Ouders in Zoetermeer, opletten! Poging ontvoering kind in Zoetermeer; politie zoekt bus - Zoetermeer - dichtbij.nl - Haaglanden-Noord
Ik word echt heel nerveus van dit bericht Héél blij toen ik m'n zoon tussen de middag van school haalde en ook héél blij als ik hem straks weer lekker thuis heb!
Hier wat meer info: Vrouw voorkomt mogelijke ontvoering kind Zoetermeer - Een 28-jarige vrouw kon maandag 10 maart voorkomen dat haar zoontje (4) werd meegenomen door twee mannen in de Dunantstraat. De politie is op zoek naar getuigen. Rond 17:25 uur stopte een bordeauxrode bus plotseling naast de moeder met haar kinderwagen. Uit de bus sprongen twee mannen die probeerden haar kind uit de buggy te trekken. De vrouw kon dit voorkomen en seinde snel de politie in. Agenten hebben in de omgeving gezocht maar niemand meer aangetroffen. Het betrof een opvallende bus met diverse roestplekken. De kentekenplaat ontbrak en de ramen waren vermoedelijk afgeplakt. Signalement Dader 1: ◾Man ◾40-50 jaar oud ◾Licht getint ◾Muts op ◾Breed hoofd ◾Stoppelbaard Dader 2: ◾Man ◾40-50 jaar oud ◾Licht getint ◾Ongeveer 1.65 ◾Breed hoofd ◾Lang, zwart haar in een staart Tips? Bel de politie! Bent u getuige geweest van deze poging ontvoering of heeft u informatie die de politie kan helpen bij het opsporen van de dader(s)? Neemt u dan contact op met de recherche van politiebureau Zoetermeer via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op nummer 0800-7000.
Ik woon ook in Zoetermeer en dit is vlakbij. Jakkes moet er niet aan denken. Gewoon voor de neus van de moeder proberen!! Deze wereld is echt steeds gestoorder aan het worden. En dan krijg ik vragen waarom mijn 4-jarige dochter niet alleen op het pleintje mag buitenspelen
wordt steeds gekker, nog even en je kan geen een kind meer alleen buiten laten spelen. Wat zal die moeder geschrokken zijn.
Ik speculeer slechts hoor........ maar ik denk als iemand een willekeurig kind wil ontvoeren die met dit mooie weer ergens naar een speeltuin rijdt oid. Het feit dat de bus gericht een kind op het oog had die nota benen met moeder daar liep doet mij vermoeden dat hier meer achter zit. Niet dat dat het minder erg maakt hoor, zeker niet. Ik denk alleen niet dat er een gevaar heerst voor alle kindjes
Ik weet het ook niet hoor, ik vind het inderdaad wel apart dat ze een kind willen ontvoeren die met zijn moeder loopt. Er was al eerder een verhaal over een meisje die zich uit de armen van een ontvoerder los had weten te rukken in Zoetermeer. Facebook stond er vol mee maar toen vond ik het ook al een apart verhaal en achteraf bleek dat het niet waar was. Ze had gelogen. Maar goed, ik let gerust wel op maar raak niet helemaal in paniek ofzo.
Dit is ook bij mij in de buurt.. 5 min van me huis... Getver wat eng!!! Dankjewel voor het bericht ik ga voorzichtig zijn
Jemig, uit de buggy terwijl de moeder erachter liep? Bi-zar. Hoe lullig ook; dat stelt mij dan ook wel weer enigszins gerust..
Er is vast meer aan de hand. Het lijkt mij stug dat iemand zo opvallend een kind uit een buggy gaat trekken op klaarlichte dag, waar de moeder bij is. In de media gaat zoiets al heel snel een eigen leven leiden. Dus ik geloof het niet meteen, tenzij er echt op het nieuws melding van wordt gemaakt of via een officieel politiebericht. Op FB gingen ook berichten rond over een ontvoerder in een blauwe bestelbus, wat ook een hoax bleek te zijn.
Het staat ook op de site van de politie, dus ik ga er voor nu vanuit dat het verhaal geen hoax is: Vrouw voorkomt mogelijke ontvoering kind | politie.nl
Ik vind het ook vreselijk eng allemaal en ik word een beetje gek van al die berichten constant. Eerst idd dat meisje van 7 jaar, dan een paar weken geleden de berichten dat er in Leidscheveen een busje reed met mannen die kinderen probeerden te ontvoeren, toen het berichtje van een rondrijdende pedo en dan nu dit! Net stond ik op het punt om mijn dochter alleen van school uit te laten komen en dan nu dit. Nou laat maar. Voorlopig mag ze niet eens meer de straat uit om te spelen. Ze spelen maar lekker hiervoor buiten met zijn allen.
Ja en er staat ook niet bij dat het een ontvoering betreft in waarschijnlijk familiaire sfeer dus het stemt mij helemaal niet gerust.
Nou denk er precies hetzelfde over. Dan maar een overbezorgde ouder zijn (even voor mezelf gesproken).