recht tegenover de hoofdingang (oude ingang dus zit een parkeerplaats (maar dat is dan betaald parkeren ) Maar ik kan het me voorstellen dat je dan inderdaad de bordjes volgt als je t niet weet, ze hebben daar zeg maar een toeristische route van gemaakt (oftewel langs het buitenhek achter de vijver langs) Je kunt proberen verderop in de wijk te parkeren, maar er is ook een groot gedeelte vergunninghouders daar dus dan heb je kans op boetes (weet niet precies hoe dat gebied loopt van vergunninghouders) Denk dat je daar ook niet op zit te wachten.
En terecht. Vind het altijd zo vreselijk sneu voor die mensen die bij zo´n attractie wonen met als dat dagjesvolk voor de deur ...woon je daar in een mooi huis, heb je de hele dag auto´s voor je deur staan die niet eens bij jou op bezoek zijn. Moet dus ook niet kunnen. Helemaal omdat er genoeg parkeergelegenheid bij deze toko zit. Apenheul zou alleen iets moeten doen aan de kosten van deze parkeergelegenheid, want 6,60 is gewoon te duur. Kom op hee, je wilt ook nog wat drinken en eten als je binnen bent, ze verdienen er genoeg aan.
Hmm, ik zeur ook vaak over dure parkeerkosten, maar ik denk dat ze er niet zo gek veel aan verdienen.. De Efteling maakt gemiddeld maar 3 euro winst op een bezoeker. En tuurlijk, met al die miljoenen bezoekers per jaar is dat héél veel geld, maar je wilt toch ook uit blijven breiden.. Zal bij de Apenheul (of welke dierentuin dan ook) niet anders zijn denk ik.. (maar de volgende keer klaag ik ook gewoon weer over de prijs hoor )
Efteling is met alles duur. De kaartjes zijn ook te gek voor woorden. 35 euro pp en nog eens 10 euro voor het parkeren. Als wij met zn 3tjes een dagje Efteling willen zijn we 115 euro kwijt en dan zijn we alleen het park in. Echt belachelijk. Als je daar vervolgens ook nog wat wil eten schrik je je helemaal kapot.
De Apenheul kan niks doen aan de parkeerkosten, heb ik mij vorig jaar laten vertellen. Wij hadden toen een abonnement en ik vroeg of het mogelijk was een parkeerabonnement te kopen. Dat kon niet, omdat het parkeerterrein niet van de Apenheul is, maar van de gemeente Apeldoorn. Die failliet is en dus overal geld vandaan probeert te halen. Apenheul zelf heeft dus geen parkeerterrein.
En toch, als ze alles goedkoper zouden maken (parkeren, het patatje en de limo als je eenmaal binnen bent en de souvenirs als je er weer uitgaat) zouden ze nóg meer winst maken. Want als een kopje koffie gewoon 1,50 kost (waarmee je nog steeds ruim je kosten eruit hebt) dan nemen mensen niet 1 kopje maar 2 of 3, want ze voelen zich niet genaaid en onder het mom van een dagje uit..... en zo zouden die parken veel meer geld kunnen binnen halen. Vier euro voor een kopje koffie?! Mag ik toch zeker het kopje en de schotel houden of niet? Nee dat is echt te zot voor woorden. Deze parken realiseren zich niet dat zonder ons klootjesvolk er überhaupt geen park zijn kan.
Gemeente Apeldoorn failliet? Dat is voor het eerst dat ik dat hoor. Mijn zwager werkt daar. Maar een gemeente profiteert ook van het attractiepark, het is promotie voor een stad. Die zou zich ook de ogen uit de kop moeten schamen. En de Apenheul zou gewoon zelf voor een stuk grond moeten zorgen voor parkeergelegenheid.
Dat is waarom wij een abonnement op burgers zoo hebben. Abonnement is iets duurder, maar mooier en veel groter park natuurlijk en speciale parkeertarieven voor abonnementhouders.
Haha moet ontzettend hard om jullie lachen Inderdaad die parkeerkosten zijn wel wat te hoog, vooral als je in het seizoen een x of 10 heen zult gaan. Toch maar eens een keer proberen te lopen voor de 1e keer, kunnen we altijd nog bepalen als we het te doen vinden. Ivan is nu 10 maanden dus die vermaakt zich nog prima in de buggy.
Apeldoorn failliet? Ik woon er maar merk en heb niks gehoord? Apenheul is heel leuk maar ja 6,60 steeds betalen is onzin. Misschien kan je zoals ik zei bij mij in de straat parkeren en dan met de bus (3 minuten.)
Gemeente Apeldoorn is niet failliet, ze hebben alleen een "beetje" een geld tekort. Ik last laatst iets van een tekort van 130 miljoen. Maar goed over het parkeren: in de buurt kan je ook niet gratis parkeren. Zoals eerder geschreven is dit allemaal voor vergunninghouders. Je kan wel verder weg parkeren, maar dan moet je weer met de bus en ook die is niet gratis. Enkele reis met de bus is in Apeldoorn volgens mij 1,50, of je moet een OV chipkaart hebben.
Denk niet dat je dan veel goedkoper uit bent... In emmen kost een los kaartje in de bus al 2 euro per persoon enkele reis... met ov chipkaart de helft... Ik gok dat je dan ook zo'n 6 tot 8 euro kwijt bent. Ik ga in september naar de apenheul. eerst nog ff korting sparen hahaha
Zie wat ik schreef volgens mij 1,50 enkel per persoon, dus 3 euro voor een retourtje x2 dus je bent dan 6 euro kwijt. Baby is gratis.
Weet niet of het al genoemd is, maar in Apeldoorn zijn er veel plekken in de woonwijken waar het gedeeltelijk voor vergunninghouders is en wat vaak slecht aangegeven staat, maar waar ze wel vrolijk voor bekeuren...
Nee bus is inderdaad maar iets goedkoper. En bij mij in de straat is alleen op zondag zonder vergunning en voor 10:00 uur en na 15:00 uur rest is inderdaad allemaal vergunning. Wel kan je bij de fotovakschool aan de Henri Dunantlaan gratis parkeren, hier kan je in het weekend prima staan. Doordeweeks staat het vol met belasting lui van het belastingkantoor.
dan ben je net zo lang, zo niet langer aan t lopen als vanaf die andere "gratis"parkeerplaats. Dat is echt nog een heel eind.