1 kindje zwaar? je maakt een grapje hoop ik

Discussion in 'De lounge' started by Thea23, Mar 16, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Tsja..
    Het is maar waar je mee in je maag kunt zitten..

    Komt een beetje over alsof moeders van 1 kindje nu gigantisch zeuren. Ik zeg toch ook niet: 'Weet je wat pas zwaar is, van 1 naar 0 kindjes'? Andere kindjes, andere moeders, andere omstandigheden, andere omgeving, enz. enz. enz.
     
  2. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    DÁT is pas zwaar ja!! :(

    En verder mee eens, ieder kindje is anders, iedere moeder is anders, zelfs de indeling van het huis kan meespelen.
     
  3. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    May 20, 2012
    2,133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Als ik naar mezelf kijk...
    1 kind vond ik super zwaar (en dat wil ik ook niet vergeten)
    2 kindjes vind ik super makkelijk

    maar me leven draait nu om twee kinderen en niet meer om mij
    met 1 kind probeerde ik het leven om mij te laten draaien en het kind ergrns er tussen te stoppen
     
  4. JMay

    JMay VIP lid

    Feb 22, 2014
    6,685
    0
    36
    NH
    Precies...

    @TS nooit ''klagen'' ? ik heb op fb regelmatig berichten voorbij zien komen waar je even flink je hart aan het luchten was hoor ;)
     
  5. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    Jan 19, 2014
    1,832
    35
    48
    Utrecht
    "Ik heb een heel zwaaaaar leveennn, ja echt waar, moeilijk moeilijk moeilijk moeilijk moeilijkkkk" :D

    (Wie dit liedje kent is de bom)
     
  6. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Jaaaaa hahaha :D
     
  7. MandyM

    MandyM Actief lid

    Mar 11, 2012
    171
    0
    16
    Female
    --

    Dit dus.. +1
     
  8. Jurassic

    Jurassic Actief lid

    Jan 13, 2014
    475
    68
    28
    Maar ik denk wél dat continu verkondigen hoe zwaar alles is, het zeker niet makkelijker maakt! Zoals die vriendin van mij die echt o-ve-ral over zanikt, ja ik kan daar slecht tegen. En tuurlijk ligt het aan de moeder, karakter van het kind en omstandigheden. Onze dochter heeft 7,5 week in het ziekenhuis gelegen. Dan heb je een kindje van twee maanden in het UMCG en een kindje van twee maanden thuis en ja, dat is niet makkelijk, ook emotioneel niet. Maar ik kon het gewoon niet opbrengen om te zeggen dat het zwaar was, omdat ik in die tijd zoveel om me heen zag, dat onze situatie daarbij ogenschijnlijk verbleekte. En als dan mensen bij wie misschien niet alles lekker loopt, maar die wel een gezond kind, voldoende geld en middelen en redelijk sociaal netwerk lopen te mekkeren dat ze het zwaar hebben, ja dan kan ik me daar behoorlijk aan ergeren.
     
  9. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er

    blijkbaar alleen begin post gelezen of niet soms?

    ik doe helemaal niet zielig? zie je dat ergens dat ik zeg dat ik zielig ben?

    misschien doe je er goed aan om ook de andere post te lezen.
     
  10. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er

    dat ontken ik niet dat het niet zwaar is ..
    elke zwangerschap is zwaar met een klein kindje erbij ...

    maar nogmaals heb het over ouders die non stop over de kleinste dingen klagen en hun kind daarvan de ''schuld'' geven met nadruk op hun kind.
     
  11. marieke3

    marieke3 Fanatiek lid

    Dec 11, 2009
    1,785
    0
    0
    purmerend
    Goh, wat fijn dat jij blijkbaar heerlijke makkelijke kinderen hebt en je daardoor helaas niet kunt verplaatsen in anderen die het minder makkelijk hebben.
    Mijn kinderen schelen 9 jaar en ja ik vond het onwijs zwaar met 1 kind. Helaas Was ik toen een alleenstaande moeder en kwam ik uit een zeer nare relatie en heeft mijn oudste meerdere psychische stoornissen waardoor ik 24/7 op mijn tandvlees liep.Helaas is mijn ex een grote kleuter en Was een omgangsregeling niet haalbaar en deed ik het echt compleet alleen.
    Nu heb ik 2 kinderen en is de derde op komst en ik kan je zeggen, in mijn geval is 2 kinderen meerdere malen makkelijker als 1 kind. Oudste heeft ten alle tijden een vriendinnetje voor handen als ze zich even verveeld en gelukkig is haar kleine zusje zo dol op haar dat ze graag met haar speelt op die momenten.
    Mijn jongste is een zeer makkelijk kind waardoor dingen voor mij beter te relativeren zijn en ik zie dat ik wel degelijk een kind kan opvoeden maar dat mijn oudste gewoon niet makkelijk is.
    Misschien even wat verder kijken dan je neus lang is en kijk even of er misschien wat aan de hand is bij die ouder die verzucht het zo zwaar te hebben met 'maar' 1 kind.

    Ik irriteer me mateloos aan dit soort kortzichtige topics, laat iedereen in hun waarde en verdiep je misschien eens wat meer in mensen.
     
  12. SDonya

    SDonya Niet meer actief




    Ja beetje wel ja:p


    Nee maar voel me ook wel een beetje aangesproken hoor, ik ben dus een moeder die het best zwaar vind met 1 kind. De opvoeding etc. En dan komt er hier een Thea zeggen dat ze hoopt dat ik een grapje maak;)

    Bepaal lekker zelf wat je moeilijk vind dat doe ik namelijk ook voor mijzelf
     
  13. Liedx

    Liedx Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    1,890
    404
    83
    Nederland
    Helemaal mee eens. Wat een onzin TS dat je het zo nodig vond om dat berichtje te typen!
     
  14. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er
    Tuurlijk klaag ik ook wel eens.

    Maar als ik iemand hoor klagen over een kindje ( die ik ken en eigenlijks een super makkelijk kind is )
    daarbij waarbij ik weet dat ouders financieel niks te klagen hebben enz enz
    en dan klagen over dat het kindje te vroeg in hun ogen wakker was of dat ze kattig doen tegen kindje ( in weekend) omdat het even aandacht vraagt( daarvoor totaal geen aandacht vroeg en aan het spelen was) DAT snap ik niet ..

    jullie lezen denk ik maar de helft van dit hele topic
     
  15. beccie

    beccie Niet meer actief

    ja ik vond het zwaar met 1 kind.
    dat wil ik best toegeven. ik was bijna altijd alleen en mijn zoontje huilde erg veel.
    hij heeft altijd veel aandacht nodig gehad, en ik vond het best pittig.
    ik heb trouwens nooit gezeurd tegen anderen hierover. ik voelde het gewoon zo.

    nu heb ik 2 kinderen maar heb het zoveel makkelijker. oudste is nu 4 en gaat naar school. jongste is net een jaar maar zoveel makkelijker dan mijn zoon was.
    dat is echt een groot verschil. zeg wel eens van mijn dochtertje kan je er wel 10 hebben;)

    en de oudste vind het ook erg leuk met de jongste dus ze vermaken elkaar ook. mijn zoontje zit voor de box te spelen en de jongste vind het prachtig om naar hem te kijken. zo heb ik ook meer tijd om even rustig te koken enzo
     
  16. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Ja klopt, als je zelf vind dat er nog wat informatie mist in je beginpost dan moet je hem misschien aanpassen want hij komt nu erg neerbuigend en onaardig over (op mij dan)

    En ik vind dat stukje wel zielig overkomen ja, 'Loop 1 dag in mijn schoenen en wees een alleenstaande moeder met 3 kinderen van leeftijd 10,3,1 dan zul je nooit meer klagen hoe zwaar je het hebt met 1 kindje..'


    Ik geloof best dat alleenstaand ouderschap moeilijk is hoor, maar dat vind een alleenstaande moeder met 1 kind vast ook wel! Maar die mag dus niets zeggen van jou.. Of nouja dan hoop je dat ze een grap maakt



    Spijt me zeer maar ik vind dit echt waar, een van de domste topics. Slaat echt helemaal nergens op
     
  17. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er
    als je andere post ook had gelezen had je misschien gezien Dat ik geen makkelijke kinderen heb.

    daarnaast doe ik het ook volledig alleen zonder vaders dank u .

    ik heb het ook gehad over de mensen in mijn persoonlijke omgeving.
     
  18. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    4,433
    1,123
    113
    ZZp er

    ik ben de laatste die zou zeggen dat dat niet zwaar is een huil baby .

    ik heb het in dit geval over ouders met hele makkelijke kinderen dus geen huil baby , zieke baby heb het over ouders die overal zo een probleem over maken en over zeuren
     
  19. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Ik snap wel hoe je het bedoeld, ik heb ook meerdere mensen in mijn omgeving die zo zijn. Kunnen totaal niets van hun kinderen hebben, klagen constant hoe vervelend ze wel niet zijn, dat ze niet willen luisteren, niet willen slapen, niet willen eten....en maar schelden op die kinderen. En toch zwanger zijn van hun 3e..... En ik praat dan over normale kinderen. En natuurlijk ben je er niet 24/7 bij, maar op de momenten dat ik deze kinderen zie, zie ik daar niets bijzonders aan.

    En natuurlijk hebben we allemaal onze dag wel eens niet, en ook niet elk kind is hetzelfde, er zijn makkelijke kinderen en kinderen die wat moeilijker zijn, maar wat ts bedoeld is dat er gewoon heel veel mensen maar lopen te zuchten en te klagen over hoe moeilijk en hoe zwaar het wel niet is om een kind te hebben....
     
  20. Abri

    Abri VIP lid

    Jun 16, 2010
    12,423
    3
    38
    Waar je je al niet druk om kunt maken.

    Wat de een zwaar vindt, stelt voor een ander niets voor. Wie is een ander om over die wel/niet zwaarte te oordelen zeg :(
     

Share This Page