In een ander topic heb ik geschreven dat ons meisje erg moe lijkt, maar niet gaat slapen. Ze heeft al van kleins af aan gehad dat ze eerst 'nee schudt' om in slaap te vallen. Geen probleem. Nu ligt ze lang wakker in bed en schudt ze langer nee, met als gevolg dat ze zich verplaats en soms bovenaan in bed uitkomt (en haar hoofd boven aan stoot) of dat ze tijdens het schudden haar hoofd aan de zijkant stoot. We stoppen haar vrij strak is, maar als boven ligt, lijkt het dekentje nog net zo strak te zitten Hoe ze daar dus uit weg komt? Kan ik hier iets mee? Je kan natuurlijk niks tegen de zijkant leggen ivm verstikkingsgevaar. Ik kan haar ook niet op de plek houden met iets? Meer ouders die hiermee te maken hebben (gehad) en een goede tip hebben?
Hier ook een 'nee' schudder, maar wel één die er verder (nog) geen last van heeft. Ik lees wel eens dat mensen dan een campingbedje gaan gebruiken, omdat dit zachte zijkanten heeft en gewoon veilig is.
Hier heeft het de eerste 5 maanden ook geen problemen gegeven, maar nu dus wel Je tip ga ik onthouden, dank je wel!! Helaas wil ze bij andere niet in haar campingbedje slapen, maar misschien in maar eigen kamer wel... Edit: maar dan kan je haar niet meer ínstoppen, toch? Ben bang dat ze dan weer te beweeglijk wordt en zichzelf geen kans geeft om te gaan slapen Maar als er geen andere optie is ga ik het zeker proberen. Hier heeft het de eerste 5 maanden ook geen problemen gegeven, maar nu dus wel
Als je de matras van haar eigen bedje in het camping bed legt, gaat instoppen prima, hoor! Jelle heeft zowat de eerste 4 jaar in een campingbed geslapen, juist vanwege het bonken. (ok, de eerste 5 maanden in de wieg, toen was er nog niks aan de hand) Zodra hij kon ging hij op handen en knieen zitten en dan van voor naar achter wiebelen. Op den duur kwam hij dan ook bij het hoofdeinde uit en bonkte steeds tegen het hoofdeinde aan. Dat heb ik 2 dagen aangekeken maar het dreunde zo door op de houten vloer dat ik er knettergek van werd! In het camping bed deed hij het ook, maar had hij geen last en ik ook niet. Overigens hielp het voor geen meter om hem weer goed te leggen, daarmee haalde ik hem uit zijn ritueeltje en duurde het alleen maar langer voor hij sliep. O ja, wat wel grappig was: Soms had hij zo hard of lang gebonkt dat het campingbed 2 meter verderop stond... Dan sta je ook raar te kijken, hoor! Edit: Wat trouwens ook hielp bij het instoppen, was de deken overdwars leggen. Vooral in het begin had Jelle de lengte van het bed nog niet nodig en kon zo de deken voor bijna de helft onder het matras. Dan blijft het echt wel liggen. Dan kun je hem bij het voeteneind niet helemaal goed instoppen, maar daar komen ze toch nog niet met hun voetjes.
Hier hetzelfde probleem. Instoppen, slaapzak niets helpt. Ik accepteer het maar en hoop dat hij zichzelf niet pijn doet.
Hier ook al 8 maand het campingbedje met eigen matras en slaapzak (ook handig dat de speen niet uit bed valt haha)
Ik heb geen tips maar ik was ook een nee schudder jawel tot 18!! Jaar probeer het wanneer ze dingen begrijpen af te leren want ik kreeg en heb nog steeds nekklachten ervan ik kon er pas mee stoppen toen ik een relatie kreeg met m man en zelfs nu nohg betrap ik mezelf erop als ik over vermoeid ben! Vraag mesf wasr dat nee schudden vandasn komt... mijn ouders en zusjes hhebben t nooit gehad. Ik was er ook erg onzeker onder en wou nooit uit logeren of op kamp want tsjah ik kon niet slapen zonder nee te schudden
Haha hier nog een. Inderdaad pas afgeleerd toen ik met mijn man kreeg Pff ruzies gehad met mn zus als we op vakanties een kamer moesten delen. Idd als dat valt af te leren scheelt dat wel. Heb er zelf gelukkig geen klachten van Ik was stomverbaasd toen ik het dus mn zoontje ook zag doen... hij heeft wel erg veel trekjes van zn moeder... Maar gelukkig geeft het nu nog geen problemen, het is hier juist een teken dat hij echt moe is. Geen tips dus helaas... Toch succes!
Haha ja idd ook ruzie! Vooral als het bed kraakt & elke ochtend weer een kapsel vol klitten! Tot nu toe heb ik t bij mn dochter nog niet terug gezien
Wat hier erg goed helpt is een lange slaapzak, deze kun je instoppen onder het voeteneinde en zo kunnen ze niet omhoog.
Ik heb hier een 'wipper', ze zit op handen en knieën en gaat dan heen en weer wippen. Ook hier stoot ze wel eens het hoofd, maar ik heb het idee dat ze snel geleerd had om op te letten en evt. anders te gaat zitten. Heb er nooit iets mee gedaan.
Ons meisje wipt dan ook haar billen omhoog en kreeg toch genoeg speling die slaapzak weg te krijgen om vervolgens omhoog te komen. Heeft iemand ook ervaring met de Snoozzz wikkel?