Wat jammer artamesia! Hier gaat het iets minder. Ipv maandag de uitgebreide controle, krijg ik hem morgen al. Ze vond het onverantwoord om nog een week te wachten. Morgen hoor ik ook of ik (gelijk) of een andere dag wordt ingeleid. Dus weer een spannende dag! Ze kunnen mij tot 22.00 bellen met de mededeling dat ik morgen om 07.30 binnen moet zijn en ingeleid wordt. Komt zo wel heel dicht bij!
Michelle van harte gefeliciteerd meid! Prachtige datum idd en geniet van je kraamtijd. Klinkt ook als een fijne bevalling Jammer dat je niks meer weet artamesia. Nu dus maar wer afwachten? Allesofniets, jemer wat een spannende dagen zit jij in joh. Trek je het allemaal een beetje? Bij mij alles nog volkomen rustig! Voel de baby steeds goed bewegen en bloeddruk en alles waren gisteren op de controle ook allemaal in orde. Babytje is goed inhedaald. Ze mag van mij ook nog wel even blijven zitten, valt me echt van mezelf mee hoe geduldig ik deze keer ben.
allesofniets wat schrikken! had je gebeld of je eerder kon komen? spannend dat je morgen meer duidelijkheid hebt en spannend hè dat het ineens zo dichtbij komt! mij overweldigde het toen helemaal ze zeiden om 17 uur : morgen om 8 uur wordt je ingeleid ik helemaal in tranen erna.. was gewoon erg geschrokken haha terwijl je weet dat het einde nadert .... gelukkig is her alsnog zelf begonnen succes morgen! hier zijn de harde buiken en steken weer weg
Het is moeilijk en idd heel spannend, ik voel me dan echt nog een klein meisje dezer dagen... Alles is goed, maar toch moet ik morgen ineens komen.. Het ging zo, vanmorgen kwamen ze voor de thuis voor de ctg, hier ook weer.. Een mooie ctg. Werd ik om 14.00 gebeld door het ziekenhuis, dat ze me morgen willen zien ipv maandag. De dienstdoende gyn wilde me liever vandaag al inleiden als wachten, maar helaas mogen ze het niet alleen overleggen, en werd ik besproken om 17.00 hierna zouden ze mij of bellen (als ik morgen werd ingeleid) of ik moet om 09.00 morgen aanwezig zijn. Tot nu toe heb ik dus niets gehoord. Dus ga er vanuit dat ik maandag of dinsdag wordt ingeleid..
spannend allesofniets maar wel gek dat ze dan ineens beslissen dat het morgen kan gaan gebeuren en dan die onzekerheid of je wel of niet gebeld wordt gelukkig was alles verder wel goed en logisch dat je je even klein voelt je weet immers niet wat je te wachten staat
ja of ze slaapt nog haha hier net het gezellig gemaakt met ml naja ... gezellig haha .. meernom het op te wekken nu wel een beetje buikpijn dus wie weet
Ik lag gisteren al in slaap op de bank dus dat was ook erg gezellig Vl slaapt nog, zal hem dadelijk ook eens gezellig wakker maken. Ik verbaas me er eigenlijk altijd over dat het al bijna zover is. Lijkt gisteren alsof ik positief testte! En nu zie ik dan die banner die zegt dat ik morgen 40 weken zwanger ben ... Ooooh emotionele muts!
Ik ben er hoor dames haha Gisteren toch op visite geweest in utrecht na aandringen van iedereen. Was wel gezellig even wat afleiding. Vannacht dacht ik echt dat t begonnen was ik had weeen of tenminste voorweeen maar t was wel heftig hoor maar onregelmatig. Daardoor heb ik dus echt een slapeloze nacht gehad. Nu is het weer rustig in mn buik alleen nog lichte menstruatiepijn. Toen de weeen begonnen snachts raakte ik wel een beetje in paniek want t was zo pijnlijk en ik dacht als dit al pijn doet laatstaan de echt pijnlijke weeen. Ook spannend voor jou Allesofniets..komt wel dichtbij nu heb jij geen last van die angst voor.weeen? En hoe gaat t bij jullie dames?
ja gaat snel he dames! alleen het einde he ... duurt zooooo lang hier nog buikpijn na de s*x zo even boodschappen doen en wie weet!
Ik heb pas 4 uur een afspraak ze zei aan het eind van de middag is je hormoonspiegel het hoogt dus dan is het goed om te doen. Nou ben benieuwd al hoewel het nu al een beetje aan het beginnen is hoor heb ik het idee. En heeft t boodschappen doen nog wat gedaan? En vandaag lekker ontspannen he..
nee heeft niks gedaan haha en moet vanmiddag nog wat dingen in huis doen maar ja ... het is niet anders spannend dat er wat gaande is bij je! ik wil maandag vragen of ze al kan voelen of ik ontsluiting heb strippen wil ik pas na 40 weken maar meer om niet ingeleid te willen worden na 41 weken
Ah jammer denk dat ik ook even naar buiten ga. Jaa is wel spannend maar ik heb niet het idee dat et doorzet. Jaa dat moet je doen dan weet je waar je aan toe bent en met een tweede heb je vaak al sneller ontsluiting zei de vk tegen mij.