wie wil/durft hier wat over zeggen?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door wensdroom, 20 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosaliee

    Rosaliee Lid

    27 nov 2013
    48
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ohh lees nu pas je laatste reactie. pfff balen!
     
  2. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    thanks.. maar dus valse testen
     
  3. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    pff wensdroom,

    ik volg je verhaal al een tijdje. je verwachte al niet zwanger te zijn, maar toch als jonge vrouw in vermoedelijke overgang is toch wel weer ff wat. :(

    Een hele dikke digi knuffel
     
  4. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    dank je mamalap voor je reactie , ik had al wel het vermoeden dat het mogelijk de overgang kan zijn want dat is al eerder ter sprake gekomen dat die kans er in zit dat ik aar vervroegt in kom
     
  5. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    heeft iemand van jullie ervaring met uitslagen van bloedtesten? oestradiol en fsh?

    Component Standaardbereik
    Follikel Stimulerend Hormoon 3.3-19 (foll); 5.2-29 (mid); 1.8-15 (lut); 37-140 (postm) E/l Uw waarde 14

    Component Standaardbereik Oestradiol 100-1300 (foll); 350-1800 (mid); 220-1000 (lut); per rijpe f pmol/l
    uw waarde 310

    weten jullie wat dit betekend? de AMH is ook geprikt maar dit duurt langer. dit is geprikt ivm dus het vermoeden van de vervroegde overgang? maar waar passen deze waardes bij? ieamnd een idee? krijg de uitslag telefonisch pas over 3 weken ( dan is nl de amh pas bekend) maar deze uitslagen stonden la in mijn medisch dossier waar ik via DigiD in kan kijken. en een melding van kreeg.

    dus nu benieuwd wat dit kan betekenen..
     
  6. Evientje

    Evientje Niet meer actief

    Wensdroom had in het andere topic gereageerd, met een verwijzing naar de website NVKC - Wij nemen uw bloed serieus!
    Dat was zo ongeveer de enigste ogenschijnlijk betrouwbare site die ik kon vinden die er tussen stond waar ook waardes bij stonden. Althans laagste hoogste marge. Wat het precies in houdt qua waardes kan alleen maar in combinatie met leeftijd leefstijl etc gesteld worden.
     
  7. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    denk dat ik dan over je reactie heen gelezen heb.. ga t alsnog bekijken. thanks
     
  8. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    hoi ik kan daar niet zoveel wijs uit. ik hoopte dat er hier dames zouden zijn die ook deze dingen moeten prikken en er wat van af weten..
     
  9. Evientje

    Evientje Niet meer actief

    Ah ik ook niet echt, maar volgens mij komt het ook overheen met wat er bij jouw aan waardes bij staat als standaard component.
     

Deel Deze Pagina