Hoe lang waren jullie al samen?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Quatane, 11 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Daenerys

    Daenerys Fanatiek lid

    21 jun 2013
    1.399
    15
    38
    nog gefeliciteerd met je huwelijk! !
     
  2. Lottie

    Lottie Actief lid

    23 jan 2014
    358
    28
    18
    Limburg
    Wij waren 4,5 jaar samen en net getrouwd toen we zwanger raakte.
    Maar.. als aan ons lag was het al 3,5 jaar eerder gebeurd!
     
  3. Bbtje

    Bbtje Bekend lid

    7 jan 2014
    796
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij zijn bijna 10 jaar samen. Ik ben 25 (bijna 26), vl 29 jaar. We zijn nu sinds dec '13 bezig voor ons eerste kindje!
     
  4. sther3

    sther3 Niet meer actief

    Wij zijn nu zo'n 2,5 jaar samen, maar kennen elkaar wel al 20 jaar.. ;)
    Na een jaar een huis gekocht, na anderhalf jaar getrouwd en nu 30 weken zwanger.. ben overigens 24 en mijn man 26.. maar als het goed zit zit het goed, dat voel je gewoon aan.
    Wij wisten dat we een kindje wilden, waren nog niet eens verhuisd, maar wij dachten duurt vast minimaal 6 maanden dus mirena eruit, en na twee maanden was het raak.. woonden toen net samen :)
     
  5. cinniz

    cinniz Actief lid

    19 jul 2011
    365
    45
    28
    ik kende mijn vriend al vanaf onze 14de maar werd nooit echt een serieuze relatie toen we 21 waren kwamen we elkaar weer tegen en de vonk sloeg gelijk weer over toen bijna 5 jaar samen geweest met heel even een break van 6 maanden(hij twijfelde ook ineens aan kids) toen we daarna weer samen waren was ik na 3 weken zwanger alleen niet gepland mn persona had ik niet op de goede manier gereset.na even bijkomen van de schrik waren we er allebei heel blij mee en nu zwanger van onze 2de en heb er nooit 1 seconde spijt van gehad.
    het gaat erom hoe jullie er beide instaan niet hoe lang je een relatie hebt want of dat nou 1 jaar of 25 jaar is mis gaan kan altijd...
     
  6. soovi

    soovi Fanatiek lid

    1 nov 2007
    2.465
    582
    113
    Niet alles gelezen. Maar ik ben van mening dat het er wel toe doet. Ik raakte ongepland zwanger toen mijn ex en ik nog maar heel kort bij elkaar waren. En het was heel moeilijk. Het is ook niet voor niks dat het nu mijn ex is, dingen hebben hun tijd nodig en overhaasten is naar mijn idee niet goed. Het is belangrijk dat je al een basis hebt voordat je zo'n heftige bijzondere periode met elkaar door gaat maken. Wij zijn uit elkaar gegaan toen mijn zoontje net 1 was. Nu is mijn zoontje 6 en heb ik sinds bijna 4 jaar een nieuwe relatie waarvan we nu ruim 2 jaar samen wonen. Nu gaan we voor een kindje van ons samen.
    Wij vinden het belangrijk om eerst met ons drieen een stabiele basis te hebben.
     
  7. Wow

    Wow Actief lid

    6 jun 2010
    374
    0
    0
    Lotte, ik denk dat het vooral belangrijk is dat je weet dat je relatie goed zit. Ik ben na 5 jaar nog steeds dolgelukkig met mijn vriend, ook al is het bij ons ook snel gegaan nadat we elkaar leerden kennen. Maar vanaf dag een voelde het heel erg goed tussen ons. Ik had daarvoor nooit een kinderwens maar vanaf moment een dat ik hem ontmoette had ik bij hem ineens sterk die drang... En gelijk heb je want het is zeker een heftige en ook bijzondere periode een kindje krijgen. Je prioriteiten komen ergens anders te liggen en daar moet je met elkaar 'doorheen'. Wat leuk dat jullie voor een kindje gaan nu.. Hopelijk heb je snel een positieve test in je handen :))
     
  8. DeBJjJ

    DeBJjJ Fanatiek lid

    13 mei 2012
    1.050
    0
    0
    thuismoeder/Post
    oldenzaal
    Ik was 19 hij 30 toen we een relatie kregen op mijn 21e was ik zwanger , nu inmiddels getrouwd (2012), een zoon van bijna 2 , en we zijn bezig voor een zusje of broertje voor onze topper ! :)
     
  9. PollyBaby86

    PollyBaby86 Bekend lid

    15 jul 2013
    510
    37
    28
    Wij waren bijna 2 jaar samen toen we ervoor gingen. En straks zijn we 3 jaar samen als ons meisje geboren wordt.

    Ik kreeg wel een keer de vraag of het gepland was, schijnbaar vinden sommige dat toch snel maar voor ons voelt het gewoon als de goede stap.

    Ik ben 27 en m'n vriend is 33.

    Vertrouw gewoon op je eigen gevoel, niemand kan in de toekomst kijken! :)
     
  10. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Wij waren beide 22 toen we elkaar ontmoetten. Na 3 maanden zijn we gaan samenwonen, en gingen we voor een kleine. Uiteindelijk heeft het 18 maanden geduurd voor ik zwanger was, en waren we beide 24 toen onze dochter onderweg was, (net) 25 toen ze geboren is. We waren toen bijna 2,5 jaar samen. Inmiddels zijn we 28, en over 2 maanden zijn we 6 jaar bij elkaar. Onze dochter is 3,5 en onze zoon 1,5.
     
  11. soovi

    soovi Fanatiek lid

    1 nov 2007
    2.465
    582
    113
    Het kan natuurlijk ook goed gaan :) dat is alleen maar fijn. Maar het lastige is naar mijn idee dat je dat na een heel korte tijd nog niet echt weet. Ok je weet het nooit maar als je elkaar langer kent dan wel iets meer.
    Bij mijn ex en mij lagen de priorieiten gewoon ook heel anders en als ik dat dan vergelijk met nu, we weten gewoon echt over hoe de ander over belangrijke dingen denkt etc..

    Is ook heel leuk om nu samen bezig te zijn met een kindje krijgen. :) ik hoop ook dat het gauw lukt natuurlijk.. Maar ja dit is pas de eerste maand...
    Wat ik nu wel moeilijk vind is dat er heel veel dingen die toen niet leuk waren en waar ik eigenlijk al heel lang niet meer aan gedacht had nu ineens weer boven komen.. En het is moeilijk om daar samen over te praten..
     
  12. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ik was 19 en mijn man 28 toen wij elkaar leerden kennen. Na 11 maanden was ik zwanger. Toen woonden we ook net één maand samen. Veel reacties gekregen, dat het zo snel was. Misschien was dit ook zo maar voor ons voelde het goed en uiteindelijk moesten wij het ook doen en niemand anders.
     
  13. xxx1976

    xxx1976 Bekend lid

    14 aug 2006
    594
    0
    16
    Wij kenden elkaar oppervlakkig toen ik 17 was en hij 19. Daarna niks van elkaar vernomen. En 9 jaar later elkaar tegengekomen. Toen is alles supersnel gegaan. In januari contact, februari officieel relatie, juni verloofd, december getrouwd, en in januari zwanger van nr 1. Nu 10,5 jaar getrouwd en 2 kinderen.
     
  14. Meliszy

    Meliszy Actief lid

    30 dec 2012
    454
    0
    16
    Vrouw
    Verpleegkundige kraamafdeling
    provincie groningen
    Ik was 16, mijn vriend net 22, we wonen sinds 2 jaar samen en zijn 7 jaar bij elkaar. Anderhalf jaar geleden begonnen voor onze eerste en nog niet zwanger , aar hopelijk gaat dat niet lang meer duren. We zitten in de mmm en krijgen icsi.
    Wij waren dus 5 en half jaar samen toen we begonnen, maar als het aan mij had gelegen waren we op mijn 18e al begonnen. Heel stiekem hoopte ik altijd op een 'ongelukje'.
    We zijn echt een topteam samen en het voelde vanaf dag 1 alsof we elkaar al heel lang kenden. We zeggen ook vaak, dat wij samen zijn dat had zo moeten zijn.
     
  15. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Mijn man en ik hebben elkaar leren kennen toen ik 15 was, maar pas op mijn 20e een relatie gekregen, hij was toen 24.

    Daarna zijn we wel snel gaan samenwonen, na 7 maanden. Toen we 3 jaar samen waren zijn we getrouwd en kort daarna voor een kindje gegaan.
    Helaas inmiddels nu bijna 2 jaar verder en nog niet zwanger..
     
  16. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Na 3 maanden gingen we samenwonen (dat was in maart) , in september getrouwd en na 1,5 jaar getrouwd ben ik zwanger geraakt en afgelopen december bevallen. Wij hadden nooit wat gebruikt sinds we samenwonen dus het heeft toch dik 2 jaar geduurd voordat ik zwanger was.
     
  17. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Mijn (inmiddels) man en ik waren 24 en 21 toen we een relatie kregen. Na 1,5 jaar vroeg hij mij ten huwelijk en vorige jaar zijn we getrouwd op 24 en 26 jarige leeftijd. In augustus zijn we 4 jaar samen en ben inmiddels zwanger van ons eerste kindje.
     
  18. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Toen mijn vriend en ik wat kregen, waren we allebei 17.
    Nu zijn we 10 jaar samen, en met 5 jaar samen gingen we samenwonen. Ik ben vorig jaar gestopt met de pil en toen waren we dus 9 jaar samen.
     

Deel Deze Pagina