Ja het is dan het gesprek wat je bij de jeugdarts hebt bij het cb maar dan een ander gedeelte. Tenminste hier bij ons.... Het is dan het GGD meen ik... E idd als ze het maar eten...daar be ik al blij mee. Hier moest de appelmoes ook maar weg, ja tuurlijk
Ja, dat eten maakt toch niet uit. Als ze maar gevarieerd en gezond eten binnen krijgen vind ik niet dat ze zich ergens mee mogen bemoeien.
Nou eh lekker met appelmoes blijven geven hoor!!! Mijn beide nichten aten ook alles met appelmoes. En tegen slaapwandelaars kun je inderdaad beter zo min mogelijk zeggen en zeker niet diegene zijn/haar naam noemen. Daar kunnen ze helemaal van overstuur raken. Ik spreek uit ervaring
Sjee lov wat een gezeur pff dit is dus precies de reden dat ik er alleen wil komen voor prikken en verder basta. Hier moeten we van de maand met de oudste ook weer. Ik weet dat ze hem te licht vinden en wat doe je eraan hij eet goed en gezond hij is gewoon wie hij is. En ja je heb gelijk hoor beter met appelmoes of als prak dan niet.
Hier ook geen lekkende borsten. Bv en kv kun je combineren hoor Kahlan. Je kan bv aanvullen in hetzelfde flesje maar ook apart geven. Joris past nog maar een paar dingen van maat 50 en sommige dingen van 56 zijn te klein. Wow mooie foto's Wendy! O jee morgen moet ik naar het cb. Ben benieuwd want heb natuurlijk weinig ervaring daarmee.
Logo gewoon blanco erin gaan komt goed. De info waar je wat mee kan neem je mee en verder gewoon naar je mama gevoel luisteren meid. Het is ook maar net wie je treft hoor. Hier zit namelijk ook een hele leuke verpleegkundige en de kinderarts is ook okee. Het is 1 verpleegkundige en de dame van wegen en meten waar ik zn pffff gevoel van krijg haha.
Ik ben wel een keer binnengestapt en de mevr aan de balie was niet echt snel en ook het pfffff gevoel. Hoop dat ze niet allemaal zo zijn.
Leuke foto Wendy ! Knapperds zijn jullie! Ja ach het cb.... Het is idd maar net wie je treft... Normaliter gaat het wel goed maar deze keer sloeg echt nergens op. Hulp nodig hebbe thuis voor groente Wendy oké dat wist ik dus niet van de naam niet roepen. Mijn man heeft het ook veel gedaan slaapwandelen...schijnt erfelijk te zijn he
Ohh jeetje, sterkte Kahlan!! Ja Lov, dan kunnen ze flink van slag raken. Mijn moeder deed het bij mij bij de eerste keer ook, die wist niet wat ik deed. En ik ben echt uren van slag geweest, keihard huilen, helemaal over de zeik! Toen hoorde we later dag je dus nooit de naam va diegene mag noemen. Je mag wel vragen wat ze gaan doen. Mijn moeder vroeg altijd wat ik ging doen en daarna zei ze ga maar weer lekker slapen. En dan deed ik dat ook
Kahlan, ik hoop niets ernstigs. Sterkte. Wendy, leuke foto! Mooie tattoo ook. Ik ga binnenkort ook nu de kleine meid er is (met mijn vader en man, apart familie uitje haha). Ik heb er nu een op mijn rug tussen mijn schouderbladen. Ik vind op de pols ook erg gaaf maar dan moet ik voor mijn werk altijd een armband of horloge om, om het te bedekken. En ik zit te twijfelen of ik dan op 1 pols beide namen zet of op beide polsen een naam. Of misschien toch die op mijn rug verbouwen en de naam van dochterlief erbij...twijfel twijfel haha.
Gelukkig niets aan de hand. Gewoon extreem veel kast van krampjes....wordt er doodmoe van... Het is hartverscheurend... Hij begon over inbakeren...
Gelukkig kahlan maar wat vervelend zeg die krampjes mss toch maar op zoek maar een goede bakerzak meid knuffie