Hallo allemaal, Heeft er hier iemand ervaring met de buddy van isi mini? Ik zit erg te twijfelen om deze te kopen, maar twijfel of de functie 'voedingskussen' wel lekker zit/voedt. Heb in de winkel al even gevoeld hoe dit zit, maar goed, dat is zonder baby
Ik heb het kussen gebruikt voor flesvoeding, beviel mij goed. Vind het ook leuk dat het ook te gebruiken is voor het kind zelf als het groter is.
Bedankt voor je reactie.. Ik ga hopelijk borstvoeding geven, maar ga hem toch maar wel kopen! Vind hem inderdaad ook te leuk voor als ze wat groter zijn.
Ik heb er twee! Nog niet in gebruik voor de kindjes maar ik slaap er nu zelf mee en vind ze heerlijk als hoofdkussen en als onder steuning van me buik!