Oefffff wat een dilemma Fleur. Zo door gaan tot 42 weken is niet te doen, maar inleiden is dan ook weer het uiterste Sterkte! Growing, 37 weken en 2 strippen pogingen achter de rug???? Wat is er aan de hand dan?? Want 37 weken is acceptabel maar wel serieus erg vroeg voor zo een kleintje om geboren te worden. Ik (eigenlijk de kleine meid) ben pas met 37 weken echt gaan groeien! Ze was de hele tijd een beetje onder de maat en plots ging ze een inhaalslag maken en werd met 39 weken op 8 pond geschat. :s ojeeee En Essie, 07:00 lijkt me heerlijk!!! Haha Onze wekker staat standaard op 06:30... Maar met vroeg bedoel ik echt vroeg Vanochtend was ik om 05:00 op... blegh Zijn er ondertussen al ergens weeën?
De verloskundige verzocht me vanmorgen vriendelijk niet dit weekend te bevallen (met een knipoog dan natuurlijk hè?!) Er lopen op dit moment behoorlijk wat dames over tijd, die ook nog eens gaan bevallen van tweede of derde kind (dus waarschijnlijk in vrij korte tijd) en ze verwachten dat dit weekend de bom gaat barsten hihi Ze zei wel dat ukkepuk er helemaal klaar voor is. Haar idee was dat het er vooral vanaf hangt wanneer ik er klaar voor ben. En dat gevoel heb ik zelf ook. Ben steeds nog erg druk geweest met dingen in mijn hoofd, regeldingen omtrent ons bedrijf kan ik een beetje moeilijk loslaten. Maar vanavond hebben we eindelijk een oplossing kunnen regelen voor de eerste 6 weken na de bevalling (dat mijn taken worden over genomen), dus wat dat betreft... laat de rust maar komen! (En ukkepuk) Wat betreft actief zijn... Volgens mij is het goed om lichamelijk actief te blijven (niet jezelf uit gaan putten natuurlijk...) en mentale ontspanning op te zoeken. En ik heb van zwangerschapsyoga altijd begrepen dat gemasseerd worden (door je partner bijv) heel goed is omdat je daardoor oxytocine aan gaat maken, wat de bevalling op gang kan helpen. (mits je er klaar voor bent natuurlijk)
Dat laatste stukje laat ik natuurlijk direct even aan mijn man lezen Hier over een uurtje 40.3 weken zwanger Ze is erg actief maar merk niets op wat ook maar een beetje op een beginnende wee lijkt...
Jolien: En? Voel je al wat? Hoor je deze vraag trouwens ook elke dag van je familie-vrienden? Ik namelijk elkeeee dag en dat terwijl ik nog geen 40 weken ben maarja ze bedoelen het goed. Ik moet zo weer naar t ziekenhuis voor een ctg..spreek jullie strakies.
Dus het is wel goed om lekker in beweging te blijven..want ik loop nog echt mega veel en maak nog steeds heel het huis schoon. Gisteren nog even geklust in de hoop dat ik weeen zou krijgen maar nee niks..maandag wil ik naar zo een voetreflexmassage gaan hoop dat dat wat gaat doen.. Verder is myn hoofd ook helemaal leeg en verloskundige zei dinsdag tegen me dat ze verwacht dat ik deze week nog ga bevallen omdat ze zo diep lag en me buik proppievol zit. Maarja dat zegt natuurlijk ook niet veel dus ik verwacht er niet veel van.. Ben wel benieuwd wie er eerder gaat bevallen van ons 2 aangezien we precies even ver zijn haha wedstrijdje?
Goeiemorgen, En nog wat gebeurd vannacht dames? @Essie:hoop dat je ctg goed was? Hier alleen wat bloed verloren door het toucheren gisteren. Verder een druk klein mannetje die volgens mij nog totaal geen zin heeft om te komen.Toen ik gisteren hoorde dat ik nog potdicht zat en dat hij het waarschijnlijk nog prima naar zijn zin heeft (ze schijnen een lage bloeddruk wel lekker te vinden) heb ik de knop maar omgezet en me erop ingesteld dat hij voorlopig nog blijft zitten. Geeft me wel wat rust eerlijk gezegd, was zo gefocust op dat bevallen ineens (logisch)maar ga nu maar van het ergste uit, kan het alleen maar meevalllen Wat zijn nu eigenlijk nog die 2 weken na al bijna 9 maanden zwanger te zijn. En ze laten me sowieso niet langer dan 41 weken lopen zei de verloskundige gisteren, maar hoop natuurlijk dat ik niet ingeleid hoef te worden! Maar vannacht mag hij van mij best komen hoor, daar niet van Heb dit weekend 2 verjaardagen en twijfel of ik ga. Wat doen jullie, gaan jullie gewoon nog naar dit soort dingen?
Hier is het ook rustig gebleven vannacht.. Verjaardagen... Het ligt er een beetje aan van wie en waar het is of ik er heen zou gaan. Ik zeg ook gewoon tegen de jarige dat ik op het moment zelf even moet zien of ik kom en eigenlijk begrijpt iedereen dat wel.
Ik lig nu aan de ctg en ik zie dat t rond de 120 is..dat is volgensmij wel goed. Nog een half uurtje dan ben ik klaar. Wat is toucheren precies? Is dat zoiets als strippen? Ik.zou gewoon lekker naar die verjaardagen gaan hoor gaat de tijd lekker snel. Ik heb me er ook op ingesteld dat ik overtijd ga want voel ook niks bijzonders. Dan heb je ook meer rust in je hoofd.
Ja ja dames! Wordt maar jaloers Heerlijk rustige nacht gehad en vanochtend 07:00 zijn m'n vliezen gebroken althans gebroken... Het loopt er zeg maar langzaam uit. Tot ik moet lachen! Haha! Dan is het kraamverbandje vol In alle rust m'n zoon net laten ophalen. Nog even snel een wasje erin, man laten stofzuigen, net een douchje gepakt en tussendoor onregelmatige (pijnlijke rug) weeën opvangen. Het gaat allemaal heel relaxed, of eigenlijk traag. Dus ben benieuwd hoe lang dit gaat duren...
Succes Jolien! Fijn dat je zo kalm bent Geen paniek hihi Hier nog steeds alles rustig en ik heb echt helemaal geen energie meer. Vanochtend mijn oudste dochter gedoucht en toen eerst weer een uur op de bank gelegen... bah! Ik zal wat dat betreft blij zijn als ik mijn eigen energielevel weer terug heb! Oudste is nu even met man naar de winkel, dan gaan we vanmiddag even cakejes bakken. Succes iedereen!
JolienS: aah spannend!! En ja... ben inderdaad jaloers... Superveel succes vandaag! Hier ook nog rustig.... Zijn lekker in de tuin bezig geweest vanmorgen, lekker even wat afleiding!
Oh zeker jaloers! Wat fijn dat het allemaal zo ''relaxed'' verloopt tot nu toe! Heel veel succes, zal aan je denken
Fijn dat je ctg goed is! Toucheren is een inwendig onderzoek. De vk kijkt dan of je ontsluiting hebt en of deze gevorderd is. Blijf toch maar lekker thuis vandaag, heb weer heel erg last van mijn bloeddruk en bloedsuikerspiegel. Echt vreemd dat dit laatste dagen zo is toegenomen. Nog max 2 weken gelukkig
Ohh oke en doen ze dat standaard of alleen als er iets is? Want bij mij hebben ze dat nooit gedaan ctg was inderdaad goed dus ben weer lekker thuis. Jolien: wat fijn dat je vliezen gebroken zijn hoe ver ben je nu precies?
Jolien, spannend! Hoop dat je ondertussen bevallen bent! Heerlijk dat je alles nog even op je gemakje hebt kunnen doen! Lijkt me heerlijk ook voor je zoontje dat niet alles gehaast en gestrest hoeft te gaan. Volgens mij was Jolien ruim 40 weken En meiden zet hem op he vannacht hopelijk allemaal volle maans kindjes Hier totaal geen eetlust vanavond, eten stond me echt tegen. Heb 2 aardappels met wat appelmoes gegeten maar ging er met moeite in. Verder weinig energie, kan bijna de hele dag wel slapen. Maar me vanmiddag er toch even toe gezet om bij de action wat paasspulletjes te halen en samen met mijn zoontje eieren geverfd en er wat leuks gemaakt voor op tafel.