Bengel Van de spanning? Is toch niets aan de hand hoop ik? Hier Gevonden! Display gaf geen bpm maar hoorde onmiskenbaar een snelle hartslag die niet de mijne was! Een dikke klodder haargel van manlief bleek de oplossing
Zo'n pot met van die ranzige gele flubber gel van de Vomar. Heb je een beeld? Edit; Gatver, ik omschreef het wel heel ranzig idd
Shoot, als Hugo wakker is, dan naar huis, maar moet bijna de hele A2 over...hopelijk gaan die blokkades niet door...
Wat fijn Alf!! Wat een opluchting moet dat zijn om dat gefladder te horen Hier: vanmorgen bloed laten prikken. Uitslag 147 Lijkt me niet echt hoopgevend voor 4 weken en 5 dagen met 3 pregnyl-injecties erbij. Wat een onnodige stress toch allemaal weer
Bb ik weet niet hoe het met hcg waardes met pregnyl zit. Hoop dat t alsnog goed gaat verdubbelen. Moet je maandag weer prikken? Alf, super! Wat een opluchting he, vind de as echt een geweldige uitvinding!!
Dinsdag weer prikken Maar ik ben gewoon echt helemaal in shock van deze uitslag. Het is echt schokkend laag, voor amper 12 uur na een laatste injectie van 1500 IU. Zelfs al zou er 0,0 zwangerschap zijn dan zou het nu vele malen hoger moeten zijn. Misschien heb ik hier dan toch iets te pakken. Misschien vecht mijn lichaam als een debiel die HCG de tent uit. Ik heb mijn gyn gemaild met de boodschap "verklaar dit maar". Ben benieuwd HOE hij dit gaat verklaren...
Fijn ALF! ( heb inderdaad een beeld bij de haargel haha) BB nou dit had ik ook niet verwacht, ben benieuwd wat de arts te vertellen heeft. Ego: ik ben gewoon down van vermoeidheid, voel me een bejaarde pppf ( beeb doet het overigens goed)
BB, ben ook wel benieuwd naar de verklaring ja...knuff Bengeltje, slik je B12 bij? Dat kan je een beetje een boost geven bij veel vermoeidheid. Of was jij die te hoog B12 had? Voor zover dat überhaupt kan.
Nee ik gebruik geen extra B12, denk dat ik toch maar mijn bloem zuigtabletten uit het kastje ga halen! Vanochtend ( ondanks de vreemde dromen en misselijkheid) een stukje wezen fietsen, dat heeft mij wel goed gedaan! Verder verwacht ik deze week de uitslag van de NIPT en dat is ook reuze spannend.
BB, vond dit net op de website van Dr. Braverman (US) Progesterone is a steroid hormone involved in pregnancy. It functions by preparing the lining of the uterus into a "nourishing" lining for the embryo. It also plays a critical part in developing immune tolerance for the embryo in two ways: The hormone attaches to white blood cells in the uterine lining in order to create a molecule that stops the mother's immune system from attacking the embryo. The molecule does this by destroying the cells that make inflammatory cytokines and assisting in the production of protective antibodies. The hormone also goes into the mother's blood and begins the process of creating cells that migrate into the uterine cavity and assist the embryo in implanting. When progesterone fails to do perform these functions, it can result in the mother's immune system attacking the embryo. This is one of the ways in which multiple miscarriages occur. Beta HCG is another type of pregnancy hormone that is designed to protect an embryo from being attacked by the mother's immune system. It does this by binding to immune cells called "dendritic cells," which helps build a tolerance in the mother for the embryo. It is also capable of leading to miscarriage, however, when the body fails to make it in sufficient amounts or when it is misshapen. When this happens, the embryo is unable to create immune tolerance for itself and is attacked. Preventing Miscarriage Through Reproductive Immunology If you have experienced recurrent miscarriage due to progesterone or beta HCG issues, it is recommended that you contact Dr. Braverman as soon as possible. Dr. Braverman is a specialist in the area of reproductive immunology and has helped countless individuals who were unable to maintain a healthy pregnancy. Our medical staff will be able to craft a plan for your specific case that is designed to restore your body's natural ability to perform the function of childbirth.
Bedankt meis! Lief dat je mee gezocht hebt! Dit klinkt behoorlijk interessant. Ik ga die beste man eens googlen. Hier kreeg ik vanmorgen antwoord van mijn gyn die zei dat 147 hcg helemaal niet zo gek is voor 4 weken en 5 dagen en dat ik nog niet moet opgeven (wat ik uiteraard in mijn hoofd allang gedaan heb). Ook het effect van pregnyl in je lichaam is erg wisselend zegt hij Dit rekent dus ook voor eens en altijd af met van die domme dozen die overal op internet van die stomme rijtjes neerzetten over hoeveel pregnyl je nog in je lijf hebt en wanneer je dan kan testen enzo. Je ziet: 3 injecties van 1500 geven in 6 dagen geeft maar een reactie van 100 of zoiets op de HCG in je lijf. En ik kan het nu weten want ik ben direct daarna geprikt. Fijn weekend allemaal meiden! Ik ben lekker in de tuin aan het rommelen en probeer maar even niet aan mijn lijf te denken. Vandaag wordt er niet getest. (zei zij stoer)
Hi dames, wat een prachtig weer he? Heb er ook lekker van genoten. Van de B12 kun je niet snel teveel hebben hoor. Ik krijg elke twee weken een injectie met B12 omdat mijn lichaam het zelf niet meer kan opnemen. En ik zal dus al snel een B12 hebben van 5000 of meer. B12 wordt door je hele lichaam heen gebruikt en daarbij heeft je lichaam dus ook een voorraad aangelegd voor moeilijke tijden. Mocht je een B12 tekort hebben dan merk je dat pas heel laat want eerst spreekt je lichaam dus die opgeslagen voorraad aan. OZ2014, da's de gyn die ik verschillende keren geraadpleegd heb en waar ik ook testen heb laten doen (vreselijk duur en maar een paar uitslagen). Hij zei me aan het begin dat hij me een diagnose kon geven na uitslag van de testen. Mooi niet dus. En mijn schildklier probleem had hij dus ook gemist. Daar is eigenlijk nooit onderzoek naar geweest. Ook niet in Athene, Serum trouwens. Van dr. P. begreep ik dat je gyn dat wel uitvoert als het zwanger worden/blijven niet lukt maar ik heb er nooit iemand over gehoord. Bengeltje, spannend zeg de uitslag van de NIPT. Bij hoeveel weken heb je dat gedaan? En heb je het nu in Nederland kunnen doen of moest je naar Antwerpen? Succes he van de week!
BB, wat fijn dat hij zo goed reageerde en zelfs zei dat je de hoop niet moest opgeven. Dat is altijd heel wat voor een arts om te zeggen omdat ze vaak zelf een slag om de arm houden en wat pessimistischer ingesteld zijn dan jijzelf. Dat weet ik uit eigen ervaring op een heel ander gebied. Dan moet het toch echt wel goed zitten! Geniet lekker van je weekend en de rust!
OZ wat een interessant verhaal! Wat goed dat je dat hebt opgezocht! Wat een fijne reactie BB en zeer hoopvol hoor! Tammy hoe gaat het met je?bijna naar de tweede wachtweek toch? De NIPT heb ik met 11.5 laten uitvoeren te Gent, daar wist ik de weg al, ik had het ook in Nederland kunnen doen maar dan moet je ook naar een groeps consult ( daar had ik geen zin in) ik krijg het zowiezo niet vergoed omdat de nekplooi 0.9 was en je komt alleen in aanmerking na 1 april als er een verhoogd risico uit de meting komt.
Tammy, idd het is erg amerikaans, ging meer erover dat ik daar een stukje vond dat HCG idd "aangevallen" kan worden in je lijf, er staan nog wat meer technische studies op internet maar dat is zo lasting te begrijpen. Duimen voor jou nog een weekje! BB hoop voor je dat er snel meer duidelijkheid komt, wie weet kan het helpen mbt HCG wat je lijf afbreekt. zal blijven duimen!
OZ2014, ja hij is heel erg Amerikaans, erg aardig maar ik vond het teleurstellend dat hij mij niet heeft kunnen helpen. Ik probeer niet te zuur te klinken maar het kostte toch weer aardig wat geld en dan nog geen diagnose. Hier probeer ik me heel rustig te houden en word ondertussen heen en weer geslingerd tussen wel/niet. Heb een hoge tempratuur en mijn(.)(.) zijn erg gevoelig. Maar ja ik gebruik ook extra Utro dus daar kan het ook van zijn. Ik heb verder nergens last van ook niet gehad. Geen buikpijn, geen migraine.