Ben zoooooooooooooo blij!! we zijn ZWANGER!! Eindelijk, in ronde 10, nog een keer zwanger mogen zijn...ik geloofde de test eerst geen eens voelde me niet zwanger en dan ben ik het nu toch. Heb al zoveel negatieve testen vast gehad, dat een positieve test alleen al geweldig is!! en nu begint het besef door te dringen...er is een kleintje op komst...!! Een broertje of zusje voor onze meiden...onze lieve meiden... En het is nog heel pril, 2 dagen voor NOD, er kan nog van alles gebeuren, maar...dit eerste moment is alvast binnen...en het is echt GENIETEN!! Wat een mooi begin van een nieuwe dag...een dag om nooit meer te vergeten!!
He Madeliefje, Bij toeval zag ik dat je zwanger bent!! Van harte gefeliciteerd!! Ik vind het zo leuk dat jij alle dames hier altijd feliciteert wanneer ze zwanger zijn, dat ik jouw berichtje hier even heb opgezocht om je nog even 'persoonlijk' te feliciteren! Heel veel geluk en een goede zwangerschap gewenst!!!
Het is net of ik dit stuk getypt heb. Ik ben ook zwanger van de derde en heb ook twee ontzettend lieve meiden. Wanneer ben je uitgerekend? Wellicht lopen we gelijk.
Bedankt meiden, die me nog gefeliciteerd hebben! @Taraatje wat leuk dat je ook 2 meiden hebt, hoe gaat het met je zwangerschap?