Huilen om prikkels te verwerken of verzetten tegen slaap?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door E1982, 18 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. E1982

    E1982 Bekend lid

    17 feb 2009
    971
    0
    0
    Mijn dochtertje lijkt echt even te moeten huilen voordat ze gaat slapen. Ze doet het namelijk niet alleen in haar bedje, maar ook in mijn armen of de draagdoek. Ik weet niet precies of het met prikkelverwerking te maken heeft of omdat ze zich verzet tegen het slapengaan. Het huilen duur maximaal 5 minuten, maar is soms wel echt hard (dus niet jengelachtig). Daarna wordt ze rustig, kijkt nog wat rond of valt langzaam in slaap en soms begint ze dan nog eventjes te huilen om daarna in slaap te vallen.

    Herkenning iemand? en zou het ook te maken kunnen hebben met te laat laten slapen (dat ze te vermoeid is)?
     
  2. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Mijn kinderen doen het als ze net te laat gaan slapen. Kan minutenwerk zijn hier :D

    Vaak lucht het even op, zou er inderdaad bij blijven zodat ze rustig wegzakken daarna.
     
  3. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    4 okt 2012
    5.965
    3
    0
    Mijn dochtertje had moeite met in slaap komen, nog steeds. Daar ging ze ook van huilen.

    Als het met prikkels te maken zou hebben, dan kan ze de hele nacht wel huilen. Ik heb vaak tot 5:30 met haar op de bank gezeten en was ze niet stil te krijgen.
     
  4. E1982

    E1982 Bekend lid

    17 feb 2009
    971
    0
    0
    Ja ben ook bang dat ik haar dan toch te laat in de doek doe om te gaan slapen. Tenminste de ene keer moet ze echt hard en langer huilen dan de andere keer. Ik blijf er dus idd wel altijd bij (kan de doek moeilijk aan een haakje hangen hihi :D).

    Ga nog beter op de signalen letten.

    Ook tussen twee slaapcycli in laat ze vaak heel eventjes van zich horen om daarna weer verder te slapen...

    Moet er even aan wennen omdat huilen bij mijn oudste betekende dat ze echt niet ging slapen.

    @Nahla2013: Tot 05.30 uur wakker. Pfoe das wel heel zwaar.
     

Deel Deze Pagina