Heel netjes Hier bewaren we nu alles voor 3 rommelmarkten Begin april met manlief Koningsdag met oudste dochter kleedjes markt en eind juli weer kleedjes markt
Dat is ook slim inderdaad. Als je het tot die tijd niet in de weg hebt staan, is het hartstikke leuk om op de rommelmarkt te verkopen
P1982, nog lekker wat weg kunnen doen vandaag? Tutu, zo dat is nog eens goed opruimen zeg! All, Hier vandaag 2 zakken gevuld en gelijk maar naar de kledingcontainer gebracht. Ben echt trots op mezelf! Ineens heb ik het en kan ik zo wat wegdoen zonder spijt. Heerlijk!
Goed bezig meiden. Hier stil stand wat mp betreft . Misschien weekend schuur orderen , zo ie zo fietsen en genieten van het weer .
Last van nestdrang? Flink gedaan meid! Hier staat het opruimen even stil. Komt wel weer. Geniet nu van het weer en de kindjes.
Nijntje, ja haha inderdaad! Maar dat is een kwaaltje waarvan ik hoop dat het niet verdwijnt na de zwangerschap Vandaag lekker de schuur opgeruimd. Heerlijk! Niet echt veel weggedaan, maar het staat nu allemaal weer netjes op zijn plek.
Bij mij is het helaas weggegaan na de zwangerschap... Was nochtans handig Grrr, mijn pakje is spoorloos precies. Op mijn account staat dat het sinds gisterenmiddag onderweg is naar het afhaalpunt maar als we de nummer op de site ingeven is het niet te vinden... Koper heeft al contact met mij opgenomen, heb haar het stuk van mijn account gekopieerd van de website en doorgestuurd. Meer kan ik nu ook niet doen. Normaal duurt de levering 4 werkdagen, dus zou het vandaag moeten afgehaald kunnen worden. Hoop maar dat het in orde komt...
Ik word soms echt moe van mensen die bieden , dan reageer je terug hoor je niks. we halen bod weg en in eens reactie zegt ie: ik moet even zien wanneer ik kan komen halen . Wij we houden ze niet vast . Nog geen reactie terug . Sommigen snap je niet . De andere spullen nog 1 keer om hoog en anders mee na de konings rommel markt. Morgen verder met pc s en rommel ruimen zal slecht weer worden.
Ja marnat, zo heb ik er ook een aantal. De laatste nu lag in het zh en laat weten als ze eruit is en dan komt ze het halen. Zou me benieuwen! Als je het echt graag wil hebben, stuur je iemand anders...
Ga er ook niet meer van uit dat ze het wil hebben. Heb het gewoon online laten staan. Hier even tactisch geweest Mijn zus gaat vandaag haar vriendin helpen op een tweedehandsbeurs (die met heel veel standhouders en niet zo goedkoop). Snel gevraagd of ik de mc mocht niet mocht meegeven. En de badring. En het mocht Dus wie weet... Is van 14 tot 17u denk ik dus moet nog wat geduld hebben. Fingers crossed!!
Vriendin verkoopt erg goed merkkleding liet mijn zus net weten. Mc is niet interessant. Die tegenover hen verkoopt hem voor 20 maar is hem ook nog niet kwijt. Tja, hebben het geprobeerd.
Hier laatste dagen niks opgeruimd Eerst huishouden maar op de rit krijgen Alles voor 5 april is gesorteerd. Ook weinig actief op facebook of marktplaats
Manlief schuur wat geordend zo dat de gereedschap kar na beneden kan . En materiaal waar gereedschap aan kan hangen moet nog . We gaan dat volgende week zaterdag doen mits het niet te mooi weer is. Vandaag ik boven nog veel weg gegooid steeds meer ruimte . Bureau met naaimachine gaan aan komende dagen ook na die kamer . Met mijn verjaardag wil ik dat uit de kamer hebben. Nog niks weer gehoord van de persoon.
goed bezig allemaal vanmorgen me kledingkast gedaan.totaal 3 vuilniszakken wat weg kan / verkopen veel is te groot omdat ik 10 kilo ben af gevallen. nog 9 kilo te gaan zo met kast oudste dochter beginnen denk ik maar
Ja sinds eind november aan t lijnen zonder te sporten net al wat kleding van mezelf verkocht is niet veel maar toch weer iets. gisteren lijst gemaakt per kamer met klusjes pff tuin is al eerste aan de beurt
P1982@ Je gaat mooi met afvallen top hoor. De persoon die wat wilde halen hier wou gister middag komen ja doei dan zijn we aan het werk. Later mailde die dat hoeveel het was om te verzenden we zullen zien wat we nu mogen verwachten. Deze week nog 1 keer op mp en anders mee na rommelmarkt of weg er mee.
ja het gaat lekker met het afvallen. soms wel erg moeilijk maar moet doorzetten en nog wat gehoord marnat hier al de nodige kledingstukken van mezelf verkocht kan het altijd nog in de kledingbak gooien. zaterdag lekker shoppen