in de wachtkamer allemaal A4-tjes liggen met allemaal informatie over de verschillende methodes. Ik heb ze toen ook bekeken, maar dat was voor ons niet van toepassing.
    @Ddees: logisch dat je even geen puf hebt. Neem even de tijd die je nodig hebt en geef maar even toe aan alle emoties. En dan boven dat alles ook nog eens een verkoudheid erbij. Sterkte! Meestal bij een mk moet je nog een keer een echo of alles schoon is, maar als dat bij jou al allemaal weg was, hoeft dat waarschijnlijk niet (anders hadden ze het wel gezegd) en is een menstruatie voldoende om de boel weer op orde te krijgen.
     
  13. Meiden, even snel.. Er is zeker niemand van jullie die toevallig nog Progestan heeft liggen?

    Omdat ik nu, met behulp van Progestan, eindelijk zwanger ben geraakt, voelt dit voor mij als hét middel. Nu heeft DD een recept doorgemaild, wat ik door heb gestuurd naar de apotheek, maar Progestan blijkt in Nederland niet meer leverbaar te zijn.. DD stelt nu voor om over te gaan op Utro, maar dat voelt zo verkeerd.. Ik weet dat het in principe exact hetzelfde werkt hoor, maar het voelt toch als 'overstappen op andere medicatie'. Ik heb al aangegeven dat ik best de verzendkosten wil betalen (als ik het uberhaupt niet in NL kon krijgen door het gedoe met de medicijnen, hadden we het ook zo opgelost), maar ik weet niet of ze daarop ingaan..
     
  14. arie77

    arie77 Bekend lid

    Sep 6, 2013
    564
    0
    16
    noord holland
    Dolfijntje..ik breek dan ook maar even in..gisteren brief onrvangen..2 x nl tarief vergoeding incl vergoeding pregnyl. Alle andere ivf/icsi meds worden los add on nl tarief vergoedt.. ik heb alles in nl kunnen krijgen. eigen apotheek het meeste zolang ik betaalde en daarna indienen pno. Alleen synarel gevecht gehad om te krijgen omdat het via de groothandel liep en het niet op voorraad was. Ook heb je altijd de optie om jouw apotheek bij de internationale apotheek te laten bestellen. Heb je dus de tijd dan kan je bij je apo of een ziekenhuisapotheek checken. Anders zou ik meteen in dd halen. Beiden mogelijkheden worden vergoedt alleen wat ik zeg conform nl tarief.
    Succes met poging 4!
     
  15. Dolfijntje01

    Dolfijntje01 Actief lid

    Jan 28, 2013
    355
    0
    0
    NULL
    NULL

    Geweldig, dank je wel voor deze info! Super! Ik vraag straks in maart gelijk de recepten aan dr H en dan ben ik ruim op tijd voor mei :)

    Shadixx, ik heb geen Progestan, maar mocht je wel Utrogestan willen dan kan ik dat vanmiddag nog opsturen naar je.
     
  16. Knorretje 85

    Knorretje 85 Fanatiek lid

    Nov 21, 2010
    1,268
    0
    36
    NULL
    NULL
    Heel wat te lezen hier.

    Sneeuwmees, jammer dat je collega's niet gewoon even bellen om te horen hoe het met je gaat, en je niet lastig vallen met werk. Je bent met verlof, los het lekker zelf op.

    Ddees, misschien kan je de vk vragen of je nog een controle nodig hebt. Ik moest na mijn mk wel terugkomen om te kijken of alles goed zat.

    Lets, nu alles opgelost rond de verzekering?

    Do 27, ik weet niet hoe het zit met picsi en imsi, maar ik zou zeggen , opschrijven en vragen bij je intake. Dan weet je hoe het zit.

    Op de echo was te zien dat er wel wat follies aan het groeien zijn maar ik moet maandag nog een keer voor een echo. En als het goed is, kan de punctie dan gepland worden. Dit zal dan woensdag zijn. De dosis puregon is nog een keer verlaagd om alles goed onder controle te houden.
    Dus maandag weten we meer.
     
  17. mikka

    mikka Actief lid

    Mar 31, 2011
    401
    43
    28
    NULL
    NULL
    Vandaag 20 weken echo gehad en alles is goed met onze kleine kruimel!! Wat is dat gaaf zeg om te zien, en ze kunnen al zoveel zien, echt super!!!
    1 kleine kanttekening die ze hebben geplaatst is het linker niertje waar wat vocht in zit en wat een afmeting heeft van 5.0/5.1 waar de grens op dit moment ligt op 5.0. Verder niet heel bijzonder want kan zo weer weg gaan maar voor de zekerheid nu met 32 weken een extra echo om te kijken hoe het is ontwikkeld. Kan zijn dat de kleine net heeft gedronken en nog niet geplast, kwam vaker voor zei ze. Maar we maken ons er ook geen zorgen over, in het "ergste" geval zouden we doorverwezen worden naar Nijmegen en zou de kleine na de bevalling antibiotica krijgen maar zover zijn we nog lang niet. Gaan er nu eerst lekker van genieten!!!!
     
  18. Superlief! Het voelt voor mij echt niet lekker om over te stappen op Utro (heb ik zelf ook nog liggen), maar vind het wel heel lief dat je het aanbiedt. DD heeft inmiddels doorgegeven het te bestellen bij de apotheek en dan op te sturen. Ik mag de verzendkosten van de express-bezorging betalen :cool:

    @Knorretje; Spannend! Fijn ook dat ze het zekere voor het onzekere nemen om ervoor te zorgen dat de eitjes niet te vroeg springen!
     
  19. Knorretje 85

    Knorretje 85 Fanatiek lid

    Nov 21, 2010
    1,268
    0
    36
    NULL
    NULL
    Shaddixxx, de eitjes zullen niet springen hoor. ;)
    Daar zorgt de orgalutran wel voor. Maar ik heb al eens overstimulatie gehad en een keer op het randje. Mijn amh is 7,63 dus dat is best hoog. En daarmee de kans op overstimulatie ook. Vandaar dat er goed wordt gecontroleerd om dit te voorkomen.
    Beter wat langzamer, dan risico's nemen toch?
     
  20. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Mikka: fijn dat de echo goed was. Ons zoontje had dat toen ook. Dan zijn de nierbekkentjes wat vergroot. Omdat hij niet mee wilde werken om zijn rug volledig op te laten meten, moesten we een half uur later terugkomen (in de hoop dat hij er dan wel goed voor lag). Toen bleek hij net geplast te hebben en waren de nierbekkens weer binnen de norm. Maar ook wij kregen met 32 wkn toen toch nog een controle echo (die toen goed was). Dus komt bij jullie ook vast helemaal goed!
    @Shadixx: helaas kan ik je er niet aan helpen (kende het middel zelfs niet tot jij het noemde). Moest een van ons clubje morgen niet naar DD toe? Dan zou die dat mee kunnen nemen misschien? Lets: moest jij niet morgenvroeg??
    @Lets: goed dat je even goed van je afgebeten hebt en met succes, want het is nu allemaal wel opgelost.
     

Share This Page