Ik ook niet, perzik, maar schijnbaar anderen wel en op die manier hebben de eerlijke spelers dus geen kans meer. Hierbij een nieuw plaatje van dezelfde film.
Hmmm.... vaag... Ik zit me te focussen op dat pakje. Daarom dacht ik dat het uit Vegas was, ik dacht dat het zo'n pakje was van een hotelbediende of zo... En met de spiegel er achter, dat het in een lift was. Maar ik kan me echt geen film herinneren, met een liftbediende die een gun op een suit richt... Ik zal morgenochtend m'n man eens mee laten kijken.
Die film heb ik pas nog gezien. Welke scene is dit dan? En welk personage? Wat stom, dat ik me dit niet kan herinneren...
Oh dit is echt grote BS hè. Dit is helemaal geen scene uit de FILM Kiss kiss bang bang, maar uit een aflevering van Torchwood, die aflevering heet toevallig ook Kiss kiss bang bang. Torchwood is een spin-off van Dr. Who. De persoon in het rode pakje, dat is James Marsters, die ook Spike speelt in Buffy. En de persoon op wie het pistool gericht wordt, is één van de sidekicks van captain Jack, de hoofdpersoon. Volgens mij ook zijn lover, maar dat weet ik niet meer zeker. Dus wéér iemand die heeft zitten valsspelen. BAH! Anders kom je echt niet op deze film, want dit plaatje is er gewoon niet van! Hier, bewijs... https://www.youtube.com/watch?v=_VFgXuyou2Q Ik doe niet meer mee met dit spel, want jullie verpesten het gewoon :x Veel plezier met valsspelen. Mag nu in elk geval duidelijk zijn, dat jullie niet écht kennis van films hebben.
Fijn dat je hier gelijk wordt beschuldigd! Waarom zou ik er anders zolang over doen? Pffff correctie ik heb niets gezegd. Mijn man zat mee te kijken gister en nadat ik het net vroeg zegt hij idd gegoogled te hebben. Excuses
Dan heb ik het plaatje ook niet goed geplaatst... LadyXochi Hoe kom jij dan aan plaatjes die niet via Google komen? Als ik een plaatje ga uitzoeken doe ik dat via Google of IMDb. Als ik een plaatje zit te raden gebruik ik geen Google. Ja, jammer dat mensen het Google. Ik speel al een tijdje mee en weet eigenlijk ook dat sommige mensen dat doen...maar ja... (vaak mensen die nooit meespelen 1x het goede antwoord zeggen en weten en daarna nooit meer ziet) Jammer LadyXochi dat je zo uit het veld gelagen bent... Wil jij nog een plaatje plaatsen?
Ik zet altijd een film op op mijn laptop en maak een screenshot ergens tijdens de film, die sla ik dan op en plaats ik hier. Via google zijn het vaak ook erg herkenbare foto's.
Da's een goede, die onthoud ik. Ikzelf Google de plaatjes die ik neerzet, maar alleen van films ie ik zelf gezien heb. Dan weet ik tenminste of het plaatje klopt