als jou lf 14 is dan wel (is gemiddelde) maar kan ook korter of langer zijn en schijnbaar verschilt dat ook weer per maand, ALLES kan
Ze zeggen dat je lf vast staat maar juist het begin en de eisprong kunnen variëren. Maar ik zeg altijd ik kom niet uit een boekje.
Roosviseetje tis nu al een knappert! Leuk! Geniet ervan meis Ik durf ook niks meer te zeggen, eisprongen...lf... Alles kan zomaar weer opschuiven haha het vrouwenlichaam is nog niet zo makkelijk...
Het is allemaal erg ingewikkeld volgens mij en geen cyclus is hetzelfde.. Hoe is het hier? Hier alles goed, sinds gister wel een beetje kriebeltjes bij de gedachte van het beetje bruiverlies gisterochtend, maar goed we zien het volgende week wel!!
Spannend he t84, klinkt wel veelbelovend, kan me voorstellen dat je kriebeltjes krijgt Hier gaat t goed hoor, nog lekker van t weertje genieten! Ovutestjes nog hetzelfde...
Vraagje.. Ik zit op dag 11 en heb heb vandaag waterige afscheiding.. Echt zo'n "nat" gevoel (sorry!!!) Kan het dat ik nu al in mijn vruchtbare dagen zit? En dat mijn ei eerder komt? Gister was Ov test wit maar de vorige x knalde hij ook ineens dus vanavond nog maar eens 1 doen..
Hier klachtloos af en toe een steek down under maar verder niks. Geen rode zee te vinden.... Nog Vanmiddag lkkr vrij dochter is bij opa en oma
Zo waren ze bij mij ook en ineens toen de knaller... Mammz, ik zal idd testen om te kijken of hij komt.. Ik denk wel dat het mogelijk is.. of misschien is je lichaam al in voorbereiding voor dat je ei komt? Mamma32, vervelend zeg dat je nog niks weet. Ga je nog een keer testen? Of wacht je gewoon af? Hier ook lekker weekend.. heerlijk van het weer genieten!
Zou kunnen toch mammz... Als je uitgaat van een normale cyclus, dan zou je op cd14 je ei hebben. Dan kan je nu al wel meer afscheiding hebben. Mamma32, lekker met dit weertje even voor jezelf. Geniet ervan!
Ik denk ergens volgende week pas weer. Mocht de rode zee zich dan nog niet gemeld hebben. Vind ook vervelend zo, nu weet uk gewoon niks en daar baal ik van.
Oké, nou wel hoop houden mamma32 Hier verder alles ok, nog steeds wachtende op het bankje. Gisteravond laat sex gehad, maar dat was denk iets te snel na het uitstrijkje van woensdagochtend had last van bloedverlies, weet iemand of dit slecht is? __________________
Goeiemorgen! Geen idee t84, maar t lijkt me niet eigenlijk. Tis gewoon een rauw plekje lijkt me, dus logisch dat daar wat bloed vandaan komt als je samen sexytime heb. Ik ga het maandag ondervinden....zie er best wel tegenop eerlijk gezegd.
Mamma32 succes met het lange wachten! Hoop dat je binnenkort een mooie test heb! T84: geen idee eigenlijk... Tis ook ongeveer innesteling tijd toch?! Maar is wel toevallig kan goed door irritatie plekje komen of zo.. Zal in ieder geval geen kwaad kunnen! Hier gister licht positieve test dus maar even sexytime gehad weer.. Ga gewoon door met om de dag en zien t wel! Is mijn cycles inneens een stuk korter!
Ja ik denk ook dat het daarom was, nu nergens last meer van, gelukkig! Het valt op zich wel mee hoor, het is snel gebeurd, alleen de eendebek is even vervelend bij het inbrengen.. Mammz, ja kan heb gebeuren hoor dat ie wat korter is deze keer, bij mij was mijn ei juist een week later..iig veel klusplezier!
Het is nu gelukkig ook weer weg, dus zou daar door gekomen zijn denk ik.. Maar hoe bedoel je precies of het waard is geweest eind van de cyclus?
Goedemorgen dames, Hier nog steeds niet fit. Ben erg verkouden veel aan het niezen wat mij nog meer uitput. En ook nog een man in de ziektewet (hernia) dus behoorlijk druk. T84 bloed kan van alles zijn maar als het nu alweer gestopt is, is er denk ik geen rede om je zorgen te maken.
Nee dit was puur voor de fun.. Hihi..Zit al een week op het wachtbankje Roosviceetje, balen dat je nog niet lekker voelt..