..voor mijn overgewicht. Heeft iemand hetzelfde probleem? Ik wil me zelfs niet bloot vertonen aan mijn man. Ik ben al flink gaan sporten en probeer nu normaal te eten ipv me als een malle vol te proppen met van alles. Herkent iemand dit? Ik schaam me zelfs tov andere mensen omdat ik dus altijd heel slank ben geweest maar door hormonen,prednison stress etc etc zo dik ben geworden.
Ik schaam me niet maar ik voel me niet meer prettig in mijn lijf. Ik ben vorige week weer begonnen met de ww. sterkte meid!
Herken het wel, voel ook een zekere schaamte over mijn eigen lichaam, zelfs naar mijn man toe. Maar heb begin dit jaar de knop omgezet en begonnen met afvallen, dat gaat langzaam, maar het lukt. Ik heb ook al zichtbaar resultaat en dat is erg fijn en motiverend, zorgt er ook voor dat ik mij wat zekerder ga voelen
ik ook hoor...ik ben ook gestart met sporten en wat minder te eten. op 2 weken toch al 3 kilo kwijtgeraakt juist door dit te doen. Ik voel me al iets beter nu, maar er moeten er nog 17 af natuurlijk. Probeer het vol te houden meid...het is hard. Ik weet het, ik ben ook slank geweest...ik zal durf hier wel ff een foto te plaatsen van als ik slank was en van nu. Ik ga er 1 zoeken en post ik ze wel. Als we elkaar hier al kunnen ondersteunen dan lukt het wel zeker weten!
kylietje,dapper van je ik ben benieuwd! Ik schaam me zelfs zo erg dat ik niet eens durf te zeggen hoe groot ik ben en hoeveel ik weeg maar als er 25 afmoeten weet je het wel pinguin en marliesje,knap van jullie! Ik ga hier dus ook de knop omzetten en elke dag hardlopen want anders krijg ik het er gewoon niet af. Ik weet alleen niet hoe ik die vreetbuien tegen moet houden.
Ik heb vlagen van "Kijk hoe mooi ik ben" en "Oh...Hoe durf ik mezelf op straat te vertonen", ik denk dat ik dit hou of ik nou 40 kilo weeg of 80...Terwijl er op dit moment geen kilo af moet. Maar, ook ik ben bezig met sporten (of nou ja: bewegen) en gezonder en minder eten! Idd goed van sommige hier, ga zo door.
Ja dat heb ik ook; en ik kan me er ook soms kwaad om maken omdat dit grotendeels door een erfelijke afwijking komt. Ja, ik sport ook te weinig, maar wanneer elke boterham aanzet (en dat doet het) dan is het soms echt vechten tegen de bierkaai. En altijd maar veroordeelt worden om mijn gewicht... Moedeloos word ik er soms van. Maar ach, het is eigenlijk publieke dienstverlening dat ik zo dik ben. Nu haat de halve wereld me, maar ik weet zeker dat de HELE wereld mij zou haten wanneer je zo knap, mooi, sterk, slim, awesome én grappig bent als ik (bovenstaande comment roep ik altijd; en het zou tijd worden dat ik het ook nog ging geloven ook)
Ik😨😳😳.. Vorige zw ben ik 35 kilo aangekomen en ik was al te zwaar. Ben in n jaar tijd mbv diëtiste 40 kilo afgevallen. Maar heb huid teveel... Zooooo lelijk ! Nu ben ik ruim 22 weken zwanger en groei rondom rond, dus niet alleen buik, maar heupen en kont net zo. Ik walg van mezelf wat vind ik mezelf lelijk!
twoboys en joycey vind het kut voor jullie maar blij dat ik niet de enigste ben. Joycey,ik gebruik antidepressiva en kan daardoor het vreten niet laten en ik hou vocht vast en tsja dan word ik dik. Ben nu aan het proberen af te bouwen maar het is al het hele weekeind janken. kaala,ik heb wat jij hebt ook maar ben onvruchtbaar én dik en ik heb enorm veel schuldgevoel naar mijn man. Ben ook nog chronisch ziek dus sport wel maar kan niet tot het uiterste. Trouwens vroeger dacht ik over dikke mensen dat ze dom zijn,lui en weet ik al wat niet. Dat was toen ik een jaar of 16 was. Nu ben ik in de 30 en dikke mensen zijn net zo leuk of niet leuk als een normaal mens. De ene is dik,de andere heeft een kromme neus maar dikke mensen lijken meer discriminatie te krijgen dan iemand die dun is.
Ach twoboys (en anderen natuurlijk), wat klinkt dat hard. Van jezelf walgen. Je voor jezelf schamen. Als ik dat zo van jou lees, vind ik dat zo zonde! Niemand zou van zichzelf moeten walgen. Maar ik begrijp je anderzijds ook heel goed. Ik was altijd heel slank (anorexia verleden), maar ben tijdens mijn zwangerschap 30 kilo aamgekomen. 15 zijn er nu nog blijven plakken. Verschrikkelijk. En ondanks borstvoeding; er gaat geen kilo af. Ik schaam me zo erg en vind mezelf heel lelijk. Kijk er daarom ook enorm tegenop weer naar mijn werk te gaan. Het valt me van mezelf tegen hoeveel eigenwaarde ik klaarblijkelijk nog haal (de) uit mijn gewicht/slanke lijn. Zielig eigenlijk....
Herken het echt heel erg ! Mijn vriend mag me echt niet meer naakt zien . En schaam me ook als ik mensen tegen kom . Vooral mensen van vroeger . Woog voor me zwangerschap ongeveer 52 kg en nu 75 kg . Vind het ook erg als ik mensen van de basisschool tegen kom . Ik schaam me eigenlijk voor mezelf . Wat vervelend zeg dat er nog meer meiden zijn die zich zo voelen . Wel even fijn om te lezen dat ik niet de enige ben .
ik ben begonnen met sporten, en voel me nu, na 3 dagen al mooier. vind het fijn om te gaan douchen, zodat ik eindelijk weer vertrouwd kan raken met mn eigen lijf. want dat is bij mij het grote probleem. na mn bevalling had ik geen vertrouwen meer in dat dikke lijf. als mn vriend weer thuis is ga ik proberen hard te lopen, en anders hou ik het bij skaten, fietsen en wandelen. en Joycey, om die reden eet ik geen brood en aardappelen meer! ik ipv brood speld of waldcorn crackers en dat is .1 veel lekkerder en .2 word ik er niet zo dik van!
Precies dit, ik heb nu het lichaam wat ik al een hele tijd wou en nóg is het niet goed.. nu kan ik bij sommige kleding soms weer heel onzeker zijn over mijn borsten die gekrompen zijn tot maatje niks. Tis ook nooit goed genoeg en eigenlijk is dat heel gek! We zouden van onzelf moeten houden, welke maten we ook hebben.. maarja, probeer het maar is te veranderen.
Wat naar dat je je zo moet voelen Ik lees iets over afbouwen antidepressiva, dat zou ik zeker niet doen nu als je je zo voelt. Ik heb ook anitdepressiva geslikt en daarbija nadrukkelijk aan de psych gevraagd om NIET aanzettende middelen. Want die heb je ook zeker. Zou morgen meteen bellen. Niet afkicken, maar andere medicatie. Ik herken het ook zeker hoor. Ook ik ga niet opschrijven wat ik weeg, maar ik ben ook 55 kg afgevallen dus dan kun je ook wel raden wat ik woog En er mocht nog wel meer af bovenop die 55! Ik was toen wel slank zeg; als ik nu foto's terug zie meen ik dat echt. Maar toen voelde dat niet zo en was ik nog steeds niet happy met mezelf. Ik moet nu weer 20 kg kwijt...helaas aangekomen door zwangerschap. Maar eigenlijk nog wel 30 om een gezond bmi te hebben. Op de depri dagen vraag ik me af wat voor zin het soms allemaal nog heeft omdat ik het vermoeden heb dat als ik slank ben, er dan niet meteen een knopje in mijn hoofd omgaat dat ik ook ineens happy en zelfverzekerd bent. Er schuilt meer achter...
6 jaar geleden ben ik gestopt met roken, als dank daarvoor kreeg ik zomaar 30 kilo cadeau .Die mogen er dus weer af
Ben sinds vorige week weer op elke hap aan het letten die ik in mijn mond stop. Vind mezelf echt moddervet en walg ook echt van mijn lijf, heb ook altijd het idee dat mensen naar mij kijken en over mij praten. Ook wil ik niet dat Thirza gepest gaat worden omdat ik zo dik ben. Ik moet sowieso 25 a 30 kilo kwijt, zodat ik weer loop ipv schommel.
Ik wil niet lullig doen hoor, maar mij maak je niet wijs dat je 'zomaar' 30 kilo aangekomen bent door alleen het stoppen met roken.. ja je stofwisseling gaat omlaag maar door dat alleen kom je echt geen 30 kilo aan.
herken het maar als ik er over praat met anderen (in mijn omgeving die mij langer kennen) zeggen ze altijd dat ik niet zo moet zeuren. ik heb anorexia gehad en had tot voor kort altijd nog maatje xxs en ik zit nu in l,xl . voor mij zelf wil ik maar 7 kilo afvallen maar het is toch een hele strijd omdat ik niet meer in mijn oude patroon wil vallen. ook sta ik absoluut niet meer helemaal naakt voor mijn man vind dat dus echt niet fijn
Je gaat (vrij ongemerkt vaak) een vervangende handeling aannemen en tadaa daar komen de kilo's aan, tel daarbij op dat ik sowieso al een stevige bouw van nature heb en ook gezegend ben met toch wel een aanleg voor het fokken van een dikke kont en het hek is van de dam. Maar het is mooi geweest en gaan we er nu serieus wat aan doen