vriend 3 weken weg. iets leuks / liefs meegeven maar wat??

Discussie in 'De lounge' gestart door honeyy, 13 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Zondag vertrekt mijn vriend voor 3 weken naar hongarije. Het is een oefening (militair)en hij is dan bijna niet te bereiken..

    Ik wil hem wat kleins / liefs mee geven maar wat? Ik heb hem al eens een boekje liefste papa mee gegeven, een kaartje etc.

    Maar kan nu echt niks verzinnen. Kan niet iets groots zijn, omdat het in zijn handbagage moet..

    help?
     
  2. kwebbel1984

    kwebbel1984 Fanatiek lid

    30 okt 2012
    1.027
    0
    0
    Een foto van jullie als gezin in een mooi eventueel zelfgemaakt lijstje??
     
  3. Fratello di deb

    Fratello di deb Actief lid

    19 apr 2013
    171
    0
    16
    Zuid-Holland
    Ik heb een vriendin eens een klein knuffelbeertje meegegeven die een shirtje aan had met een foto van ons erop. Besteld via internet, waar je ook mokken etc kan laten bedrukken met een foto. Zou persoonlijk wel iets doen met een foto. Klein fotoboekje bestel ik vaak als kleinigheidje, 10x15 cm dus ideaal voor in je handtas/bagage

    *zie nu dat het wel kort dag is iets te bestellen. Zelf wat foto's printen en boven in het hoekje perforeren, lintje erdoor en ook een leuk boekje ;)
     
  4. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    Zat ook te denken aan iets van een foto.
    Misschien een leuke tekening er bij..
     
  5. Baby09

    Baby09 Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.866
    15
    38
    Ik zou overal wat lieve briefjes tussenstoppen. In zijn toilettas, kleding etc. Met wij houden van jou, we missen je, wij denken aan je. Een leuke tekening van dochter en idd een foto
     
  6. Demino

    Demino Fanatiek lid

    8 okt 2013
    2.778
    287
    83
    Misschien iets symbolisch wat een grote waarde/betekenis heeft binnen jullie relatie/gezin?
    Bijvoorbeeld.. Als je elkaar ontmoet hebt bij een concert, geef je een klein souvenirtje (of plaatje, of foto, verzin het maar) mee van de betreffende band? En een lief briefje en een foto erbij? Zoiets..
     
  7. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Foto's en een briefje van dochter: wat ik zo leuk aan mijn papa vind is.... Met verschillende antwoorden van haar.
     
  8. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Dat vind ik een leuk idee.
    3 weken is lang, maar niet zo lang om volledige knuffelberen te bestellen (vind ik).
     
  9. minon

    minon Niet meer actief

    Mijn man is ook wel eens zo lang weggeweest en ik had inderdaad voor elke dag wat liefs op een briefje geschreven en die in envelopjes gedaan.
    Als ik toen kinderen had gehad had ik ze in elke envelop ook wat laten schrijven of tekenen.
     
  10. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Ik hou zelf van schrijven, dus ik zou een lieve brief schrijven met hoeveel hij voor je betekend, dat je trots op hem bent etc ;). Zodat hij iets heeft om terug te lezen, wat meer dan een kort zinnetje op een briefje. En een foto erbij van jullie gezin?
    En dat in een envelop ergens verstoppen in zijn koffer.
     
  11. SmurfjesMama

    SmurfjesMama Bekend lid

    2 okt 2013
    684
    0
    16
    NULL
    NULL
    Een militair, kan je niet van die dogtags laten maken met jullie namen erop en een hartje of iets dergelijks. Dan heeft hij jullie heel dicht bij zich. Misschien te zoetsappig... en ik weet ook niet of het wel op tijd klaar kan zijn.
     
  12. jipenjanneke

    jipenjanneke Actief lid

    2 mei 2011
    260
    0
    0
    NULL
    NULL
    nou dit dus. leuke lieve kleine dingetjes die hij overal in zn koffer weer vindt... of voor elke dag een briefje / tekening,zoiets?
     
  13. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.299
    10.268
    113
    Dit is waar ik ook aan dacht.
     

Deel Deze Pagina