Haha grappig hoe je dat zegt ik voel me ook echt een dikkertje.. kan niet wachten om mn eigen figuur terug te krijgen. Jaa ik zou er inderdaad een relaxte weekend van maken. ik ben morgen ook uitgenodigd in utrecht maar ik durf niet ben bang dat t ineens begint en dan moet ik een uurtje in de auto weeen wegpuffen.
Oh oke wat spannend dan kan je de volgende dag al bevallen als t werkt.. Beweegt jullie kleine ook zoveel? Deze is de hele dag al.aan.het schuiven en schoppen en krijg er enorm veel harde buiken van
de laatste tijd is de baby hier savonds druk vandaag niet maar even porren zometeen en anders morgen maar weer eens bellen met de vk
Hier wisselend. Gisteren erg druk, vandaag heel wat rustiger maar wel aanwezig. Zeker bellen als je je zorgen maakt of niet heel zeker bent!
Baby begint hier steeds meer te drukken daar beneden en vanochtend ben ik mijn prop verloren. Wat zag dat er vreemd zeg! Begin nu echt te waggelen en heb het gevoel als hij zichzelf naar buiten drukt maar heb geen last van weeën dus zal wel niks zijn. Morgen weer voor controle.
Dat drukkende gevoel komt me bekend voor lopen doet nu ook een beetje pijn. Maar jij bent je slijmprop al verloren dus zal niet lang meer duren dan...
Gelukkigg.. Bij mij is ze volgensmij 24 uur wakker? En weet je wat zo raar is ik voel haar zelfs heeeel laag echt bij me.schaambot bewegen lijkt op een handje. Maar ze is al diep ingedaald? Is wel raar. Wat is widm?
wie is de mol spannend esstur! maar als ze ingedaald liggen kunnen ze toch wel met t handje bij het gezicht lijkt mij? ooow ik wil ook wat voelen haha
Ohh haha nee ik kijk altijd masterchef Ja? Geen idee maar dan zit ze echt vaak met haar handje bij dr gezicht haha kietelt een beetje
Wie is.de mol kijk ik niet xd Bezigheden. Ipad spelletjes spelen en op zp haha. Daarnaast veel slapen en rusten nu het nog kan hahaha @vocht.. Nee gelukkig niet! Hihi @bewegen.. Hoef ik niet op te antwoorden. Ben wel blij om tw lezen dat het bij jullie goed gaat! Lig hier nu wakker.. Ben zoo benieuwd wat ze maandag zeggen en doen! Zenuwen all over
Je hebt gelijk beter nu lekker rusten want met de baby kom je toch echt slaap tekort. Vandaag weer heel vroeg wakker en werd wakker zonder pijn helaas. Dus ik verwacht niet dat ze vandaag komt.. ik ben straks in utrecht uitgenodigd ik twijfel of ik moet gaan..wat zouden jjullie doen? Ik woon zelf in rotterdam.
Doen waar je je zelf goed bij voelt. Zie je het zitten om bvb een tijdje met weeën in de auto te zitten moest het daar plots starten? Ik ga de deal ook niet kunnen waarmaken denk ik. Niks aan de hand hier, geen krampje te bespeuren. Vanmiddag lekker taart eten dus voor m'n oma haar verjaardag en daarna gyn! Spannend!
Ja ik zie dat dus echt niet zitten eigenlijk denk dat ik het toch oversla. Raar is dat he dag ervoor heb je de hele dag krampjes en volgende dag is t weer stil. Veel plezier bij oma gefeliciteerd! Ik twijfel ook of ik de vk moet bellen om te strippen weer want heb het idee dat ik echt nog geen ontsluiting heb.
Ik zou gewoon even bellen en je vraag stellen? Een nee heb je, een ja kun je krijgen! En ook al is het niks, dan heb je tenminste je vraag gesteld en blijf je daar toch al niet mee zitten...