Weer even geleden dat ik reageerde. 7/3 follikelmeting gehad en weeral slecht. Clomid (2e verhoogde dosis) niet gewerkt en bovendien nog een cyste van 24,5mm. Deze maand dus geen IUI, dus geen kansen. Moet 14d wachten, hopen dat ongi doorkomt en dan bellen naar gynaecoloog. Zat er serieus door, dan ook nog ziek geweest enz. De wet van murphy dus. Hoop dat we snel verder geholpen worden, want zo trek ik het niet lang meer.
Jeetje Rozientje het zit wel tegen! Heb je enig idee hoe het verder gaat met die cyste? Kan dat uit zichzelf weggaan, of moeten ze dat weghalen?
Hè wat naar Rozientje.. Wat zullen jullie balen! Logisch dat je er even doorheen zit. Hier heeft de ongi net toch doorgezet na 42 dagen. Weer een lange cyclus, maar korter dan de vorige van.51 dagen, dus we gaan vooruit hoop ik dan maar We blijven positief denken, kan nu op naar de volgende ronde.
Ja ik hoop dat ze vanzelf weggaat. Anders weet ik het ook niet, operatie dan zeker? maar heb niet echt het gevoel dat ze weggaat.
Mama1: GEFELICITEERD ZEG!!! Top! Hoe voel je jezelf? Last van kwaaltjes of valt het mee? Hier is mijn ei al in aantocht dus den kortere cycles jippie!
Nou ik ben vooral in de ochtend ontzettend misselijk en in de nachten gewoon weer klaar wakker en vanacht twee keer eruit om boven de pot te hangen grrrrrr..... Boobs zijn gevoelig, maar doen geen pijn gelukkig. Verder valt het eigenlijk wel mee gelukkig. Val alleen gelijk in slaap op de bank hahahahaa.