meiden ik tril helemaal! dus ik mag op roze zo onwerkelijk kan het nog niet bevatten. maar zit nog wel voor me nod 2 dagen dus hopelijk blijft die ongi weg!
dus lf van 12 heb je meid 2 dagen voor nod zo duidelijk hoor dat zit wel goedgefeliciteerd.. en je pendel van manlief gaat kloppen
Lucky star! Super zeg! Gefeliciteerd!! En vriendlief heeft dus gelijk! Nou ben benieuwd of je ook een meisje krijgt Hihi!
hoeveel weken+dagen ben ik nou zwanger als je een LF van 12 hebt? ik snap het niet helemaal hoe ze dat rekenen met een niet regelmatige cyclus en dus langere fase voor eisprong, en kortere fase (12 dagen) na eisprong. ik zou denken 2 weken + 10 dpo is 3weken+ 3 dagen? ik word 13 dpo ongesteld altijd dus dan heb ik een lf van 12 kan iemand even helpen
Joma jij kunt ook 2 dagen voor je nod gaan testen hoor! Je kunt best dinsdag een testje wagen van de kruitvat.
Lucky star dat weet ik ook niet, ben wel benieuwd hoe dat zit aangezien ik ook een onregelmatige cyclus heb! Heb jij je temperatuur gemeten?
ik heb temperatuur gemeten ja http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php (hopelijk is dat de goede link) dat is mijn FF kaartje
Gefeliciteerd lucky star! Dat zijn mooie strepen!! Voor de dames op rood, super balen... Succes ik de volgende ronde! Ik lees trouwens best veel griep/koorts hier, hoeft dus allemaal niet negatief te zijn... Ik lig nog steeds in de lappenmand... Gister 39.4, vanmorgen gelukkig gedaald naar 38.8, voelt al een stuk beter! Veel slapen en dan is het hopelijk snel weer weg!
even een vraagje als ik van de week wil testen welke test is gevoeliger???? ik heb de Kv 2 voor 5 liggen en nog een CB plus test(staat op 4 dagen voor nod)
Ik voel me echt stom! Ik heb helemaal geen symptomen!!! Ik wil ook die griep.....dat is een goed teken Nee grapje hoor! Ik denk dat ik door mijn vroeg ei sprong geen bevruchting heb. op dag 11 is echt veel te vroeg volgens mij, dat kan geen goed eitje zijn.