ik loop dan dus ook met een enorme toeter... maar de kans om metallica te zien is niet heel groot! dus ik denk dat ik zaterdag dan toch maar achter de computer zit en ga proberen om kaarten te bemachtigen! tzt zien we wel hoe het gaat!
Ik wil ook gaan!! Wij gaan voor zaterdagkaarten,wil de Stones zeker zien!! Ben dan ook redelijk hoogzwanger,maar achteraf op een kleedje of stoeltje moet dat best te doen zijn hoor. Zolang je je niet in de menigte mengt.. en zelf kalm aan doet kan dat volgens mij best! En mocht het tegen die tijd echt niet lukken,ben je zo van je kaartjes af! Maar euh.... eerst maar eens aan kaartjes te zien komen!!! Iemand een idee of dat heel moeilijk is?
Hoe denk je dat ik me voel, als ik zeg dat ik naar de Rolling Stones ben geweest op: -18 mei 1990 -30 augustus 1995 -11 augustus 2003 Vooral die eerste 2...dan voel je je toch bejaard. Wij gingen trouwens altijd liever naar Dynamo Open Air... Kostte toen 25 gulden voor 3 dagen feest haha.
Ik denk dat de kaarten morgen erg hard gaan. Vooral de dagkaarten voor de zaterdag. Er zijn vrienden van ons die vannacht al naar een voorverkoop adres gaan. Vriend gaat morgen ook al vroeg en ik ga online proberen. 6 jaar geleden, met metallica ging de verkoop ook super hard. Denk nu met de stones sneller.
ik zit morgenvroeg ook klaar. Creditcard in de aanslag en duimen dat het lukt! edit: kan beter met ideal betalen dat kost 0,67 per kaart. creditcardkosten is 3,5% van totaalprijs. Dat loopt lekker op.
Wachtrijen zijn al enorm! Vriend staat al van vanmorgen 6.00 uur bij de VVV. Hij staat redelijk vooraan in de rij. Ticketmaster heeft ook al wachtrij. Pc staat al van 7.00 uur aan. Dit moet ons toch lukken!?
Ik sta ook al met 3 laptops in de wachtrij vanaf half 8. Ik hoop dat het gaat lukken! En anders.... Dikke kakzooi. Hier in de buurt nergens verkooppunten. Belachelijk! Want ja, in Friesland gaat niemand naar Pinkpop natuurlijk
Dat is idd belachelijk dat er geen verkoopadressen overal zijn. Hoorde dat zelfs in midden limburg de VVV geen voorverkoop heeft. Helaas heb ik geen 3 pc's. Maar zowel ik als een vriendin zitten online en vriend dan in de rij. Echt te erg. Dit heb ik nog nooit mee gemaakt met pinkpop kaarten. 1 keer ben ik te laat geweest met een weekendkaart, 6 jaar geleden met metallica. In 4 dagen uitverkocht. Waren we net te laat.
Mn man is nummer 178 in de rij van plus 400 man. Ik zit al paraat achter de pc dus hoop echt dat t lukt. Ik ga btw niet. Ben dan 41 weken mits ik nog niet bevallen ben (waar ik wel vanuit ga) Al word de kleine n dag ervoor geboren, van mij mag die zeker gaan (gaat alleen de maandag). Maar ik denk dat de kleine er dan al is haha
Als je alleen een maandagkaart moet hebben, dan gaat dat zeker lukken. Die worden niet vandaag al allemaal verkocht. Kaarten die dadelijk binnen no time verkocht zijn, zijn de zaterdagkaarten en waarschijnlijk de weekend kaarten.
Ik heb al een rondje van 0 tot 30 afgerond en nu het tweede rondje die al drie kwart vol is. Ben benieuwd of die dan weer omspringt naar een nieuwe wachttijd.
Ik sta vanaf 9:10 ingelogd en kreeg toen wachttijd van over het uur. Nu is de zandloper nog niet op de helft en staat ie van 30 tot 60 minuten.. lijkt wel alsof iedereen voorkruipt