Haha volgendsmij komt iedereen hier nu wel In die periode dat ze het gehad hebben, ben benieuwt wanneer iedereen begint dan zal het straks wel bijna allemaal achter elkaar worden . Net even gekeken als hij komt met 37 weken is het gewoon 1 april durf te wedden dat de halve familie hier dan denkt dat het een grapje is maargoed, meneer is gelukkig wel lekker druk en oh wat heeft hij het elke keer naar z'n zin aan de Ctg hahaha niet dus zodra die eerste band erom Heen komt begint hij al te schoppen vandaag hebben ze dat ding wat z'n hartslag meet 2 keer moeten verzetten van links naar rechts want hij draait er vrolijk voor weg haha doet hij eigenlijk de hele dag wel het is altijd een verassing waar hij schopt Ps. Vind trouwens wel fijn even me verhaal kwijt te kunnen hier, toen ik vanmiddag thuis was voor de Ctg begon ik alweer de uren af te tellen naar morgen voor de Ctg , ben de laatste 2 dagen volgendsmij ook veel alleen over mezelf aan het typen kan het amper volgen, maar het lucht wel even op zal proberen de rest wat meer te gaan volgen en te reageren,
@ sunshine: geeft helemaal niets, doen wij toch ook..... Is ook nodig, voor iedereen komt het moment... Mijn mening, maar blijf lekker spuien, dat lucht lekker op! 💋
haha ja iedereen heeft t wel gehad. .lees nix anders dan dat we onze Wondertjes willen zien zou toch wat zijn he 1 April..niemand gaat dat ooit geloven natuurlijk mm jaa dat diet de mijne ook als k mn Angelsound erop zet..schopt er tegenaan of gaat andersom liggen. .hoor je steeds beweging vanbinnen. .wel apart maar wel geinig Daar zijn we voor he..gewoon even lekker klagen als je zin hebt. .no problemo wij vrouwen doen al het werk en mannen begrijpen ons vaak niet wat we voelen etc. .maar ben blij dat ml hier de laatste klusjes afmaakt en mij er niet mee belast..hij is er wel mee bezig dat de kleine strax er is en praat ook tegen m..int begin was dat wel anders
Doglover: dat is lief lucht ook behoorlijk op van Vl word ik ook gewoon gek vanavond meneer zeurt alleen maar dt hij "behoeftes" heeft nou volgendsmij heeft hij daar 24/7 last van maargoed heb hem gezegd dat ik ook behoefte heb en dat dt behoefte is aan geen s*x en dat hij dat mooi op z'n buik kan schrijven deze week heb amper energie om de dag door te komen haha Lieke: haha nee denk niet dat ze dat gaan geloven maargoed blijven ze maar lekker een dagje langer weg kunnen wij in alle rust van onze kleine man genieten haha Dat van die angelsound klinkt bekend ja heerlijk hoe eigenwijs die kleintjes nu al kunnen zijn Wel fijn dat je man je goed helpt! En zo hoort het ook vind ik als mij iets niet meer lukt vraag ik het Vl ook gewoon soms met een hoop gezucht gebeurt het , maar als ik hem dan vraag zullen we ruilen jij bevallen en ik je helpen in huis dan is hij heel snel stil en doet hij de dingen in huis met alle liefde haha
Sunshine kan me voorstellen dat je er graag even over klaagt,geeft ook niet daar zijn we ook voor hier,wel fijn dat je al iets verlichting voelt,maar weet je ook waarom die uitslag zolang duurt? Omdat je zwanger ben kunnen ze toch wel wat spoed erachter zetten of doen ze dat niet?
haha ik zeg altijd tegen ml als ie weer eens klaagt over dat mijn benen zwaar worden als ze over zijn benen liggen.."je moest eens weten waar ik allemaal last van heb en wat er pijn doet..doe maar eens een skippybal bij je buik en doe hetzelfde als ik. ." En dan nemen ze toch wel met een hoop gezucht indd hun woorden terug wij sturen sowieso de geboorte kaartjes niet meteen een dag na de bevalling. .anders staat iedereen voor de deur..hebben er bewust ook op gezet dat ze van te voren moeten bellen eerst even zelf genieten van de kleine man indd Vanmiddag even mn foto's afdrukken van de fotoshoot. .ben erg benieuwd en vanavond even langs bij mn nichtje. .dochter van mn schoonzus. .ze is vant weekend gevallen en pols gebroken. .lelijke breuk dus moest geopereerd worden. .en over 2 weken wordt mn moeder geopereerd aan een nekhernia. .spannend!
Hahah geweldig he! Ze mogen ook best wel wat doen wij lopen 9 maanden met ons kleintje en moeten de kleine er dan ook nog uit zien te krijgen voor hun is het niet anders dat ze et gewoon een keer gezellig gemaakt hebben in bed, en de echte lasten komen 9 maand later pas haha Ja wij sturen ze ook niet meteen hoor alleen zoals m'n ouders en broers en zijn ouders willen dan wel graag komen natuurlijk Ohw spannend al die operaties! Ben benieuwt naar je foto's! Hier om half 12 weer Ctg , jeuk is wat minder dan gister , hoop dat er al wat meer uitslagen binnen zijn, die van wat ze tot nu toe hadden was alleen die een nierfunctie iets afwijkend
daarom..wij doen al het werk dus hun mogen ook wel iets doen he Suc6 met de ctg en de uitslagen..hoop dat ze je wat meer kunnen vertellen! @Sientjes suc6 met de echo!
Dankje hoop dat de vk de Ctg persoonlijk nog komt beoordelen heb zoveel vragen zoals : medicatie doet z'n werk is het dan echt zeker cholestase of kan het dan ook zijn dat het niet zo is? Is het dan eventueel wat anders als het onderzoek goed is? Wat gebeurt er dan met de kleine? Zie vrijdag de gyn pas maar deze vragen spoken al 2 dagen in me hoofd en word er zo gestresst van Sientje : succes bij de echo!
Hoi dames , hier ben ik gevoelsmatig ook echt aan de laatste loodjes begonnen hoor , ben versleten ! Gisteren op controle geweest alles ziet perfect uit ( op de nier na ) maar ze zeiden wel tja misschien moet u toch maar iets rustiger aan gaan doen he ? U bent per slot van rekening al 36 jajajajaja wrijf het er maar in dus dames , ik doe niks meer ! Hahaha . Succes weer iedereen
Dankje maris! Heb nu voor mezelf ook besloten gewoon me Mond open te trekken me zorgen te vertellen en eventueel ragen of de gyn even tijd heeft voor een gesprekje normaal zeg ik het altijd van te voren en op het moment zelf klap ik dicht omdat ik niet lastig wil zijn maar op deze manier ga ik me er slechter op voelen Mjs: gelukkig dat alles goed is! En lekker je rust pakken
Je hebt gelijk hoor sunshine voor jezelf opkomen! Je kan gewoon je vragen stellen daar heb je recht op. De echo was goed, koppie naar beneden en wel iets gezakt maar nog niet vast. Alleen voelde ze dat ie wel aan de grote kant was, iets boven het gemiddelde dus ik moet goed op suikers gaan letten! Dat ga ik ook echt doen want ik heb echt angst voor een te groot kindje.
Nou inderdaad niet echt Zitten al beetje druk omdat de grote dag er al aan zit te komen en de laatste kleine dingen nog gedaan moeten worden hier in huis etc. En heb gister ook al een niet zo leuke brief via de post gekregen van mijn moeder. :x Die komt maandag niet eens BAH! :x Ik laten lezen aan mijn vriend en schoonouders. Die waren er ook absoluut niet blij mee. Het kwam er op neer dat het allemaal maar aan mij lag dat het contact al wat moeizaam tussen ons ging (ze woont in utrecht en ik in Limburg). En dat ze zich niet welkom voelde hier, terwijl mijn schoonouders en ik hartstikke ons best gedaan hebben om haar hier zo goed mogelijk te ontvangen toen ze op bezoek is geweest. Eten voor haar gekookt etc. Terwijl dat ik met mijn vader / broers en zusje gewoon normaal contact kan hebben en die wonen nog steeds in Noord Holland. Zo gaat het al sinds ze bij mijn vader weg is (9 jaar ongeveer). Tis heel sneu voor mij en mijn aankomende zoontje, maar tis voor mij mooi geweest. Ik laat het voor wat het is. Nog meer jaren met zulke stress trek ik ook niet meer.
Aantal pagina's terug gelezen. Welkom voor de nieuwe, gezellig Succes met de liggingsecho sientjes! Sunshine gewoon vragen aan hun hoor, dat is tenslotte hun werk en ze krijgen er voor betaald! Mjs je bent zo oud als je je zelf voelt Zo nu weet ik het niet meer met de namen maar: Succes met de ctg & iemand krijgt remmers ook daar sterkte en hopelijk kom je een beetje op krachten.. Hier: gaat het z'n gangetje, merk dat ik echt snel moe ben! Denk dan weer dat die cvs terugkomt maar dan zegt vriendlief: maar je kan tog zo slapen en dit is anders moe, nou heeft hij gelukkig gelijk in... Het is zeker weten die cvs niet en het hoort bij de laatste periode! Echt superlief, altijd weer gerustgesteld door hem ! Maar in m'n hoofd wil ik veel te veel doen, helaas gaat dat niet.. Dan maar tandje lager... Kan ook nogsteeds niet op m'n rug liggen zonder het benauwd te krijgen, hoe moet dat dalijk dan met de bevalling? Geen idee of ze al is ingedaald trouwens, denk het niet!