adem in, adem uit. Niets aan de hand. Dit is allemaal heel normaal en ik zou je reactie wijten aan hormonen en slaapgebrek Ik krijg eigenlijk een beetje medelijden met oma die wel een fotootje mag zien, maar niet hebben..
Blaas in...blaas uit. Je stelt je echt aan! Het gaat over een paar foto's die rondgaan omdat opa en oma zo trots zijn op hun kleinzoon. Laat ze lekker genieten, ze doen toch niemand kwaad.
Lieve meis, Je bent 'net' bevallen dan zijn er heel veel hormonen bij jouw in het spel. Je komt zelf uit een milieu waar dit soort tekenen van affectie niet voorkomen. Dus ik begrijp je reactie. Maar het is echt juist de normaalste reactie van opa en oma. Mijn vader zei opa worden is nog mooier als papa worden. Ik wou toen ook graag dat mijn moeder er nog was geweest en had eerste weken ook last van hormonen, gelukkig voor mezelf gehouden. Laat ze maar hun gang gaan is echt normaal!!!!
Dan mag je blij zijn dat mijn man dit niet schrijft. Bij hem zit het nog hoger dan bij mij. Aangezien ik dit soort dingen gewend ben van mijn ouders. Ik zeg alleen dat ik dit nooit verwacht had van mijn schoonouders en dat we er niet rustig over kunnen praten. De simpelste manier hoe dit opgelost kon worden is dat ze, toen mijn man belde, gelijk hadden gezegd: We sturen de foto op die we bij oma hebben gezet i.p.v. Wij bepalen en jullie niet. Ik blijf van mening dat het goed was geweest om te zeggen van deze foto gaan we in een lijst bij oma doen of hebben jullie een andere...
In je openingspost vraag je of jullie je aanstellen, hierop is het antwoord volgens mij 100% ja....maargoed veel succes, en dat heb je nodig in de toekomst als je hier al drama van maakt.
Kan het zijn dat je schoonouders een beetje schrokken van de reactie? Ik zou namelijk ook niet verwachten dat ik te horen krijg dat ik eerst toestemming moet vragen alvorens een foto uit te printen van mijn kleinzoon zodat oma m mag zien. En dat ze daarom verbouwereerd reageerden met: dat bepalen we toch zelf wel?
Hihi hier ook! Oma liep de eerste weken overal het geboortekaartje te showen, op het werk, bij de tandarts, iedereen die het maar wilde zien kreeg een fotoreeks onder de neus! Zo lief!!
Hm, vind dit heel apart. Snap niet zo goed wat er erg aan is? Ik zou juist trots zijn als ze laten blijken hoe blij ze met hun kleinkind zijn! Misschien vooruit denken, en bedenken wat jij zou doen als je oma wordt? Ga je dan ook vragen of je een foto in huis mag zetten?
Waarom dan op een forum vragen of jullie je aanstellen? Als jullie het samen eens zijn. Volgens mij is iedereen het erover eens hier dat grootouders dat nou eenmaal doen. In ieder geval succes ermee dan.
Klinkt misschien raar, maar dat doe ik al bij mijn nichtje en neefje en de ouders krijgen de foto's van mij.
Ach, ik zou het proberen los te laten. op fb oid plaatsen, nee dat kan niet. Maar dit, ach... Mijn schoonmoeder heeft niet eens een foto van onze kids, heeft ze in acht maanden tijd maar liefst drie keer gezien. Daar word ik dus een beetje verdrietig van. Hier zou ik blij van worden, mijn ouders doen ook zo, mega trots, mn pa neemt de ipad vol foto's mee naar zijn ac. Ik ga hem dat echt niet verbieden hoor!
Ik vind dat je je vreselijk aanstelt. Wil je nou echt dat zij gaan overleggen dat ze een foto in een lijst willen zetten?! Kom op zeg! Wees blij dat ze zo gek op de kleine zijn . En wat je niet mag vergeten, jullie zijn trotse ouders geworden maar zij trotse grootouders
Ik vraag me toch echt af waarom jij het zo erg vindt, dat ze foto's laten zien, van hun kleinzoon, aan anderen? En waarom vindt jij het erg dat ze een foto aan overgrootoma geven?
Ik snap je wel! JULLIE willen pronken met jullie pasgeboren kleintje, en nu zijn jullie niet meer de eerste die de baby en foto's kunnen laten zien. Ze hebben die pret een beetje van je afgenomen. Kom ik in de buurt? Ben het alleen niet eens met je over het fotolijstje bij hun thuis. Maar voor de rest wel. Mijn schoonouders deden dit ook heel erg, maar zeker niet zo vroeg! En bovendien vind ik het toch ook wel leuk om een foto te krijgen waar zoontje superleuk opstaat die hun dan toevallig hebben gemaakt. Maar nee, die foto's houden ze lekker voor zichzelf. Mijn schoonzusje is laatst bevallen. En laatst was schoonzusje even boven en in de tussentijd hebben schoonouders een stuk of 20 foto's van de baby gemaakt. Mijn vriend en ik keken mekaar ook ff verbaasd aan toen. En denk maar niet dat ze er iets over gezegd hebben toen schoonzus weer beneden was . Ik vind het vreemd opa en oma gedag. Punt!
Het is toch leuk dat ze zo trots zijn! Opa en oma worden is heel bijzonder! Laat ze lekker genieten van jullie kleintje!
Ze moeten overleggen welke foto ze thuis in een lijstje willen hebben Dat vind ik eerlijk gezegd wel een beetje vreemd... Zolang ze geen fotos op facebook of iets dergelijks zetten, zou ik me er echt niet druk om maken! Edit: Wat betreft fotos 'voor zichzelf houden', dan vraag je toch of ze ze een keer door wil sturen? Of neem je een usb stick mee, dan kan ze er niet onderuit
Mijn eerlijke mening (want daar vraag je naar): mijn hemel wees gelukkig met wat je hebt! Mijn trotse schoonmoeder overleed vrij plotseling voordat onze oudste geboren werd. Schoonvader is er ook niet. Wat zouden wij GRAAG willen dat zij een foto van ons kind KONDEN koesteren Schaam je om je zo op te stellen tegenover iets wat zo liefdevol bedoeld is.