Hier hebben beide kids de babyfoon op hun kamer staan, maar dat is voor het muziekje tijdens het slapen gaan. De ouderunit staat bijna nooit aan. 's Nachts hebben we dat nooit gedaan, ze liggen op dezelfde verdieping dus ik hoor ze toch wel. Soms overdag of begin van de avond, maar dat is meer als het druk in huis is, anders hoor ik haar toch wel. We gebruiken m meestal als we bij de buren zitten.
hier ook met camera en erg blij ermee! vooral in het begin toen zl vaak even moest huilen konden we zien dat er niks ad hand was en hij sliep en later bij ziekte ook erg blij ermee en nu nog ... hij is onlangs van kamer verhuist en naar een groter bed gegaan en we gebruiken hem nog meestal even kort om te kijken niet om nachten en dagenlang aan te hebben zl is nu 2.5 en de 2de is onderweg en krijgt een eigen beeldbabyfoon
Ik heb ja gestemd, maar ik gebruik hem alleen overdag en in de avond dus voor beneden (of buiten met lekker weer). Als wij naar bed gaan blijft hij beneden. Ik kan al niet slapen met een baby naast me, dus ook niet met een babyfoon naast me... En in de nacht hoor ik beide kids toch wel. We hebben 1 beeldbabyfoon, deze wil ik nog wel eens meenemen om te kijken hoe de uk slaapt, dan zet ik hem dus soms even aan om te kijken.
Eigenlijk alleen aan de avond als wij nog beneden zijn. Als we naar boven gaan, gaat ie uit. Van mij mag ie helemaal uit blijven. Ze wordt echt nooit wakker 's avonds. Een heel enkele keer 's nachts maar dan horen we haar wel, ze ligt 2 kamers verderop.
Overdag wel.. S nachts niet. Ik word vrij snel wakker van hem dus als hij f piept dan hoor ik t wel al.... Overdag vind ik t gewoon prettig omdat je dan bezig bent en zeker weet dat je hem dan hoort... Doe waar je je goed bij voelt zou ik denken.
Overdag en 's avonds wel. In de nacht neem ik hem mee naar boven maar zet hem wel uit. Als hij dan 's nachts huilt kan ik even kijken of hij bijoorbeeld zijn speen nog heft in bed. Heb er pas wel aan getwijfeld om hem in de nacht weer aan te zetten. Hij heeft pas in de nacht overgegeven in bed en daar in geslapen. Ik vond het zo zielig dat ik dat niet heb gehoord.
Hier hebben beide kids een (gewone) babyfoon, ook mijn zoontje van 2,5 nog, maar dat is omdat onze kinderkamers een verdieping hoger liggen dan onze slaapkamer. De jongste slaapt nog op onze kamer, dus die gebruiken we natuurlijk alleen als wij beneden zijn.
Wij gebruiken de babyfoon gewoon nog. We hebben en geen camera op (bewust) omdat ik niet elke seconde naar dat ding wil kijken. Ik slaap met oordopjes en de babyfoon geeft lichtsignalen zodra er geluid is dus wordt ik toch sneller wakker .
Hier staat babyfoon beneden op de kast Snachts dus niet in onze kamer, maar we horen Siem goed genoeg. Overdag staat ie gewoon aan, anders ook ik Siem niet...
Tja dat ligt eraan of je ze "gewoon" (dus zonder babyfoon) hoort ja of nee, In ons vorige huis hoorde we niets uit de babykamer als wij beneden zaten dus hadden we een babyfoon. Niet 'S nachts, dan hoorde we hem wel. Die ging kapot en hebben nooit een nieuwe meer gekocht. Nu horen we onze dochter ook zonder babyfoon, dus hebben we er nog steeds geen gekocht. Was trouwens zonder camera, daar zien wij het nut niet zo van in... Het geluid stond trouwens ook vaak uit, zoonlief huilde standaard een kleine 10 min, en ging daar echt niet naar luisteren, als hij na die 10 min. Stil was zette we het geluid weer aan... (Op de lichtjes konden we zien of hij nog huilde...)
Wij hebben 1 babyfoon boven die nu op Finleys kamer staat en ook het geluid van Aiden oppikt. Ideaal. We zullen er zeker nog lang gebruik van maken.
ik gebruik hem ook bij elk slaapje nog. maar ons huis is ook niet gehorig dus ik hoor haar anders beneden ook niet. en boven heb ik hem ook altijd aan. vind het gewoon fijn als ik het kan horen als er wat is. smorgens vind ik het ook leuk om naar haar gebrabbel te luisteren als ze net wakker is praat ze met de knuffel heb er geen camera bij. gewoon simpele babyfoon. maar ook fijn omdat ik als ik savonds het lekker vind om even muziek te luisteren met de koptelefoon, en dan kan ik ook aan de lichtjes zien of ze geluid maakt. bij mijn zoontje heb ik hem denk ik ook zon 2 jaar gebruikt.
Ik gebruik mijn babyfoon totdat ik zelf naar bed ga. Dus in principe bij elk slaapje. Maar ik hoef dar ding echt niet naast mn bed, met zn irritante lampje en knipperlampje bij een geluidje wat net zo goed buiten kan zijn. Heb ja gestemd, omdat ik hem wel elke dag gebruik!
Zelfs bij onze zoon van 3,5 staat er nog een met hem hebben we ook de afspraak dat als hij wakker wordt en het licht beneden op de gang is nog aan (hij is bang in donker) dat hij dan zachtjes kan roepen richting babyphone en dat we dan komen. Zo schreeuwt hij niet zn zus wakker en blijft hij in bed. 'S nachts staan er geen babyphones aan. Die van dochter doet het zo goed dat ik haar bijna hoor ademhalen. En word dan dus ook wakker bij elke piep en geklets in haar slaap.
Aan de moeders die geen babyfoon hebben. Hoe doen jullie dat dan als jullie buiten zijn? De zomer komt eraan en dan wil je toch ook van het zonnetje genieten zonder kinderen.of hebben jullie geen tuin?