Ja maar kan dan dus ook: Suzan de mol Sofie de winnaar Freek de verliezer Hmmm... Echt alle opties open ja
Zowel het antwoord van mamanama kan als die van eylem. Suzan en Freek gingen beide voor Sophie, dus als Suzan de mol is heeft Freek het fout en Sophie goed, die ging voor Suzan. Is Sophie de mol, dan hebben beide het goed, maar dan was Freek sneller met invullen........... Dussssss.................................weten we nog niks..............aaaaaaahhhhhhhhhh!!!!!!
Ik denk ook die uitslag hoor, Ik zit al weken op susan, susan is de MOL. freek de verliezer, en sofie de winnaar.
Ik zat te denken.. Ik wil dat het Susan is maar volgens mij moet het wel Sofie zijn. Anders zou Freek nooit zover zijn gekomen! Ook met die vrijstelling, hij zat al weken op Sofie.
Toen Art ze alledrie af ging was Susan de enige die een kleine schrikreactie gaf toen ze hoorde dat ze niét de winnaar was. Freek en Sofie bleven onbewogen. Ik denk nu Sofie de mol, Freek de winnaar en Susan (jammergenoeg) verliezen d finalist
Had het ook gelezen op FB Eylem! Klinkt geloofwaardig. Over het spel: ben zowaar naar een respectabele 2900e positie gestegen met een score van 3040 punten. En dat allemaal omdat ik al 9 keer op rij trouw op Susan stem
Sofie stond er als enigste van de 3 nogal relaxed bij vond ik. Aan het gezicht van de andere 2 was veel spanning te zien. Ik zit nog steeds op sofie, maar volgens mij liet susan een envelop in een van de postbussen zitten!
Is het jullie niet opgevallen dan sofie ook verdacht veel groen aan heeft... als zijnde altijd een groen scherm
Dat viel mij ook op! En Freek was er niet bij en de camera bleef daarna nog even op de brievenbus staan. Denk dat dat dus haar eigen envelop was met de 1750 euro.
Ik dacht te zien dat Sofie een beetje begon te lachen, maar dacht meer omdat zij niet de verliezer was, maar de winnaar.......Susan is de mol en Freek de verliezer........ Ben zo benieuwd..... theoretisch zou het ook nog kunnen zijn dat de verliezer en winnaar op elkaar zitten natuurlijk..........wat doen ze dan met de pot?