Mja het ergste is vandaag natuurlijk nog open. Al waren er gister wel wat tunnels dicht al bij het centrum.... Vind het ergens wel jammer dat ik thuis werk die 2 dagen. Maar kan OOK al helemaal vast voorgenieten van het idee van lekker thuis aan de eetkamertafel, eigen koffie... Hopelijk de buitendeur open... Ik overleef die 2 dagen wel. In ergste geval... Moet ik toch naar kantoor en dan pak ik het Ov.
Nee... Maar je moet wel aardig omrijden als je niet LANGS Den Haag wil rijden In Rotterdam is bij mijn weten niks afgesloten en ik woon op steenworp afstand van ahoy.
Maar jmm wilde in den haag iets gaan doen. Die zit dan toch echt verkeerd. Vanaf Utrecht A12-A20 en je komt niet langs Den Haag Vananaarbeter.nl