Wat een uitspraak....

Discussion in 'De lounge' started by MyMiracle, Mar 22, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Ik ben niet tegen moslims. Ik heb niks met de islam en ik vind dat dat ook niet de overhand moet krijgen, net als andere geloven hoor trouwens maar de islam is de grootst groeiende religie op t moment... En dat mag... Maar hou dat lekker voor jezelf.

    En ja iedereen moet kunnen geloven wat die wil... Maar zelf... En niet alles maar willen aanpassen (moskeeën, islamitische scholen, zwemmen speciaal voor moslima's en noem maar op.)

    En nee ik ben geen racist of whatever.

    Ik ben tegen t gebruiken van je geloof voor andere doeleinden. Net als christelijke politieke partijen enzo.

    Maar goed dat is mijn mening, ik wijk daar ook niet van af maar t maakt me daardoor ook geen slecht mens ofzo.
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik vind die moskeeën altijd wel een mooie bouwstijl hebben! :D

    Vroegah dacht ik dat het niet ver meer zou zijn totdat we bij de Efteling waren :D Ik vind dat wel een leuk zomers sprookjesachtig tafereel aan het oer-Hollandse landschap geven met de miezer en het grijze, grauwe volgebouwde met daarentegen akelig lege weilanden.

    Ze zouden eens een keer op een uitgestreken weiland-gebied zo'n moskee neer moeten zetten :cool: Net een Aladdinfilm !
     
  3. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    May 14, 2012
    2,092
    82
    48
    NL
    Er wordt toch om meningen gevraagd? Waarom valt iedereen Vagans nou aan omdat ze haar mening geeft? Niet iedereen hoeft het met elkaar eens te zijn en dat zal ook lang niet gebeuren, maar vind dat sommige mensen wel erg aangevallen reageren. Op deze manier kun je alleen reageren als je een bepaalde mening hebt en 'oh wee' als dat niet zo is..
     
  4. Islah

    Islah Niet meer actief

    Het doel van een moskee is om er te komen bidden met andere gelovigen zodat we dichter bij onze Schepper komen dus ik heb geen idee wat je precies bedoelt met andere doeleinden... Daarbij vervult een moskee vaak maatschappelijke functies en worden er dingen als bijlessen na schooltijd verzorgd.
     
  5. Islah

    Islah Niet meer actief

    Tsja en een ander mag dan zeggen dat ze haar mening kortzichtig vindt he.
     
  6. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Met dik gedrukte ben ik het dan weer niet echt eens.
    Neem bijvoorbeeld de drugs handel vanuit de Antillen. Er wordt nog steeds gedacht dat de meeste drugssmokkelaars de Antillianen zelf zijn zeg maar 90% tegen 10% andere afkomsten. Terwijl er heeeeeeeeel veel blanke Nederlanders zijn die drugs smokkelen(bolletjes slikken of wat dan ook). Nog steeds worden donkere mensen ( Antillianen)op de luchthavens extra gecontroleerd. En de meeste (echt bijna alle) blanke Nederlanders kunnen gewoon doorlopen. Op dat punt heb je dus al een flink vertekend beeld.
    En nog steeds is het zo dat dat op heel vlakken geldt.
    Heb je 2 scooters met jongens erop zonder helm, 1 getint en 1 blank, dan gaan ze 7 van de 10 keer(als het niet meer is) achter de eerste jongen aan.
    In een winkel wordt ik zonder mijn man(ik kan best doorgaan voor een blanke Nederlandse) heb ik nergens last van. Ben ik met mijn man dan loopt er bijna standaard iemand bij ons in de buurt, ons duidelijk in de gaten te houden. Wordt er dan toevallig wat gestolen door een blanke Nederlander, waardoor het alarm af gaat en wij daar in de buurt zijn. Dan willen ze in onze tassen/jas/kinderwagen kijken en de dief gaat er lekker vandoor.

    Alle bovenstaande voorbeelden zijn dingen die ik echt meerdere keren heb meegemaakt.
    Vliegtuig: zelf 4x, mijn man tientallen keren.
    Scooter:tientallen keren
    Winkel: in de gaten gehouden worden bijna altijd, als dief gezien worden na alarm 3x.
     
  7. Mini Shopaholic

    Mini Shopaholic Niet meer actief

    Ik heb de popcorn er maar bij gepakt... Dit wordt weer zo'n topic!
     
  8. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Hier vliegt niets me om de oren hoor. Net zoveel kerken als moskeeën. Net zo veel katholieke scholen als islamitische en openbare. Dat vind ik goed, zo kan ieder doen waar hij zich goed bij voelt.
     
  9. brownielover

    brownielover VIP lid

    Mar 9, 2009
    8,171
    3,054
    113
    Nederland
    Dit dus. Verschrikkelijk irritant! Nog ff na joelen in hun eigen taal, stoer.;)
     
  10. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Maar goed, ben benieuwd wat andere van de OP vinden.
    Ik ben oprecht benieuwd naar de gedachte van andere over de 'ik hou niet van buitenlanders' opmerking
     
  11. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik vind het echt verschrikkelijk om te lezen. Wat vooral lullig is is dat het gewoon niet te bewijzen als discriminatie is, maar het duidelijk wel is.
    Heb zelf wel eens meegemaakt op een vliegveld (in België) dat een agente tegen haar collega grapte over ons "ze hebben toch geen bom bij he..." En iets ervan zeggen gaat dan ook niet, want dan mis je je vliegtuig. Ik vind dat soort dingen echt niet kunnen! Houd dat soort dingen dan voor je tot je thuis bent.
     
  12. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    May 14, 2012
    2,092
    82
    48
    NL
    Nee snap ik maar zo zou ik me op een gegeven moment geremd voelen om in topics mijn mening te geven als die niet voldoet aan de 'norm'. Niet dat dit het geval is nu, maar in het algemeen in topics waar om meningen wordt gevraagd.
     
  13. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Dan zal het wel liggen aan waar ik woon. Hier in t dorp sowieso een moskee en nog een soort buurthuis geval en in de omringende plaatsen meerdere moskeeën enzo

    Ze worden (kijk maar naar t nieuws) ook gewoon voor mensen hun deur gepleurd zonder dat er met mensen iets besproken wordt enz en waar komt dit door... Ze willen de confrontatie niet aan als ze het zouden moeten afwijzen... Tsja hallo!

    En al die kerken hoeven van mij ook niet... Maja die staan er nou eenmaal al weet ik t hoe lang.

    Maar goed. Ik geef net als alle anderen hier mijn mening, mocht je mij nu heel stom vinden... Ga je gang das dat jou mening haha!
     
  14. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Hahahaha :)
     
  15. AzA

    AzA Niet meer actief

    Ik snap je punt heel goed. Ik zelf ben ook met een buitenlandse man getrouwd en ik weet hoe er soms met hem wordt om gegaan. Ik kan daar zo boos om worden. Die onrechtvaardigheid! :x

    Maaarrr ik vind ook dat er in bepaalde culturen er een aantal zijn die het voor het grote deel (het goede deel) echt wel verpesten. En daardoor krijg je die vooroordelen.
    Ook is het zo dat de media een goed handje mee helpt met deze vooroordelen! Lees alleen de kranten, het nieuws etc.
    En dat vind ik wel echt ontzettend jammer.
     
  16. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Ja dat klopt hoor.
    Bijvoorbeeld dat voorbeeld over drugssmokkelaars, dit is toch echt wel bij de Antillianen zelf begonnen.
    Maar de media speelt inderdaad ook echt een hele grote rol.
     
  17. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,241
    7,283
    113
    Female
    Brabant
    Bij ons dichtbij is een tijd terug een moskee gebouwd. En wat zeiden de kinderen? Kijk, dat lijkt wel de fata morgana! :D

    Ik heb niets tegen buitenlanders, zolang ze zich maar gedragen. Maar zo denk ik ook over Nederlanders ;). Denk dat het mentaliteitsverschil en cultuurverschil zorgt voor discriminatie, snap ik soms ook wel. Maar het is zonde dat mensen worden beoordeeld om hun afkomst en geloof, laten we gewoon eens kjjken naar de personen zelf.
     
  18. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Oh wat erg!
    Ik vind het ook echt niet kunnen, maarja....;)
     
  19. AzA

    AzA Niet meer actief


    Helemaal mee eens!
     
  20. milika15

    milika15 Bekend lid

    Aug 13, 2008
    927
    0
    0
    Zuid Holland
    Zout of zoet? :D
     

Share This Page